Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Słupek napisał:

druga sprawa. Po włączeniu freesynca automatycznie wyłącza się dv. Też podobno z jakąś aktualizacją to włączyli. póki co to nie problem (na plejce to już w ogóle xd). Odpalasz netflixa, materiał w dv, wyłączasz freesync; odpalasz grę włączasz freesync. zobaczymy aj później jak gry będą chodziły w dv.

 

Piszesz o freesync premium? bo to włączenie jego powoduje wyłączenie DV, ja mam to wyłączone bo mi wystarczy zwykły freesync (VRR)

3 minuty temu, Pure Bladestone napisał:

Wymiana OLED55CX na 55C1 będzie jakimś downgradem? nawet minimalnym? Nie mam jak porównać, a chyba czeka mnie taka wymiana i trochę się boję gorszej matrycy.

 

Nie będzie żadnym downgradem. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Sedrak napisał:

Easye raczej drugi raz nie kupi OLED. I nie zaczynajmy po raz setny tej bezowocnej rozmowy. 

 

Ja na ta chwile gdyby miał brać TV to bym szedł w stronę X90J. Jestem ciekaw jak by wypadł X95, ale w Polsce on chyba jeszcze nie jest w sprzedaży.

Ale tak na serio to ten lg i tak chodził mu najdłużej i z tych ostatnich tv i nie padła mu elektronika. 

Odnośnik do komentarza

Niedługo pojawi, się oczekiwany, update dający wsparcie dla, xsx dla dolby vision w 4k i 120hz dla c1 i g1. 

Wniosek na razie lepiej wyłączyć DV w menu bo grach z hdr jest wymuszony DV i podobno daje gorszy rezultatat niż hdr. Trzeba zaczekać na gry z obsługą DV. 

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, easye napisał:

No i później wyjeżdża Vizir czy Soul ze swoimi głupimi pytaniami, czemu znowu Sony?!

 

No nie powiem, na pewno zajebiście jest kupić tv za 12k i żonglować kablami za każdym razem jak chce odpalić inna konsole...

 

Widocznie Samsung wychodzi z założenia, że jak masz więcej konsol niż 1 to zawsze możesz dokupić amplituner za kolejne 5k. XD

 

No bo wcale nie bylo beki że w swoim topowym modelu z zeszlego roku XH95 nie ma HDMI 2.1.

 

ale ci3bie niech dalej piecze dupa że ktoś nie skacze Sony saltem na kutangę XDDD

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Philips OLED  z ambilightem? Można, jak najbardziej. :jp2.jpg:

 

a teraz szoruj po nowego soniacza eot 

No choćbym 50 razy powtórzył że chce kupić LCD znając jego wady, jak i wady Oleda przez swoje doświadczenia to zawsze wejdzie chłopak z podlasia by 155 raz napisać to samo. :dafuq:

 

Ziew.

Odnośnik do komentarza

easye, nie wiem czemu jesteś zdziwiony, że ktoś odpisuje Ci w taki, a nie inny sposób. Tyle tutaj trułes dupę o te wypalenia, twierdziłeś że absolutnie każdego to czeka, podśmiechujki przy każdej możliwej okazji, a wyszło że ten nieszczęsny OLED najdłużej Ci wytrzymał :yao: 

 

No dobra, a teraz na poważnie - wybrałeś już coś? Z twoim szczęściem bralbym wydłużona gwarancję niezależnie co od wyboru.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...