Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

W m expert , przynajmniej u mnie mają taką fajną tablice stawia tv podłącza przy tobie i sobie patrzysz czy wszystko git.
Wiadomo w oświetleniu sklepowym to nie to samo co w domu ale jakieś dyskwalifikujące wady można wypatrzeć.

Ty Blant będziesz podłączał tego oleda pod pc?


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, 20inchDT napisał:

@blantman ty sam pojechałeś odebrać tv do sklepu czy dostawa? Pisałeś, że porpzedni tv wymieniałeś ilka razy i zastanawiam się jak sklepy interpretują zapisy o zakupie przez internet.

 

Kurier przyniósł do domu. Ja jebie jaki ciężki potwór i taki cienki. Z kumplem baliśmy się go przewracac a dwa razy musieliśmy. Wpierw nóżka montaż i sprawdzenie czy nie ma bandingu i nad pixeli a potem montaż wieszaka i podwieszenie . Mam nadzieję że nie spadnie bo mój wieszak na którym wisiał 10 kg mniej a zatrzeszczalxD ale wieszak jest do 40 kg a to tylko 24 bez nóżki .

 

 

Jeden minus na razie ... Kable z lewej strony i brak one connect. Musiałem nieźle nagimnastykowac się z kablami jednak Samsung rozpieścil jeżeli chodzi o zarządzanie kabelkami

 

@Schranz1985bede ale jak kupie GTX 3080 w przyszłym roku. W tym seks i oled a przyszłym komp taki mam plan. Na razie fundusz na zabawki wykorzystany. Pamiętajcie że ja się na to z żoną nie składam. Na swoje fanaberie wydaje sam bez pytań o zgodę a ona sobie kupuje co chce. Rozdzielność majątkową polecam ;) ale teraz 10 k pękło w dwa dni na kompa zostało 4 to mało muszę dozbierać bo chce z monitorem ultrapanorama i znowu 10 k pęknie :pawel:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, 20inchDT napisał:

A jak się chce zwrócić, to trzeba wypełniać jakieś formularze online, zamawiać kuriera etc. czy w sklepie mozna załatwić?

W sklepie kolega normalnie zawiózł i tam wypełnił. Masz 14 dni jak sklep masz w mieście to nawet głupota byłoby płacić kurierowi 

 

Cienki jak skurwysyn 

IMG_20200925_151324.jpg

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, iluck85 napisał:


Nie czytajcie forum hdtv, nie odpalajcie dziwnych plansz testowych itp atrakcje :) Podłączyć, ustawić, używać.

Czytałem odpaliłem i był zajebisty obraz :obama:

 

@KOŁDmamy problem nie mam obecnie konsoli pod tv. Xbox series x zamówiony i opłacony ale jeszcze ponad miesiąc bez konsoli nie licząc switcha

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ListuniO napisał:

@blantman jak ten CX się plasuje w kategoriach b9 i c9? To jest jakiś równoległy sprzęt od tamtych co szły c7, c8 i c9? Czy to prostu model na 2020 i żeby nie pisac C0 to dali CX?

Cx to model 2020

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MBeniek napisał:

Daj znać jak to najlepiej sprawdzić :lapka:

Z tego korzystałem. Tam masz paczkę pod 4k

 

https://www.google.com/amp/s/hdtvpolska.com/jak-sprawdzic-tv-przed-zakupem-poradnik-najwazniejsze-cechy-oraz-czy-jest-nowy/amp/

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Koleś88 napisał:


Ja za swojego C9 55” dalem (odliczając bony) 4600zł. Trochę się do niego zbierałem i raczej taniej na 99% nie było.

Tak własnie pamiętałem, że coś około 4500 kosztował. No to ta b9 za 4100 to słaby deal. Fajnie jakby cx 48" był za 3500 po nowym roku. Chociaz u nas w ogole nie ma tego rozmiaru, to roznie z cenami moze byc.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do posiadaczy LG CX i pewnie innych modeli. Czy dźwięk u Was też jest taki płytki? W sensie praktycznie bass nie istnieje. Ja wiem, że to nie kino, ale o ile przestrzenny działa bardzo fajnie, wysokie tony są wyraziste, tak bassu kompletnie nie ma (oczywiście atmos włączony, wzmocnienie niskich tonów).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...