Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, wziąłem w końcu c1. cx tylko wystawowy, gx-a już nie było, nawet bez możliwości zamówienia. facet mówił, że niby schodzą błyskawicznie. a na miejscu okazało się, że 1 rabat, jeszcze jakiś i za c1 wyszło 6600 także w sumie nie zastanawiałem się.

 

tylko dostawa dopiero w środę :(

Odnośnik do komentarza

 

Podobno różnica pomiędzy OLED C11 a C12 to nie tylko biały tylni panel. Jak to w końcu z tym jest?

 

 

 

dfsf44444.jpg.c5e7fc4ae017c1c11fa0a2f6e4226d62.jpg

 

 

 

Z tego wpisu wynika, że bebechy również mają nieco inne i stąd wynika różnica w cenach.

 

 

Dziwne, że o tym akurat nikt nie mówi.

 

Pytanie czy wpływa to na sam obraz czy po prostu tańsze komponenty.

 

Odnośnik do komentarza

Witam. Zapewne poruszany temat byl 10000 razy ale nie moge wygrzebać. Wszystkie strony i rankingi najlepszych tv pod ps5 sa przeladowane sponsorami wiec prosze Was o pomoc w wyborze tv 65 cali aby mial najlepsza jakos pod konsole p5. 4k, hdmi 2.1 moze byc nawet 120 hz. Nie wiem co lepiej oled czy q led jestem zielony :d najlepiej maks 5 tysiecy :)

Edytowane przez Czesiu1237
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, GearsUp napisał:

 

Podobno różnica pomiędzy OLED C11 a C12 to nie tylko biały tylni panel. Jak to w końcu z tym jest?

 

 

 

dfsf44444.jpg.c5e7fc4ae017c1c11fa0a2f6e4226d62.jpg

 

 

 

Z tego wpisu wynika, że bebechy również mają nieco inne i stąd wynika różnica w cenach.

 

 

Dziwne, że o tym akurat nikt nie mówi.

 

Pytanie czy wpływa to na sam obraz czy po prostu tańsze komponenty.

 

Przecież ceny w większości sklepów są takie same na C11 i C12. IMO jakiś Janusz sprzedawca bajkopisarz sieje ferment.

13 godzin temu, Czesiu1237 napisał:

Witam. Zapewne poruszany temat byl 10000 razy ale nie moge wygrzebać. Wszystkie strony i rankingi najlepszych tv pod ps5 sa przeladowane sponsorami wiec prosze Was o pomoc w wyborze tv 65 cali aby mial najlepsza jakos pod konsole p5. 4k, hdmi 2.1 moze byc nawet 120 hz. Nie wiem co lepiej oled czy q led jestem zielony :d najlepiej maks 5 tysiecy :)

Najlepsza jakość to jakiś OLED z LG - CX3 lub C11/C12 dostaniesz teraz w tej cenie. Neonet ma 55C11 za niecałe 4,5k. Jedyna przewaga LCD\LED to praktycznie zerowe ryzyko wypalenia i w przypadku części z nich wyższa jasność (jeśli oglądasz w mocno nasłonecznionym\oświetlonym pomieszczeniu będzie się sprawdzać lepiej).

Odnośnik do komentarza
On 6/15/2021 at 8:25 PM, Czesiu1237 said:

Witam. Zapewne poruszany temat byl 10000 razy ale nie moge wygrzebać. Wszystkie strony i rankingi najlepszych tv pod ps5 sa przeladowane sponsorami wiec prosze Was o pomoc w wyborze tv 65 cali aby mial najlepsza jakos pod konsole p5. 4k, hdmi 2.1 moze byc nawet 120 hz. Nie wiem co lepiej oled czy q led jestem zielony :d najlepiej maks 5 tysiecy :)

https://www.rtings.com/tv/reviews/best/ps5

Odnośnik do komentarza

X90J jest następca XH90 z zeszłego roku? Bo właśnie mi padł telewizor, a że już 1 rękojmie wygrałem z MM za funkcje, które nie nadeszły, to albo będzie wymiana na inny model, albo zwrot gotówki.

Rozumiem ze tegoroczny Samsung nadal w trybie gry jest kupą?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

X90J jest następca XH90 z zeszłego roku? Bo właśnie mi padł telewizor, a że już 1 rękojmie wygrałem z MM za funkcje, które nie nadeszły, to albo będzie wymiana na inny model, albo zwrot gotówki.

Rozumiem ze tegoroczny Samsung nadal w trybie gry jest kupą?

Izi ty to jaką klątwę z tymi tv masz. xd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...