Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, krzysiek923 napisał:

Eksy SOny jak artyści - doceniane po śmierci. Killzone, DriveClub, Resistance, Days Gone... Nawet PlayStation Home xd

 

Tak to jest, że widzisz że gra miała jakieś tam bolączki ale ogólnie była ok. Późnej widzisz co branża odpyerdala i wracając po latach doceniasz to co było kiedys i już nie ma.

 

Pamiętam ile ludzi (w tym ja) przeprosiło się z GTA IV, które było takie niby nijakie, a pozniej weszło GTA V z kastracją wszystkiego fajnego co było w jego poprzedniku.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, krzysiek923 napisał:

No tak to można o każdej jednej grze napisać xd

No jasne, ale żadna z tych nie była pomijana na forumku. Wystarczy spojrzeć na RywalizacjeDC. Multi KZ2 było oblegane na forum, Resistance chyba też. DG po premierze i naprawie błędów miał bardzo dobre przyjęcie wśród użytkowników, no nie można o nich napisać, że zostały docenione dopiero po śmierci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć! Mam problem z moją nowo kupiona konsolą ps5. Konsola ma zaledwie 2 tygodnie. Dzisiaj zainstalowałem assassin's Creed 4 Black flag i niestety gra jest niegrywalna zacina się ma poprostu nie płynny obraz jakby klatkowała. Dla przykładu w najnowszym call of duty mam wszystko płynnie. Jaka może być tego przyczyna? Czy ja coś robię źle czy poprostu ps5 to śmietnik za 3 tysiące? Z góry dzięki za odpowiedzi i rady.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Maltis napisał:

Cześć! Mam problem z moją nowo kupiona konsolą ps5. Konsola ma zaledwie 2 tygodnie. Dzisiaj zainstalowałem assassin's Creed 4 Black flag i niestety gra jest niegrywalna zacina się ma poprostu nie płynny obraz jakby klatkowała. Dla przykładu w najnowszym call of duty mam wszystko płynnie. Jaka może być tego przyczyna? Czy ja coś robię źle czy poprostu ps5 to śmietnik za 3 tysiące? Z góry dzięki za odpowiedzi i rady.

 

1 minutę temu, Snake_Plissken napisał:

Gra działa tylko w 30 klatkach, nie w 60.

jak widzicie takie posty nowych to cytujcie ich żeby widzieli że ktoś im odpowiedział, post został przeniesiony z innego tematu który próbował założyć i pewnie zdziwko że temat nie zatwierdzony i usunięty

Odnośnik do komentarza

Jakim trzeba być ignorantem, żeby nie umieć wyguglowac parę wyrazów  'is AC Black flag works in 60fps?'

 

Chyba, że kolega nie umie sprecyzowac pytania i tam rzeczywiście coś klatkuje podczas grania w piratów. Ale to jest przycisk share taki ładny na padzie i mozna rozgrywkę pokazać by wszyscy widzieli.

  • Plusik 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A u nas w większych marketach znowu brakło, a tam gdzie nie brakło to cena już w górę o 100zł   : D

A ja mam takie pytanie. Czy ktoś może w końcu raz a dobrze mnie upewnić czy na piano black jest naklejona fabryczna folia ochronna? Przekopałem cały internet wzdłuż i wszerz i jedni twierdzą, że jest ale trudno ją odkleić a inni twierdzą, że nic tam nie ma. Mnie też się wydaje, ze nie ma żadnej folii ale... Jak jeszcze nie byłem świadomy problemu to przetarłem swoje PS5 mikrofibrą i załatwiłem mojemu piano black pocałunek śmierci.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Przemas10pl napisał:

Jakbyś miał nerwicę natręctw to byś tak spokojnie o tym nie mówił. Ja przez te rysy spać nie mogę i odechciało mi się grać. Straszna choroba. I z tego co szukałem po internecie to takich świrów jak ja jest cała masa na świecie.

To jest ta folia czy nie?

Mi się nic nie rysuje więc obstawiam, że jest.

Odnośnik do komentarza

No właśnie myślałem nad jakimś matowym stickerem z allegro ale ja jestem strasznym purystą. Dla mnie sprzęt musi wyglądać jak wyjęty z pudełka. Gdybym nakleił taką naklejkę to by mi to bardziej przeszkadzało niż te rysy. To jest po prostu silniejsze ode mnie. Zazdroszczę wszystkim, którzy mogą sobie tak spokojnie kłaść na to lagę.

Edytowane przez Przemas10pl
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Przemas10pl napisał:

No właśnie myślałem nad jakimś matowym stickerem z allegro ale ja jestem strasznym purystą. Dla mnie sprzęt musi wyglądać jak wyjęty z pudełka. Gdybym nakleił taką naklejkę to by mi to bardziej przeszkadzało niż te rysy. To jest po prostu silniejsze ode mnie. Zazdroszczę wszystkim, którzy mogą sobie tak spokojnie kłaść na to lagę.

Ja wychodzę z założenia, że przez te kilka lat konsola musi zostać potraktowana przez ząb czasu. Potem spojrzysz po 8 latach na tego staruszka i pomyślisz "No (pipi)a chlopie widać, że cisnęliśmy dzien w dzien". Jeżeli ta myśl nie da Ci spokoju to radzę kupic druga konsole której nigdy nie podłączysz i bedziezwyczajnie do celów kolekcjonerskich. Czasem wyjmiesz, popatrzysz jaki swiezak i schowasz, a na tej porysowanej będziesz grał. Nie da się grac i mieć konsoli jak wyjętej z pudła.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego niefart? Miałem CFI 1116, teraz mam CFI 1216 i śmiało stwierdzam, że plastik jest dużo gorszy. Podstawka w najnowszym modelu jest wykonana z plastiku jakości gier telewizyjnych typu poly czy funstation. Kontroler wyczuwalnie delikatniejszy. Inny nadruk z tyłu. W moim rocznym od 1116 wszystko sztywniej chodzi niż w nówce od 1216, No chyba, że w środku coś ulepszyli, ale moja 1216 padła po jednym dniu co opisałem w dziale "awaryjność PS5".

Edytowane przez Przemas10pl
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, Przemas10pl said:

 

Dzięki. No nic. Jedynym ratunkiem dla mnie jest kupno nowej konsoli i nie zbliżanie się do niej na odległość 1 metra.

Jeszcze jest druga opcja, odpuść konsolę i wydaj na fachowca od głowy, może da się coś zrobić z tą nerwicą :)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...