Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mani napisał:

A ja mocno się zastanawiam (czas do końca sierpnia) czy nie połasić się na 65 XH9096. No chodzi mi po głowie strasznie.

Ten cashback  od Sony nie jest do 16 sierpnia?

 

Mi po głowie chodzi 85 cali. Miałem jutro zamówić ale widzę że w euro już niedostępny więc problem czy brać czy nie się sam rozwiązał.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, mushabelly napisał:

Ten cashback  od Sony nie jest do 16 sierpnia?

 

Mi po głowie chodzi 85 cali. Miałem jutro zamówić ale widzę że w euro już niedostępny więc problem czy brać czy nie się sam rozwiązał.

 

Zamawiaj prosze

https://scentre.pl/shop/product/show?produkt=telewizor_sony_bravia_85_cali_kd85xh9096_full_array_led_4k_ultra_hd_hdr_android_tv&regular&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2020 o 10:32, Schranz1985 napisał:

Ja nadal się zastanawiam czy nie było brać xf9005 55 2.8k na otwarcie tego CH w Wawie ...
Bo xh90 ok ma hdmi 2.1 ale hdr połowę słabszy.
Bardzo bym chciał żeby taki np.TCL wjechał na białym koniu z jakimś sztos tvkiem i pozamiatał konkurencję ale w eu raczej to się nie stanie.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/tcl-65x10-tv-qled-miniled-4k-android.bhtml

 

MiniLED ponoć daje rade. 

 

Szkoda, że w PL nie dostaniesz TiVi od Hisense. Ponoć stosunek jakość/cena powala wg testerów na YT.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Schranz1985 napisał:

Jak to się uda to oled zdechnie.


Pewnie już nie możesz się doczekać. :) 

 

Jesli technologia się spopularyzuje to wypchnie z rynku i LCD i OLEDy. Z przyjemnością sprawdziłbym jak się ów twór spisuje w grach.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Ja nic nie mam do oleda.
Jak ktoś nie ma problemu wydać 6k+ na tv gdzie matryca się degraduje z czasem to ok.
Ja zawsze stary tv odsprzedaje bo zmieniam je nieraz co 3/4 lata.
A z takim oledem mógłbym mieć problem za 3 lata przy moim granku.
Czysta kalkulacja co mi się bardziej opłaca.
Mini led póki co cenowo tani nie jest więc i tak wiele osób nadal wybierze oleda.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To nie rób przedpłaty.

 

2 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Ja nic nie mam do oleda.
Jak ktoś nie ma problemu wydać 6k+ na tv gdzie matryca się degraduje z czasem to ok.
Ja zawsze stary tv odsprzedaje bo zmieniam je nieraz co 3/4 lata.
A z takim oledem mógłbym mieć problem za 3 lata przy moim granku.
Czysta kalkulacja co mi się bardziej opłaca.
Mini led póki co cenowo tani nie jest więc i tak wiele osób nadal wybierze oleda.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

 

Z plazmami też był podobny problem i nikt nie płakał i tak w 90% tych powidoków nie widać. 

Ja tam sobie jednak cenię jakość obrazu, przerabiałem każdą technologię i LCD jest z tych wszystkich najgorszą, czekam jeszcze tylko na micoLEDA w cenach dla ludzi...

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Testowałem dzień u kumpla H95 i powiem jedno - tv klasa w tej cenie. 

HDR piękny, kolory śliczne, żadnych prześwietleń, obraz ostry jak żyleta. Przy tym system chodzi jak błyskawica. 

Słowem TV sztos i chyba w niego będę celować. 

Model 90 z 2.1 niby bardziej pod granie, ale właśnie... brakuje mu tych ficzerów z modelu wyżej. Jak ktoś szuka tv pod wszystko to brać 95, mi opadła kopara. Gdyby miał hdmi 2.1 to TV kompletny,

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem skąd te czepianie sie systemu w X90, testowalem go co prawda 40 minut, ale w zyciu bym nie narzekał na powolne działanie. Brak zyroskopu pewnie będzie na początku odczuwalne.

Za jakies 2 tyg zawiesze to zrobie recke w porównaniu do Oleda.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, easye napisał:

Ja nie wiem skąd te czepianie sie systemu w X90, testowalem go co prawda 40 minut, ale w zyciu bym nie narzekał na powolne działanie. Brak zyroskopu pewnie będzie na początku odczuwalne.

Za jakies 2 tyg zawiesze to zrobie recke w porównaniu do Oleda.

Koniecznie :) ja we wrześniu celuje w ten model 85cal.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Schranz1985 napisał:

A może by poczekać 2 lata?
Ale nikt nie lubi czekać, liczy się tu i teraz.

 

To wymienisz za trzy lata jak się technologia spopularyzuje. xd Soniacz i tak Ci się nie wypali.

Edytowane przez Paolo de Vesir
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...