Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, creatinfreak napisał:

Średni HDR na poziomie 265 tak więc jakby go nie było, no i ips czyli czerni tam nie uświadczysz. 

Podeślesz stronkę z tym HDR? Ja niestety nie wynajduję tego typu rzeczy, a na stronach testowych też ciężko się doszukać albo po prostu nie potrafię szukać.

 

Gdzieś wczoraj w nocy czytałem że ma 425 ale nie mogę tego znaleźć, jedyne co mi się udało dziś wyszperać to 370. Wcześniej nie miałem w ogóle HDR więc będę miał jakieś tam porównanie. Co do ips to się z tym liczyłem. Obecny (wczorajszy trup) miał VA i było legancko. No ale chyba LG 65"NANO86>Philips 50" PFH6550. No i nie ukrywam, że zakup na szybko. 

 

W grę wchodził jeszcze ten poniżej ale go nie mieli, trochę droższe i qled no ale brak, tylko model z tego roku już był ale grubo ponad budżet niestety. 

 

Screenshot_2021-07-04-22-08-13-34.jpg

 

 

Ile mógłbym wziąć za Philips 50" PFH6550? Wysiadło tylko podświetlenie matrycy, reszta tv stan idealny, nawet folia z ramek nie ściągnięta xD

Edytowane przez mitra
Odnośnik do komentarza

Proszę https://hdtvpolska.com/telewizor-lg-naon86-65-120hz-z-hdmi-2-1-w-mega-niskiej-cenie-ze-sluchawkami-bezprzewodowymi-gratis-gdzie-skorzystac-z-takiej-okazji/

Szczytowy na planszy ma te 400 ale w grach czy filmach raczej dostaniesz niższe wartości. Tak naprawdę HDR zaczyna się od 500nitów. Ale w tych pieniądzach nie można oczekiwać nie wiadomo czego, fajne w tym tv jest to że HDMI 2,1 i związane z nim 120klatek itd.

Odnośnik do komentarza

U mnie padł moduł T-CON ( sterowanie ekranem LCD), jutro wraca z serwisu. Nie zauważyłem nieszczelnej obudowy, komentarze o procesorze, ktroy nie wyrabia to jakaś mega bzdura, różnic w szybkości działania miedzy Androidem a Web Osem w ogóle nie odczuwam. Jedyne co mnei denerwowało po ostatniej aktualizacji to jakieś powiadomienie o oszczędzaniu energii przy każdej zmianie opcji obrazu - podobno z nową aktualizacją to wyłączyli.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, starfik napisał:

@easyeAle widzisz, też miałeś problem. Awaryjność tego modelu trochę mnie przeraża, bo ja z tych co kupują tv raz na wiele lat (obecny ma już 7 i hula)

Panie na tym forum pełno userow ma ten TV i jedynie easy miał problem. Pamiętaj, że ten TV sprzedał się bardzo dobrze, więc dlatego trafiasz na różne akcje w necie, które są napewno jakimś tam promilem sprzedanych sztuk.

OS śmiga jak Tizen.

 

Jakbym mógł cofnąć czas to bym raz jeszcze wziął ten model, ale min 75 cali. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Moldar napisał:

Posiadacze CXa, dalibyście jakieś ustawienia swoje do filmów hdr, dv i gier. Z chęcią sprawdzę u siebie ustawienia innych.

 

Niebawem będzie filmik na YT moich ustawień CXa to rzucę linkiem(ale tylko do gier niestety) 

Edytowane przez Lord Protector
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...