Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

28 minutes ago, Rash said:

Lol, moja po obejrzeniu jednym okiem rzuciła od niechcenia że przecież to TYLKO kolejna gra z cyklu gier przy których lecą siarczyste epitety z sypialni:diablo:

Ostatnio mojej podobało sie Mortal Shell, w które grałem, a sama kiedyś po pijaku próbowała swoich sił w Dark Souls 2 więc chyba lubi soulslike

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Il Brutto napisał:

Szczerze mowiac to nie ufam do konca tym opiniom i recenzjom widzac kolejna odslone soulsow w open world (ktory raczej nie jest synonimem zalety w 2022). Ten youtuber wyzej mowi ze najlepszy combat system jaki From stworzylo, podczas gdy ja widze tutaj praktycznie to samo co w DS ktore nawet nie ma podjazdu do Sekiro. No zobaczymy w piatek, mimo takich ocen nie udziela mi sie az taki hype na mesjasza.

Tak, kilkadziesiąt dużych portali zmówiło się na zawyżone oceny....

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, 20inchDT napisał:

skoro kontratak po bloku jest tak mocny, to jaki jest sens liczyć na trafienie parry? Parry chyba nie powoduje, że ukryty pasek postury jest natychmiastowo wymaksowany?

 

Nie jestem pewien ale riposta po parry ma większy demydz. No i jest gwarantowana bo samo parry daje staggera, a kontrująć po bloku wciąż możemy obrać. 

 

A sama riposta resetuje pewnie posture. 

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, easye napisał:

Przecież na 3070 ta gra i tak chodzilaby Ci lepiej niż na konsoli... UW bedzie dostępne w 10 minut po premierze przez moderow.

Yhy tak jak DS3 które ostatnio z kolegą chcieliśmy sobie przejść jeszcze raz z dlc. I ultrapanoramiczny fix powodował czasem freezy plus wyłączyli na pc serwery z gra (od końca stycznia nie działają) i koniec z coop. Nie wiem czy do teraz włączyli xD. Sorry po tym doświadczeniu zagram w eldena na pc jak będę pewny że już wszystko cymesik w goty edycji.  

 

 

Niech każdy gra na czym chce mam wybór. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, blantman napisał:

Yhy tak jak DS3 które ostatnio z kolegą chcieliśmy sobie przejść jeszcze raz z dlc. I ultrapanoramiczny fix powodował czasem freezy plus wyłączyli na pc serwery z gra (od końca stycznia nie działają) i koniec z coop. Nie wiem czy do teraz włączyli xD. Sorry po tym doświadczeniu zagram w eldena na pc jak będę pewny że już wszystko cymesik w goty edycji.  

 

 

Niech każdy gra na czym chce mam wybór. 

 

No udział tych monitorów w rynku jest znikomy dlatego do czasu popularyzacji standardu trzeba pewne rzeczy przełknąć. 

 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Faka napisał:

Czy każdy post girywgore musi mieć jakieś nintendowe i ocwelone gówno? Zeldy mariany i inne chuje muje, które mają się jak pieść do nosa w temacie.

 

Poczytaj trochę zagranicznych serwisów albo tweety. Wielu recenzentów przyrównuje rozmach i poziom interakcji ze światem właśnie do tego z BOTW.

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Il Brutto napisał:

Szczerze mowiac to nie ufam do konca tym opiniom i recenzjom widzac kolejna odslone soulsow w open world (ktory raczej nie jest synonimem zalety w 2022). Ten youtuber wyzej mowi ze najlepszy combat system jaki From stworzylo, podczas gdy ja widze tutaj praktycznie to samo co w DS ktore nawet nie ma podjazdu do Sekiro. No zobaczymy w piatek, mimo takich ocen nie udziela mi sie az taki hype na mesjasza.

sekiro ma jedną broń i trochę już chujem wiało pod koniec robienie tego samego co w pierwszej godzinie gry. Fajna gra, ale replaybility zerowe praktycznie przez brak buildów

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, C1REX napisał:

Znalazłem mniej pozytywną recenzję. W sumie, to nawet sporo narzekania. Mi akurat obniżanie hypu przeważnie na dobre wychodzi, więc jest OK i ze spokojem przyjąłem. 

 

 

FC to jeden z najlepszych Soulslikowych jutubrów. Serio chłop zjadł zęby na tej serii i dla mnie jest cholernie obiektywny i na prawdę wie co gada. Polecam posłuchać, zwłaszcza fragmentu o konstrukcji misji i tego jak można utknąć w miejscu, bo po prostu quest nie powie ci co robić dalej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...