Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, czarek250885 napisał:

Ale co by nie mówić GG wychodzą one lepiej. Jak odpalam gry ubi to idzi zwymiotować od ilości znaczników. 

Tu się zgodzę :D Mi z takich gier najbardziej podchodzi Spider-Man. Niby jest od zajebania znaczników ale feeling bujania się po mieście i sam klimat Universum robią robotę. Horizon jest dla mnie taki płaskawy fabularnie, bez ognia, co nie zmienia faktu, że bawiłem się dobrze:)

Odnośnik do komentarza

U mnie horizon to była pierwsza gra od lat której nie wyczyściłem do czysta, nawet na zadania poboczne nie miałem siły. Świat mi się podoba ale gorilla chyba ma jakąś klątwe że robi ciekawe światy a same gry to często :wujaszek: jeśli chodzi o czysty gameplay to już przy tym nieszczęsnym days gone lepiej się bawiłem

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, izon napisał:

Ma ta Guerilla jakąś siłę przebicia, że do naprawdę średnich gierek budują całe uniwersum i pchają tą serię dalej mimo, że niczym się specjalnie nie wyróżnia na tle innych "ubigames" ]

Herman hulst czyli szef PlayStation studios wywodzi się właśnie z GG i to jest pewnie powód.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KamilM napisał:

To samo u mnie. Musiałem zrobić roczną przerwę zanim dokończyłem horizona. Design świata, grafika i walki z mechami były sztos. Nawet fabuła była całkiem fajna, ale mimo wszystko męczyłem się grają w te grę. Sto razy lepiej bawiłem się w spider manie, GoT czy nawet days gone.

No Days Gone to była jedna z moich ulubionych gier ps4. Ale jeśli chodzi o otwarte światy to GOT był idealny. Wszystko zrobione z głową, mapa nie była zawalona śmieciami, a pędzący wiaterek kierujacy nas do celu to było mistrzostwa. W takie coś gra się z przyjemnością. 

Odnośnik do komentarza

Warto się przesiąść choćby dla oszczędności czasu. Tu gry odpalają się praktycznie bez większego czekania, nie wyobrażam sobie by siedzieć na ps4 i patrzeć w pasek, lub kręcące się kółeczko kilka minut. W skali roku, to pewnie kilka godzin więcej grania na ps5 ;) Dodatkowo kultura pracy jest nieporównywalna, cisza i spokój a nie kombajn, który chcę wystartować. Grafikę i płynność pomijam, bo wiem że ludzie są różni i wystarczy im, że gra chodzi. Na pc jest sporo ludzi co biorą wszystko na low byle by móc zagrać. A oni najwięcej się śmieją z konsol gdzie użytkownicy ps5 czy xboxa grają w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli sama lepsza bateria wystaryczalaby żeby uczynić z Dual Sensa wersję Pro, to wystarczyłoby skopiować rozwiązanie z Xboxa i pozwolić na wymienialne akumulatory, wtedy każdy mógłby sobie sam zrobić wersję Pro z pada.

 

Niedawno UE zajęła się tym tematem w sprawie telefonów, mogliby wziąć się też za pady

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie razem ze Slimem wydadzą lekko poprawioną wersję pada tak jak DS4 dostał V2, specjalnie pod premierę Pro raczej nie wrzucą.

Co do samej konsoli to wolał bym gdyby Pro nie wyszło a za to Slim był lekko podkręcony jak Xbox One S w stosunku do zwykłego One, a tak znowu będzie optymalizacja na 5 konsol (wliczając Switcha 2) zamiast na 3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...