Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie macie wrażenia, że te dywagacje o kupnie konsoli na premierę prowadzą ludzie, których na to nie stać?

Nie stać mnie, to będę sobie i innym tłumaczył dlaczego tego nie robić, dlaczego lepiej czekać.

A później w zakupach growych dawać minusiki, bo kogoś stać i może sobie pozwolić na zakup, a tego drugiego dupka piecze

Balon ma rację i kupno konsoli raz na 7 lat (lub po 3 latach od ps4 pro) jest wręcz obowiązkiem. Jest coś lepszego w naszym hobby niż oczekiwanie i kupno nowych konsol? Kolejna generacja! Cieszmy się

Ja mam opłacony pre order, liczę, że Media Expert nie poleci w kulki

Aa i dla tych wszystkich malkontentów - powiem wam więcej. We wtorek zamówię jeszcze XsX - jak się bawić to się bawić

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

No mnie akurat nie stać na nową konsolę, ale jakbym miał kwit to oczywiście że któryś z nextgenów wjechałby Day1. :) 

Sprzedaj ones, dołóż i kup chociaż series s. No przy takim entry na poziomie 1350zł to aż żal nie wchodzić w nową generację. Wiem, że masz pc ale to nie to samo co konsola.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MYSZa7 napisał:

Tak sobie tłumacz @Lipa, że innych nie stać. Nie zauważyłem, żeby ktoś podawał cenę konsoli jako argumentu przeciw. Co najwyżej samych gier, ale tutaj nie jest kwestia czy kogoś stać czy nie.

 

 

 

Baa, nawet przed wyjawieniem ceny konsol, ludzie byli zadeklarowani, że 2.3 do 2.5k to spoko cena za te klocki były. Tutaj argumentem wszystko się rozbijają o gry, co dana konsola ma zaoferowania.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Lipa napisał:

Nie macie wrażenia, że te dywagacje o kupnie konsoli na premierę prowadzą ludzie, których na to nie stać?

 

Nie no argument o cenie to raczej pudlo bo jednak tutaj kazdy pracuje, a nawet jezeli komus ledwo sie wszystko spina to sa raty itd. Cala ta zabawa nie kosztuje przeciez 50 tysiecy.

 

Tutaj po prostu sie niektorym zalaczylo bycie 'swiadomym konsumentem' co bawi mnie niemilosiernie i az przyjemnie sie na to patrzy. Ci sami swiadomi konsumenci od lat kupuja nowe karabiny do bfa za 79, kupuja edycje w steelbooku z dwoma naklejkami za 400zl, kupuja figurki za 250zl, a w srodku generacji polecieli po prosiaka. Daja sie dymac na dwa baty od lat ale jak ktos postanowil kupic sobie plejke na premiere to krzycza teraz ze WLASNIE PRZEZ TAKICH JAK TY NIC SIE W TEJ BRANZY NIE ZMIENI. Bo sony ceny gier podnioslo xd To jest naprawde kabaret, rozumiem jak najbardziej tych co po prostu wybieraja xboxa, co kto lubi o gustach sie nie dyskutuje, wyebane ale ci przyczajeni gejmerzy co teraz beda rozkminiac dwa laty czy kupic, po co kupic, w co grac to niezle sa odklejeni. POCZEKAM AZ BETA TESTERZY PRZETESTUJA HEHE. Generalnie to ja nie wiem po co w ogole tracic czas i udzielac sie na forum o gierkach skoro nie chcesz sie przesiasc na nowy sprzet po tylu latach, albo w ogole cie to nie interesuje i poza tym to yebac graczy. Dyskusja jest o tym czy wydac 3k polskich zlotych po raz pierwszy od 7 lat na jedno z glownych hobby kazdego z nas, a niektorzy sie tutaj oburzaja jakby byli namawiani do kupienia torebki w gucci.

 

W sumie jak na spokojnie spojrzalem na te gry ps+ collection to niezla lista. Jak ktos nie mial ps4 to zadnej dodatkowej gry nie potrzebuje. Ja sam mam do przejscia/dokonczenia days gone, bloodborne, ratcheta, detriot, tlg :obama: na upartego moglbym przez pare miesiecy ciagnac na darmowych gierkach od sony, niesamowita firma

  • Plusik 1
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Sprzedaj ones, dołóż i kup chociaż series s. No przy takim entry na poziomie 1350zł to aż żal nie wchodzić w nową generację. Wiem, że masz pc ale to nie to samo co konsola.


Szczerze mówiąc to jakbym miał wchodzić w nowa generacje to już w pełni. Zobaczę tez jak się sprawuje 1440p po premierze. Na razie jedynie myśle o zmianie CPU i dołożeniu RAMu żeby w Shadowlands grać jak człowiek. ;) 
 

@u55r O cenie nie wiem nic, ale strzelam, że to będzie po prostu zestaw gier dostępny dla każdego opłacającego PS+.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pupcio napisał:

Nie no zayebiste gierki tylko problem polega na tym że każdy kto używa konsoli do czegoś więcej niż meczu fify raz na tydzień to ma większość tych rzeczy już dawno ograne

No ale duzo osob moze tak samo napisac o gamepassie Pipcio szczegolnie biorac pod uwage "exy", nie liczac indykow.

Gierki naprawde bardzo fajne, sporo z nich z checia sobie odswieze bo mi sie podobaly a ogrywalem je na premiere takze fajna sprawa. A jak ktos nie mial ps4 to wogole legancko. Wiadomo ze jesli chodzi o ilosc i swiezosc to porownania z gamepassem nawet nie ma ale z drugiej strony sony nie musi rozdawac gier za darmo zeby zabiegac o klienta wiec dobre i to. Choc fakt ze jednak te dlc to powinni dodawac wrzucajac starsze tytuly

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, creatinfreak napisał:

Sprzedaj ones, dołóż i kup chociaż series s. No przy takim entry na poziomie 1350zł to aż żal nie wchodzić w nową generację. Wiem, że masz pc ale to nie to samo co konsola.

Wprawdzie to tylko jedna gra, ale także i jedyna, która została pokazana na tej konsoli. 

 

Odnośnik do komentarza

Troche mnie jednak dziwi ta sr.aczka na forum po ostatniej prezentacji. Bo o ile jeszcze te ceny gier moge zrozumiec, no szkoda ze nieco drozsze beda, to jakies udawanie zawiedzionego tym co Sony oferuje to jest smieszne. Czego sie spodziewaliscie BB2 i GOW2 na premiere? Od miesiecy wiadomo ze wjedzie DeS, Spiderman i HZD2, do tego z doswiadczenia mozna wnioskowac jak bedzie wygladal pierwszy rok/pol roku. A tu kur.wa jakies lamenty ze ich oszukali ze Sony naplulo im w twarz, ze nic. nie oferuje. Cale lata pier.dolenia o polproduktach ze nie ma 60fps, ze wyglada slabo, slaba grafika az tu nagle przychodzi next gen a te same osoby pisza ze oni to sobie te cross geny ograja na starej konsoli. Daleko nie trzeba szukac, ile osob sie deklarowalo ze z Cyberpunkiem poczekaja pare tygodni do premiery next gena a teraz nagle zwrot i oni sobie na PS4 ograja bo nie beda sie dawac w dupe ruch.ac chinczykowi.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Te ps plus classic to niezła kupa. Sądziłem, że to będzie dostęp do każdej gry jaką kiedykolwiek dali w PS Plus co i tak byłoby biedną usługą, a oni dają 18 gier z czego większość w przestarzałych wersjach jak np Monster Hunter bez Iceborne , Mortal X bez XL, Persona bez Royal, Bloodborne bez Old Hunters czy golutki Fallout 4.

Nieźle lecę do sklepu i opłacam plusa XD

 

W xbox passie jest to samo, takze daja zawsze podstawki. Chca zarobic na dodatkach. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Moldar napisał:

Jak ktoś nie miał playstation to otrzymuje świetne gry z poprzedniej generacji na początek. Ruch świetny, ale szkoda, że prawdopodobnie nic z tego nie dostanie żadnej aktualizacji pod ps5.

 

Dostanie poprzez "boost mode" zapewne, ale kto miał PS4 raczej wszystko z tego co chciał ograł.

Ja np. nie grałem tylko w Persone bo to nie dla mnie tytuł :D

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, YETI napisał:

Wprawdzie to tylko jedna gra, ale także i jedyna, która została pokazana na tej konsoli. 

 

Nieprawda, pokazywali też Gearsy w 120fpsach, nowego Asasyna i Watchdogs, czemu więc wprowadzasz innych w błąd? To tak jakby pisać że na PlayStation 5 pokazali tylko bugsnaxa

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...