Skocz do zawartości

Assassin's Creed Valhalla


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, hajpek napisał:

Jak ogrywaliscie valhalle? w 60 klatkach czy może w trybie 4k? Ja nie widzę zbytnio różnicy i dla mnie 60 klatek wydaje się lepszym rozwiązaniem.

 

Też nie widziałem zbyt dużo różnicy ale grałem na 4K. Chciałem nacieszyć się grafiką a różnicy w płynności nie wyłapałem.

  

16 godzin temu, LukeSpidey napisał:

Wygląda na to, że gra dostanie year 2 pass i tym samym na jesień nie dostaniemy nowego Asasyna. 

 

To źle? Mi się podoba takie rozwiązanie. Jeszcze nie zrobiłem wszystkiego ani nie zagrałem w żaden dodatek z tej części. Myślisz, że nie ma opcji aby osoby, które kupiły seasson passa załapały się na ten nowy, nadprogramowy dodatek? Pójdą jeszcze w jakieś dodatkowe DLC w przyszłym roku?

 

 

Edytowane przez Elitesse
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Valhalle przestałem grać na kilka tygodni przed premierą Village wiec zrobiłem sobie długą przerwę od Assassyna. Już zmęczyło mnie to bieganie i zabijanie, na jakiś czas skupiłem się na zagadkach, kamieniach, skarbach a potem wróciłem do głównej fabuły. I tak to się wlecze i wlecze :/ Ale obiecałem sobie że miesiąc Lipiec będzie tym w którym skończę grę i wyjmę płytę z Napędu. A dziś nie mogę już patrzeć na ta ciągłe update gry :/ 

Odnośnik do komentarza

A widzisz, a ja jak odłożyłem na półkę na rzecz innych gierek tak leżała sobie do wczoraj. Odpaliłem i przynerdziłem prawie cały dzień w gierce :obama: Wiem, że nie jest to ideał, ale po tym świecie lata mi się pysznie. Może wjedzie wypalenie za jakiś czas, ale na razie się na to nie zanosi.

 

I nie, wcale nie włączyłem gierki pod wpływem muzyczki, którą podrzucił mi @Mani na pejsbuczku.

 

Spoiler

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Bzduras napisał:

A widzisz, a ja jak odłożyłem na półkę na rzecz innych gierek tak leżała sobie do wczoraj. Odpaliłem i przynerdziłem prawie cały dzień w gierce :obama: Wiem, że nie jest to ideał, ale po tym świecie lata mi się pysznie. Może wjedzie wypalenie za jakiś czas, ale na razie się na to nie zanosi.

 

I nie, wcale nie włączyłem gierki pod wpływem muzyczki, którą podrzucił mi @Mani na pejsbuczku.

 

  Ukryj zawartość

 

 

 

Co najmniej raz dziennie u mnie leci. Teledysk wypas.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ten ostatni dodatek z mastery challenges to kompletne gó.wno. Chciałem utrzymać calaczka ale potrzebne są same złote medale i oczywiście już na drugiej mapie coś nie trybi i brakuje mi ciągle tyle samo punktów. Albo nie spawnuje jednego npc albo nie zalicza killa, nie wiem.

Szczyt spie.rdolenia

Odnośnik do komentarza

Tej, no jak tej w kruczej przystani rozpiżdżyć tę ścianę pod wodospadem, co by się dostać do skrzyneczki? No wiadomo, targam tam tę oliwę, czy co to tam jest, potrzebną do walenia ścian, ale po strzale ona pęka i już. Przy okazji można umyć mordę i wypuścić świetliki, co już mam za sobą, a czego nie łączę raczej z tą kwestią. Bug, czy coś robię nie tak. Próbowałem ją "wybuchnąć" już z piśąt razy i nic :(

 

 

Po edycie/ hahaha, dobra już wiem. Trzeba rzucić dzbanem zamiast go podkładać :D Tak, że dzięki za pomoc. 

Edytowane przez Okie from Muskogee
Odnośnik do komentarza

Świetnie mi się gra i gra nareszcie mnie wessała ( wcześniej grałem na PC a następnie przez cross save poleciałem na XSX) gdy siadłem na porządnie do konsolki. Mimo że świetnie się bawie i naprawde świat jest super to przeraża mnie fakt zrobienia dopiero 20h na liczniku wiedząc że zapewne skończe grę w okolicach 70h. Zrobiłem błąd kupując na promocji Valhalla + Legion + Immortal + Biomutant , władowałem się w 4 duże sandboxy które pewnie ogrywać będę z 200-300h . Jedyny mankament gry który mnie drażni to na siłe te poziomowanie świata , nie można strzelić sobie po prostu fabuły bo nagle dochodzimy do ściany gdzie mamy wszystko o 100 poziomów wyższe i padamy od głupiej strzały , do tego nie rozumiem za bardzo systemu ekwipunku ponieważ wydaje mi się jakby każdy przedmiot miał wręcz identyczne statystyki (może są skalowane do postaci?).

Odnośnik do komentarza

Obecnie największy minus to przymuszanie do robienia aktywności ze względu na ten poziom , dopiero co odkryłem wątek z Asgardem i mam 220lvl , mimo wszystko gra wessała mnie jak bagno . Do premiery Ascent trzeba ograć jak najbardziej się da i skończyć główny wątek a może po jakimś czasie wróci się porobić DLC

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wróciłem na chwilę do tego badziewia i wessało mnie. Sam nie wiem czemu do końca, ale chyba te widoczki, to poczucie wikingowania. I trochę muza.

Czasem znajdzki.

 

Ale znów powoli ogarnia powtarzalność. Czemu oni nie zrobili ciekawych postaci? To są w większości tak nieciekawe npce, że aż żal. Te twarze i mimika jak z fallouta 3...

Spoiler

Te patafiany z zakonu starożytnych... O cholerę im chodzi? Czemu sa źli? Bo chcą władzy? No jak każdy. 

 

Szeryfy z Londynu xD. Normalnie tahemnica brookeck Mountain czy jak to się zwało. 

Ale jak odmóżdżająca, krajobrazowa gierka - propsik.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Siema , mam taki problem bo po ostatniej aktualizacji valhalli  na ps5 nagle przestały wogóle działać wibracje , trigery działają ale wibracje wogóle a pad jest w 100% sprawny bo w innych grach jest wszystko dobrze, ale nie wiem dokładnie czy to napewno przez aktulizacje bo chwilę nie grałem w assasina . Wie ktoś o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...