Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, SpacierShark123 napisał:

Panowie posiadam obecnie Oled c7v i zastanawiam się czy warto przeskakiwać na cx9 ze względu na hdmi 2.1 i vrr? Czy vrr jest takim gamechanger-em że warto przeskakiwać? 120 klatek nie biorę pod uwage bo to kilka tytułów.

 

Jeżeli masz Series X to warto wymienić na C9 albo na CX brał bym CX bo dostanie DV w 120 hz i szczerze gier jest na prawdę sporo i jak spróbujesz tych 120 fps, to uwierz zmienisz zdanie ;) 

Odnośnik do komentarza

No właśnie sprawa wygląda tak że chodzi mi kompletnie o jakość obrazu. Wysoki klatkarz to preferuje jedynie w grach stricte PC gdzie gram na monitorze 240hz i wiem że takie odświeżanie robi robote natomiast na konsoli gdy jest wybór 60 a 30 w lepszej jakości i tak wybieram te 30 bo kompletnie mi tyle wystarcza do gier nastawionych na jednego gracza. Dlatego jeżeli różnica w jakości jest znikoma wolę przesiedzieć na moim C7V jeszcze 2-3 generacje i dopiero wskoczyć na coś co da mi odczuć że warto było zrobić przesiadke. Cena CX obecnie jest przystępna natomiast szkoda wymieniać jeśli nie odczuje przeskoku jakościowego jak chociażby podczas przejścia z KS7000 na Oled-a .

Odnośnik do komentarza

Uwierz, że jest różnica w jasności matrycy, więcej detali w ciemnych scenach, VRR to też piękna bajka w takim AC Valhala, gdzie w ogóle obraz się  nie tnie.

Ja przeskoczyłem z OLEDA z 2017 roku na właśnie CXa i różnica jest widoczna gołym okiem, oczywiście efekt z przejścia z LCD na OLEDa już się nie powtórzy ;) 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mario10 napisał:

On nie ma jakiegoś top oleda ale koło 6k za niego dał. Ale banding ma paskudny, niszczy całą jakość obrazu.  Próbował reklamować, ale mu odrzucili.

No ja też tyle za swojego dałem. Jak sie boisz to zamów przez neta, potestuj i pokatuj go kilka dni a jak nie spodoba Ci sie to odeslij. 

Edytowane przez grabipl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Schranz1985 napisał:

Jest cx z marca do kupienia za 3.6 w internetach .
Tyle mogę dać tylko pytanie czy ktoś nie chcę się pozbyć bo ujowa szt z bandindiem trafił czy co?.
Inaczej nie widzę sensu tracić kafla na 3msc tv.

Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka
 

kupujesz z neta testujesz w domu. I tyle. I tak kupujesz mały tv więc łatwo spakować. A i jedna ważna sprawa wszędzie w necie piszą że im większa przekątna tym cześciej banding więc akurat w twoim przypadku szanse na banding masz mniejsze. Ja zakupiłem w media expert i zanim go zawiesiłem na ścianie intensywnie testowałem 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...