Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Naughty Dog’s co-president has said the Last of Us studio is still struggling to fully implement a multi-project development strategy, and revealed that it currently has several games stuck in pre-production.

https://www.videogameschronicle.com/news/naughty-dog-says-its-still-struggling-with-multi-project-development/

 

Cytat

“We don’t have two projects that have several hundred people on them. We have one [project] and then some that are in pre-production”

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Zajcik napisał:

Dobrze, że w końcu coś zrobili z tą biblioteką - zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Też jestem ciekawy ale nigdzie nic nie pisze o katalogowaniu gier .... Będzie można je chyb tylko przesuwać i układać kolejność wg.  własnych widzi mi sie ... 

Odnośnik do komentarza

No masz 0% 33% 66% 100% XD

Dodali ikonkę błyskawicy jak się ładuje i i podczas ładowania kreski "mrugają" do poziomu naładowania

 

Czyli jak masz 0% to mruga jedna kreska, jak przekroczysz 33% mrugają dwie kreski jak przekroczysz 66% to trzy jak się naładuje to przestają mrugać

Odnośnik do komentarza
Co z tego jak i tak napęd odpala się niepotrzebnie a cewki dalej koncertują :kaz: co nie [mention=65235]PiPoLiNiO[/mention] ?
Hyhy, póki co nie ma w co grać, więc męczę tytułu które działałyby na kalkulatorze, także cewek nie słychać A co do napędu, o ile w pierwszym ps5 odpalał się jak głupi z dupy, tak w obecnym w ogóle. Także nie wiem czy patch tu coś zmienia.

Mogliby dodać już obsługę tych dysków, bo niby człowiek nie ma gier, ale jakoś miejsca też już dawno nie ma...
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Figuś napisał:

No masz 0% 33% 66% 100% XD

Dodali ikonkę błyskawicy jak się ładuje i i podczas ładowania kreski "mrugają" do poziomu naładowania

 

Czyli jak masz 0% to mruga jedna kreska, jak przekroczysz 33% mrugają dwie kreski jak przekroczysz 66% to trzy jak się naładuje to przestają mrugać

BUheheheheeehheheh Sony the best geniusze !!!!

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, funditto napisał:

Pobieram teraz Spider-Man Remastered z PSN i chociaż mam już 94% pobrane to nie mogę odpalić gry. Na PS5 to standard, że gra musi być w całości pobrana, żeby można było ją uruchomić ?

Jakaś tam część musi się ściągnąć, aby można było uruchomić grę. Jesteś wtedy powiadamiany, że gra jest "gotowa do gry".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...