Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Donatello1991 napisał:

Czemu w PS5 podłączonym przez kabel ethernet mam max 473mb/s? Gdzie na telefonie przez WiFi pokazuje nawet ponad 800mb. Coś trzeba zrobić w ps5? Czy taki limit.

 

Musisz postawić PS5 pośrodku pentagramu namalowanego krwią dziewicy w trakcie pełni księżyca, równo o północy, potem przez 666 sekund tańczyć nago wokół niej. Jeśli twoja miłość do Sony jest wystarczająca, ofiara zostanie przyjęta, a transfer osiągnie wartość maksymalną.

Odnośnik do komentarza

No ja mam 500 i jak ściąga to leci średnio te 60 MB/s więc w zasadzie max łączem. Ale tylko przy ściąganiu gierek, bo patche ściągają się zauważalnie wolniej (pewnie na innych serwerach są). W niektórych przypadkach lepiej by było usunąć grę i pobrać całość niż patcha osobno.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Donatello1991 napisał:

Czemu w PS5 podłączonym przez kabel ethernet mam max 473mb/s? Gdzie na telefonie przez WiFi pokazuje nawet ponad 800mb. Coś trzeba zrobić w ps5? Czy taki limit.

 

Sprawdz czy pc na kablu Ci wyzej wyciągnie, bo ostatnio kable wymieniałem oraz ruter bo okazalo sie, ze nie ciagnie on 800mb/s po ethernecie.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Square napisał:

No ja mam 500 i jak ściąga to leci średnio te 60 MB/s więc w zasadzie max łączem. Ale tylko przy ściąganiu gierek, bo patche ściągają się zauważalnie wolniej (pewnie na innych serwerach są). W niektórych przypadkach lepiej by było usunąć grę i pobrać całość niż patcha osobno.

No u mnie taka sama sytuacja. Ale jbac, zamiast marudzic wystarczy przypomnieć sobie czasy modemów i pobierania mp3 z zawrotną prędkością 0.3kb na sec:facepalm:

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.07.2023 o 19:38, dee napisał:

Mam nadzieję, że kolega Przemas nie ma samochodu:nosacz:

 

 

Mam starego golfa 98r. Cały zmatowiały i porysowany ale tam mi to nie przeszkadza. Może dlatego, że motoryzacja nigdy mnie nie interesowała.

 

W dniu 2.07.2023 o 11:25, jimmyyy8 napisał:

Jeszcze jest druga opcja, odpuść konsolę i wydaj na fachowca od głowy, może da się coś zrobić z tą nerwicą :)

 

Wątpię czy to jest uleczalne. Ale jakbym poszedł do jakiegoś psychologa i opowiedział o swoim problemie, że przeszkadzają mi wszelkie rysy na nowej elektronice to ciekawe jaką by minę zrobił.

 

22 godziny temu, mugen napisał:

 

Musisz postawić PS5 pośrodku pentagramu namalowanego krwią dziewicy w trakcie pełni księżyca, równo o północy, potem przez 666 sekund tańczyć nago wokół niej. Jeśli twoja miłość do Sony jest wystarczająca, ofiara zostanie przyjęta, a transfer osiągnie wartość maksymalną.

 

Jest tu wogóle jakaś moderacja czy każdy pisze co mu ślina na język przyniesie?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Przemas10pl napisał:

Wątpię czy to jest uleczalne. Ale jakbym poszedł do jakiegoś psychologa i opowiedział o swoim problemie, że przeszkadzają mi wszelkie rysy na nowej elektronice to ciekawe jaką by minę zrobił.

Znam Twój ból. Pamiętam jak za dzieciaka kupiłem sobie oryginalne FF7. Ta naklejka hologram miała lekko zagięty jeden róg - myślałem, że mnie poskręca. Kumpel ze mnie lał, a ja byłem gotów iść do sklepu, żeby mi wymienili. Na szczęście na starość te natręctwa dość mocno u mnie odpuściły, choć nie całkiem. Z tym jest trochę, jak z lękami. (pipi) boję się pająków, ale jak się przemogłem i zacząłem brać na ręce te najmniejsze, to i na te masary patrzę inaczej.

 

A co do tego połyskliwego panelu, kup jakąś matową naklejkę i będziesz mieć spokój. Moja nowa PS5 ma na środku obu paneli takie jakby przetarcia, do tego coś cyka przy uruchomieniu, jak nie pokombinuję z ustawieniem w pionie. Też już dostawałem do głowy, ale wziąłem sobie do serca cenną radę żony: "jak (pipi)nie, to (pipi)nie, po co się przejmować na zapas".

Odnośnik do komentarza

Żadnej miny by nie zrobił, powiedziałby, że masz OCD czy jakieś inne zaburzenie, i zalecił terapię. Podobne zaburzenia ma mnóstwo osób, nie wiem skąd poczucie wyjątkowości. 

 

To, czy terapia jest potrzebna, czy nie, zależy od tego, czy dolegliwość mocno przeszkadza w życiu.

 

Jak sam widzisz, Tobie mocno przeszkadza. Zapewne objawia się też w innych aspektach.

 

Ofc to nie diagnoza, stawia ja psychiatra, ale zawsze warto normalizować terapię, bo można zrobić dla siebie coś super fajnego. Więc napisałem. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Goshkee napisał:

Z tym jest trochę, jak z lękami. (pipi) boję się pająków, ale jak się przemogłem i zacząłem brać na ręce te najmniejsze, to i na te masary patrzę inaczej.

A co do tego połyskliwego panelu, kup jakąś matową naklejkę i będziesz mieć spokój. Moja nowa PS5 ma na środku obu paneli takie jakby przetarcia (...)

 

Ja też mam lekką arachnofobię. Małych pająków się nie boję ale jak mi ostatnio wieczorem w garażu po ścianie przeleciał kątnik wielkości dłoni to myślałem, że zejdę na zawał.

Pisałem kilka postów wyżej o naklejce. Przeszkadzała by mi w podświadomości bardziej niż te rysy. A te przetarcia, o których mówisz to jeśli masz na myśli to co ja to są to zwykłe ślady po miejscu wtrysku plastiku do formy i są one na każdym panelu.

 

7 godzin temu, Nyu napisał:

To, czy terapia jest potrzebna, czy nie, zależy od tego, czy dolegliwość mocno przeszkadza w życiu.

Jak sam widzisz, Tobie mocno przeszkadza. Zapewne objawia się też w innych aspektach.

 

U mnie dotyczy to tylko elektroniki. Na początku roku wymieniłem telewizor bo w starym wypaliła się jedna z diód i miałem lekko ciemny obszar na dole ekranu. Nie było to jakoś bardzo widoczne. Ktoś kto by o tym nie wiedział pewnie by wogóle tego nie zauważył ale mnie wkurzało. Nie tak dawno kupiłem nowy laptop tylko dlatego bo wyłamał mi się jeden z klawiszy i trzymał go tylko jeden zaczep. Wszystko działało normalnie ale... 

A teraz ta konsola. Kolejny wydatek. Tak na prawdę jedyne szkody jakie z tego tytułu ponoszę to straty finansowe.

 

6 godzin temu, Czoperrr napisał:

Opchnij konsolę i nie kupuj kolejnej bo znów będziesz cierpiał prędzej czy później. Może lepiej przerzucić się na pieca bo tam wystarczy wymienić obudowę jak rysa będzie ci przeszkadzać.

 

Jestem z PlayStation od pierwszego PSXa. Nie mógłbym przesiąść się na PC. Po prostu nie lubię.

Edytowane przez Przemas10pl
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Suavek napisał:

Nie wiem, czy już było. 

 

new-bitmap-image-2.jpg

Slim za 400$ + napęd zewnętrzny za 50$ i będzie elegancko. Patrząc na to jak ceny podzespołów poszły w dół spokojnie na to sobie mogą pozwolić. A jak by MS miał bardziej agresywną politykę cenową to i kolejne 50$ by obniżyli.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, BRY@N napisał:

Myślę, że przy wypuszczeniu slimki only digital taka statystka może być brana pod uwagę. 

Powolne "przyzwyczajanie" do cyfrówek. Jak statystyki będą na poziomie 50-50 to zaczną agresywniejszy marketing na rzecz samej cyfry. Będą też obserwować sprzedaż AW2 i pod to podejmować decyzje.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jakoś nagle się przesiądziemy na cyfrę. Oczywiście osoby grające więcej i mające fundusze na giercowanie będą kupować cyfrę, ale sam widzę po swoich znajomych, że się dogadują miedzy sobą. Ostatnio jeden kupił Far Cry6, drugi Ragnaroka trzeci jakiegoś Assasyna i się wymieniali :)  i tak w cenie jednej gry mają trzy.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, mario10 napisał:

Nie wiem czy jakoś nagle się przesiądziemy na cyfrę. Oczywiście osoby grające więcej i mające fundusze na giercowanie będą kupować cyfrę, ale sam widzę po swoich znajomych, że się dogadują miedzy sobą. Ostatnio jeden kupił Far Cry6, drugi Ragnaroka trzeci jakiegoś Assasyna i się wymieniali :)  i tak w cenie jednej gry mają trzy.

Ale jaki z tego wniosek? Równie dobrze mogliby kupić po jednej gierce na płycie i się wymieniać między sobą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...