Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Może i cebula ale fakt jest taki że nie wziąłem modelu wyższego czyli xh95 właśnie ze wylegnie na nowe konsole 4k120 i vrr i allm. Finalnie wydałem ponad 11 tysięcy na gorszy telewizor który raz że tych funkcji nie dostarczył lub dostarczył zabugowane, a dwa ze pojawiły się również problemy z eArc. 9 tysięcy za ten telewizor to jest cena przy której nie czuje się oszukany. Jakbym wiedział ze tv tego nie dowiezie dopłacilbym te 2k różnicy w cenie i miał po prostu lepszy tv.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Kupiłeś najlepszy telewizor "dla graczy", z funkcjami "dla graczy" - tak brzmiała każda reklama Sony! Ok, jasne że zgodziłeś się na to, że te dojdą w aktualizacji, ale gdy po ponad roku Sony nadal nie podało żadnej choćby zbliżonej daty tej wyczekiwanej aktualizacji to dla mnie jest to robienie w chuja klienta. Oni mogą sprzedać za ciężkie pieniądze coś, co nie działa, nie wiadomo kiedy zacznie działać, a Ty jesteś cebulą bo to reklamujesz? Jebać takie myślenie!

 

  • Plusik 3
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

Szczerze mówiać idioci, reklamują coś czego nie są w stanie dostarczyć. 

No ale ile osób się na to dało złapać to jednak skuteczne jak widać. A i tak zdecydowana większość nie reklamowała tych niedostarczonych usług. Można by parafrazować usera, że to tylko marketing i nie ma co zwracać na to uwagę. xd

Odnośnik do komentarza

Lubię Sony, ale trzeba takie coś cisnąć jak coś miało być, a nie ma to jechać ich do upadłego. Zwłaszcza, że taki telewizor to już jak dla mnie nie jest dobro luksusowe tylko jakiś exclusive bo nie ma co gadać ponad 11 tysi za telewizor to jest na prawdę mega kasa i ten telewizor powinien być żyleta. Każdy producent sprzedając takie telewizory powinien dać jakość adekwatną do ceny,, a tu czasem czytam, że są telewizory odsyłane.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Lord Protector napisał:

Rozumiem lepsze zakłamane SONY niż działający jak trzeba Samsung. 

No to poczytaj może o tych samsungach, bo od 2 lat sa hejtowane ze jak włączysz te wszystkie funkcje gracza to tryb gry wygląda jak kupa.  Ba - z wyłączonymi też ludzie wola grać w trybie FILM.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...