Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, easye napisał:

X90J jest następca XH90 z zeszłego roku? Bo właśnie mi padł telewizor, a że już 1 rękojmie wygrałem z MM za funkcje, które nie nadeszły, to albo będzie wymiana na inny model, albo zwrot gotówki.

Rozumiem ze tegoroczny Samsung nadal w trybie gry jest kupą?

 

czy to rowniez wina TV24? :Coolface:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
9 hours ago, easye said:

X90J jest następca XH90 z zeszłego roku? Bo właśnie mi padł telewizor, a że już 1 rękojmie wygrałem z MM za funkcje, które nie nadeszły, to albo będzie wymiana na inny model, albo zwrot gotówki.

Rozumiem ze tegoroczny Samsung nadal w trybie gry jest kupą?

Tak. To jego następca. Padł właśnie XH90? 

Odnośnik do komentarza

Tak podczas grania nagle wyłączył się obraz i słyszałem tylko dźwięk, myślałem, ze to konsola, wyłączyłem i włączyłem TV - matryca niby się załącza, ale po paru sek telewizor się sam wyłącza i zaczyna mrugać dioda led na czerwono parę. Podczas próby twardego resetu włącza się ale nie ma obrazu - tylko podświetlenie. 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Poszukuje TV dla Rodziców gównie do oglądanie telewizji Raczej Mała przekątna choć ja jestem za ok 50 cali ale może być tez 40 cali

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-lg-led-49nano867na

 

to jest mój faworyt znaleziony na szybko

Może forum doradzi coś innego

Edytowane przez polaki899
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2021 o 14:02, YETI napisał:

@Słupek, jak wrażenia?

Cudoooo :D wiedziałem, że będzie różnica pomiędzy B8 no ale nie aż taka.

 

pierwsze odpaliłem Girsy 5 bez żadnych ustawień, a że chwilę przed grałem na B8. Jezu ta ostrość i jasność :wub:

 

Z czym się namęczyłem, to jak chciałem ustawić dts (po optyku). ani na plejce, ani na xboxie, dopiero po godzinie przeczytałem, że od 2020. LG nie wspiera już dtsa, trochę słabo.

 

druga sprawa. Po włączeniu freesynca automatycznie wyłącza się dv. Też podobno z jakąś aktualizacją to włączyli. póki co to nie problem (na plejce to już w ogóle xd). Odpalasz netflixa, materiał w dv, wyłączasz freesync; odpalasz grę włączasz freesync. zobaczymy aj później jak gry będą chodziły w dv.

 

Już Ins o tym pisał, ta optymilazacja gry to mega sprawa. Z ręką na sercu, odpaliłem Ratcheta ( bodajże drugi etap), pobawiłem się ustawieniami i poryczalem xd jak to wygląda (a Blade Runner...). aż chce się grać :)

 

w ogóle korzystacie z tych trybów gry? czy jak to się tam nazywało. FPS, RPG i chyba strategia

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Słupek napisał:

w ogóle korzystacie z tych trybów gry? czy jak to się tam nazywało. FPS, RPG i chyba strategia

 

Korzystam z tej opcji ale w trybie standardowym i tam zmieniam suwaki. Szukam czegoś uniwersalnego do każdej gry. Na chwilę obecną mam obie wartości ustawione na 8, ale czasem lepszy rezultat daje 7 (czerń) i 9 (biel).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Mustang napisał:

QN90 wypadł dobrze na rtings.

Złącza: jeden port HDMI 2.1 (z HDMI eARC), trzy porty HDMI 2.0

 

Kogoś tam mocno pojebało w Samsungu - 1 port HDMI dodatkowo będzie zajęty przez amplituner. 

Debil projektował ten telewizor!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i później wyjeżdża Vizir czy Soul ze swoimi głupimi pytaniami, czemu znowu Sony?!

 

No nie powiem, na pewno zajebiście jest kupić tv za 12k i żonglować kablami za każdym razem jak chce odpalić inna konsole...

 

Widocznie Samsung wychodzi z założenia, że jak masz więcej konsol niż 1 to zawsze możesz dokupić amplituner za kolejne 5k. XD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, mattaman said:

Kupowanie w tym momencie czegokolwiek innego jak LG C1 na promo jest dziwnym ruchem.

Easye raczej drugi raz nie kupi OLED. I nie zaczynajmy po raz setny tej bezowocnej rozmowy. 

 

Ja na ta chwile gdyby miał brać TV to bym szedł w stronę X90J. Jestem ciekaw jak by wypadł X95, ale w Polsce on chyba jeszcze nie jest w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...