Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, krzysiek923 napisał:

Poczytajcie na ME na innych TV jest to samo, opinie piszą jakieś boty. W xkomie jak napiszesz opinie mniejszą jak 4 piszą do Ciebie żeby np. wysłać produkt na gwarancje jak nie jesteś zadowolony a jak wróci "możesz zawsze zmienić opinie" dziwnie to śmierdzi wałem.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, teddy napisał:

Dałem się ponieść hypowi i zamowilem. Jutro ma być, ciekawe czy będę widział różnicę w porównaniu z moim obecnym samsungiem kupionym 2.5 roku temu za 1700zl :wujaszek:

Screenshot 2022-10-20 at 18.36.44.png

Daj znać jak wrażenia. Jakbyś ustawienia jakieś zmieniał to domyślnie u mnie było auto zoptymalizowane a.i. czy jakoś tak. Jak tego nie wyłączysz to nie można nic zmieniać.

Edytowane przez mushabelly
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MEVEK napisał:

Fajne w C2 te gamingowe menu. Szybko mozna dostosowac opcje pod konkretna gre. Ja chyba juz zostawie tryb FPS bo boje sie ze input lag skoczy jak zmienie na RPG :vegeta_smile2:

 

P.S 

Matryca niestety grubsza od starszego C7 :dunno:

 

 

 

 

Zmiana trybów STD/FPS/RTS/RPG nie ma żadnego wpływu na laga. Różnią się one od siebie tylko poziomem jasności i minimalnie kolorystyką. 

W trybie FPS jest jasno abyś grając mógł prędzej dostrzec jakiegoś boboka ;)

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie wypas. Wszystko smiga qurewsko szybko. Filmy z dysku ida jak igla. Zauwazylem tylko ze Wick 3 nie ma glosu. Top Gun juz normalnie. Moze jest aktualizacja sprawdze pozniej. 

 

29 minut temu, Michał102 napisał:

 

Zmiana trybów STD/FPS/RTS/RPG nie ma żadnego wpływu na laga. Różnią się one od siebie tylko poziomem jasności i minimalnie kolorystyką. 

W trybie FPS jest jasno abyś grając mógł prędzej dostrzec jakiegoś boboka ;)

A te dodtkowe opcje jak AMD cos tam: wlaczac to w ogole ? Vrr i g-sync to oczywiste. Jes jeszcze ocja super input lagu, wiec pewnie warto zalaczyc dla lepszego komfortu w bitkach. Ogolnie obraz jest cudowny. Moze matryca troche grubsza co zwrocilo moja uwage. Nie zebym sie czepial, wyglada kozacko. Dzis blizej sie mu przyjrze :szekle:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...