Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje się, że Bugsnax zbiera całkiem niezłe oceny + cytat z jednej recenzji przyrównujący końcówkę fabuły to Spec Ops The Line :banderas: 

Aż chyba zagram z ciekawości.

 

Spoiler

Like in Spec Ops: the Line, or maybe even The Last Of Us 2, here you end up punished for what you’ve been told to do all along, in an unexpectedly harsh way.

 

 

Edytowane przez Cedric
Odnośnik do komentarza

Odnośnie trzymania gier PS5 na zewnętrznym dysku:
 

Can I store or play PS5 games from a USB drive?

No, players cannot transfer PS5 games to a USB drive. PS5 games must be stored on the console’s internal ultra-high speed SSD for gameplay. Explorations for allowing players to store (but not play) PS5 games on a USB drive in a future update are underway.

Odnośnik do komentarza
Cytat

Can I play PS VR games on PS5?

Yes, PlayStation VR games are included among the thousands of PS4 games that are playable on PS5. Playing PS VR games on a PS5 requires a PS VR headset, PlayStation Camera for PS4* and a PlayStation Camera adaptor (no purchase required, visit playstation.com/camera-adaptor for details).

Jakaś przejściówka jest potrzebna do ps vr. What? Niby za free na podstawie numeru seryjnego zostanie przesłana, ale dziwne to.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, nero2082 napisał:

 

czytała Krystyna Czu- travis scott? :p 

 

uwielbiam te ich hype trailerki, podkręcają śrubę do granic

 

 

 

A no faktycznie moze to byc Travis. Oprocz niego to jeszcze nasz Lewy promowal PS5, ciekawe jaka role dla niego przewidzieli. Skoro wykorzystali glos Travisa to spodziewam sie, ze u Lewego beda to nogi.

 

Lewandowski kopiacy zalegajace na polkach pudelka z xboxem? Ja pyerdole co ty by byla za reklama :xboss:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Kurde, niby fajnie, że wreszcie będzie można sprawdzić swój czas spędzony w gierkach, ale coś tu chyba nie pykło.
Przejrzałem te swoje czasy i o ile w większości przypadków wygląda to całkiem wiarygodnie, tak numer dwa z mojego Top3 każe mi wątpić w solidność tego systemu.
Ja wiem, że sporo się szwendałem po Velen i okolicach, ale kuźwa na pewno nie tyle :pawel:
 

exophase czasy.png


@Square - wejdź na exophase i pochwal się wynikiem z Horizon :kaz:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

@Square - wejdź na exophase i pochwal się wynikiem z Horizon :kaz:

Pisałem dokładnie to samo kilka dni temu, przy niektórych tytułach pokazuje mi sporo więcej niż licznik w grze (np BL3 1150h vs 1535h na stronie, czy THPS1+2 ok 40h vs 60h na stronie), przy niektórych mniej (jak Horizon z 650h, gdzie kiedyś jak zliczałem sejwy to miałem ok 800h).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...