Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No i co z tego że zmniejszyli szybkość odczytu skoro po jaką cholerę grając w gry cyfrowe napęd w ogóle się załącza.... 

Gram w grę elektroniczną, ściągniętą ze sklepu, to po jakiego grzyba sprawdza napęd...??? 

A tam u mnie zawsze jakaś gra w napędzie zostaje bo nie wyjmuję za każdym razem po skończonej grze. 

 

Odnośnik do komentarza

To by miało sens jakbyś miał grę na płycie która oferuje update na PS5, ale jak rozumiem w czytniku jest gra A, ty grasz w grę B a i tak czytnik się odpala co kilkadziesiąt minut. No i sprawdzenie licencji powinno być tylko przy uruchomieniu, a po wyjęciu płyty gra przestaje działać. Na PS4 tak było przecież.

Odnośnik do komentarza

nowości z firmware

 

hmmm na reddit piszą o jednej ciekawej zmianie dotyczącej DualSense, zmieniły się wibracje w grach z PS4 (potwierdzone w God of War, Rocket League, Ratchet nad Clank, Persona 5), bardziej przypominają te z PS5 i są intensywniejsze

 

druga zmiana to ikonka ładowania pada pokazuje teraz ile pozostało do pełnego naładowania

 

najciekawsza zmiana to ludzie raportujący, że zniknął im drift na analogach :o może tweakowali coś z deadzone

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Square napisał:

To by miało sens jakbyś miał grę na płycie która oferuje update na PS5, ale jak rozumiem w czytniku jest gra A, ty grasz w grę B a i tak czytnik się odpala co kilkadziesiąt minut. No i sprawdzenie licencji powinno być tylko przy uruchomieniu, a po wyjęciu płyty gra przestaje działać. Na PS4 tak było przecież.

Dokładnie tak jak piszesz.... 

Grasz w grę A np. w wer. Digital to po cholerę sprawdza grę B która jest w napędzie. Jedna z drugą nie ma nic wspólnego i napęd wtedy nie powinien kręcić bezsensownie, nawet jak jest teraz ciszej ale i tak go słychać i wqrwiq to człowieka. 

Sony zawsze przerastaly proste i blachę rzeczy i nigdy nie mogli sobie z duperelami poradzić...

 

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, giger_andrus napisał:

We win95 był babol podobny, jak miałeś stację dyskietek w ściśle określonych warunkach stacja warczała czy miała dyskietkę czy nie. A skomplikowanie tych systemów od tego czasu wzrosło wykładniczo.

 To co Twoim zdaniem powinienem sam napisać program by napęd podczas gry w grę w wer. Digital nie sprawdzał płyty, bo system bardziej skomplikowany niż 25 lat temu ?!?! 

Wtedy to były początki, a teraz to 5 generacją PS więc podstawy powinni ogarnąć. 

Zresztą to ich system więc wiedzą o nim wszystko, tylko tym skośno okim obibokom nic poza chcicą na kasę i mega premie nie chce się nawet kiwnąć palcem... 

Bo po co, skoro konsola bije rekordy sprzedaży i jest więcej chętnych niż sprzętu to wychodzą z założenia że każdemu wszystko na 100% odpowiada, to po co coś zmieniać i niepotrzebnie marnować czas. 

Coraz bardziej żałuję że kupiłem tego zloma dla tych kilku gier. 

Bo gier tych co lubię to długo nie zobaczę, a co się na wqurwiam do tego czasu to moje... 

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Figuś napisał:

Sprzedaj konsolę i kup za dwa lata, jak ją dopracują i wyjdą gry :lapka:

Nie musisz mi mówić co mam zrobić, a co nie.

Mi chodzi o to że taka firma jak zwykle wypuszcza niedopracowany produkt i ma w nosie ludzi którzy zwracają jej uwage by poprawiła chociaż kilka drobnych rzeczy. 

Każda z tego co pamiętam generacją PS miała wady, jak nie padające lasery w locie, to żółte diody itp... Stąd twierdzę że to ciągle sprzęt nie dopracowany i bazujący jedynie na marce którą wyrobiło sobie pierwsze PlayStation. 

Jak jesteś aż takim fanem to opraw ją sobie w złote ramki i składaj hołd co rano i wieczorem. 

Ja natomiast nie do końca jestem zadowolony i mam takie prawo, choć wcale nie twierdzę że to zły sprzęt bo ma tylko kilka drobnych wad do poprawy... 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, maxoffe napisał:

Jak jesteś aż takim fanem

Ale po co te wyzwiska, serio jak ci nie pasuje to opędzluj dalej , poczekaj chwilę na kolejną rewizję czy tam slimkę i ciesz się wtedy sprzętem pozbawionym wad wieku dziecięcego.

Weź przykład z @PiPoLiNiO który sie w tańcu nie pierdoli i mając duże wymagania przerobił już chyba 3szt PS5iatek

 

Tak, konsola ma swoje bolączki, braki w OS gdzie i tak jest sporo lepiej niż to co oferowała PS4 na premierę.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, mugen napisał:

Z tym driftem to może być prawda, bo też mi padzik od jakiegoś czasu szalał, a teraz jakoś spokojnie jest. Musze polatać po zakładce modów w Control to ostatecznie zweryfikuję.

 

No test oblany, niby w grach mam wrażenie, że trochę mniej postacia szarpie, ale na szachownicy menusów nadal napier*ala nadmiarowe ruchy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...