Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde miałem tu nie wchodzić, ale rozwalił mi się save. Wtf.

 

Byłem w zamku na południowy wchod. Dostałem od bossa w dupe. I na chwilę odszedłem od konsoli. Poszła w stan uśpienia. I crash ps5. Wznawiam a tu save cofnięty chyba do sesji wcześniej. 3h minimum w plecy. Jest jakaś opcja to odzyskac?

Odnośnik do komentarza

A no tak sorry gram 18h od premiery nie spalem I haluny z wyglodzenia xD 

 

Nawet jeszcze pierwszego Bossa nie zabilem xD

 

Da sie jakosc obejsc to ze offhand Uchigatana nie moze miec tego samego Ash i przez to jedna mam Keen a druga chuj wie co? Z drugiej strony pewnie znajde cos innego 

 

Kolejne pytanie widzial ktos jakigos Merchanta ktory sprzedaje Estoc? 

Odnośnik do komentarza

U mnie 9 godzin gry i jeszcze żadnego z dużych bossów nie spotkałem. Za to kilku mniejszych i kręcących się po świecie jak najbardziej. Odblokowałem też Roundtable Hold, przeżyłem horror gdy trafiłem do tuneli i zablokowano mi możliwość szybkiej podróży, szczury zrobiły mi gangbang i spotkało mnie parę innych przykrych sytuacji, czyli standardowe From. :nosacz3:

 

Kilka screenów z początku. Muszę w końcu zacząć ogarniać lepszy sprzęt dla mojego herosa. 

 

SIc0mJb.png

 

XsLLxEe.png

 

n4z8IhF.png

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Basior napisał:

Kurde miałem tu nie wchodzić, ale rozwalił mi się save. Wtf.

 

Byłem w zamku na południowy wchod. Dostałem od bossa w dupe. I na chwilę odszedłem od konsoli. Poszła w stan uśpienia. I crash ps5. Wznawiam a tu save cofnięty chyba do sesji wcześniej. 3h minimum w plecy. Jest jakaś opcja to odzyskac?

 

 Podobno pracują nad tym.

 

We are currently experiencing some issues that are preventing the game from playing properly under some conditions.
We apologize for any inconvenience this may cause and ask for your patience.

Main items to be revised

  • Regarding the problem of the mouse being too sensitive in the PC version
    • We will be sending out a patch for this issue in the near future.
  • Regarding the problem of Easy Anti-Cheat failing to launch when the Steam account name is set to 2-byte characters.
    • We are aware of the cause of this issue and will be providing a patch in the near future.
  • Regarding the phenomenon of frame rate and other performance-related issues during gameplayWe will be constantly working to improve the game so that it can be played comfortably on various PC environments and platforms.
    • For the PC version, updating your graphics card drivers to the latest version may significantly improve performance.
  • About the phenomenon of game data that does not save correctly in the PlayStation 5 version
    • If the PS5 console is unexpectedly turned off while playing a game or in rest mode, saved data may not be saved correctly.
    • We are aware of the cause of this issue and are working on a patch to correct it, but until the patch is released, please save your game manually by exiting the game regularly.
    • Game data will be saved correctly if you quit the game by opening the system menu using the OPTION button and selecting "Quit Game."


We are also working on a few other bug fixes and performance improvements as needed. Please don't hesitate to contact our support team if you encounter other issues.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, RIfuk napisał:

Maja dodać ray Tracing do gry . Yeaaaa :)

Najpierw niech dodadzą stabilne 60 klatek. 

 

 

Po pierwszej godzinie średnio mi się widziało dodam, że serię Souls kocham jak brata, ale już mi się przejadła. A to ciągle Dark Souls i japońce mogą sobie zmianać nazwę do woli ale Elden Ring to Dark Souls 4. Menu jest takie samo, system walki oczywiście, jak najbardziej Dark Souls, levelowanie, estusy, bronie, to wszystko już było. 

Ale im bardziej w las tym mocniej doceniam, te nowe Soulsy. Świat bardzo mi się podoba, czuć mistrzowską rękę jak w przypadku Wiedzmina 3 albo RDR2, bo otwarty świat, otwartemu światu nie równy. Grafika na plus, kolorystyka i oświetlenie jest super,  bogadztwo detali, pomysł, smak. 

Minus? Brak nowości w walce i wyjścia spoz Soulsowych ram, gram krótko, a już czuję recykling lokacji z BB, DS3 a nawet Sekiro. Jest dobrze, ale póki co nie rozumiem aż takich zachwytów. 

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra jest zajebista - nie wiem kto hejtował!

Ale 10 za same problemy na PC/Nextgenach wzżyciu bym nie wystawił! - 10/10 to gra idealnie w każdym aspekcie, a tutaj mamy 48 klatek na Xbox Series X, 50 na PS5 i problemy na PC z rozdzielczością, rozmazańca na nextgenach, stuttering i inne gówna.

@blantmanpisał, że czeka na wersje GOTY na Steam - patrząc że przez pare lat nie wydali aktualizacji nawet do DS 1 nie ma chyba nawet co liczyć że tą grę w jakikolwiek sposób naprawią/

Odnośnik do komentarza

Jeśli soulsy to gry, które zawsze mają problemy techniczne, słabą grafę, bugi, drewno i milion innych wad, ale jednocześnie to gry życia dla masy graczy, to jak je ocenić? 7/10 przeciętniaki, bo nawet grafy nie potrafią, czy 11/10, bo nic nawet się nie zbliży do tej serii? 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem pięć godzin, a miałem tylko zobaczyć początek.

Gra strasznie wsysa, tak się wciągnąłem że aż dotarłem do pierwszego bossa.

Minusy na razie:

- recycling aż smutno patrzeć czasami, nawet animacja pociągania za wajchę :(

- grafika nie ma nic wspólnego z next-genami, po prostu ładna szarpiąca gra z ps4pro,

- niektóre npc to czasy ps2, vide małpiszon ukryty w krzaku.

 

Plusy to wiadomo, po prostu from software, walka daje wielką frajdę, a zwiedzanie świata jest ciekawe.

Przez te save-pointy między ogniskami gra nie jest już taka surowa dla gracza, niby spoko że mniej czasu się traci, ale na takiego obrońcę drzewa to po śmierci się jest 10 sekund znowu w walce i się już człowiek tak nie skupia na niepopełnianiu błędów.

Nie porwało mnie na tyle bym oderwał się od rudej, ale wskakuje od razu po.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, easye napisał:

wystawił! - 10/10 to gra idealnie w każdym aspekcie,


Nie ma czegoś takiego jak gra idealna. Samemu musisz sobie postawic pytanie, jak mocno plusy gry przezwyciezaja minusy gry i jak to ksztaltuje Twoje wrazenia. Wiedzmin 3 i Zelda Breath of the Wild tez dostawaly 10/10, a po 100h w obu grach znalazlem wiele mankamentow. W Wiedzminie 3 mozna zaczac oczywiscie od walki, idac przez problemy z plynnoscia, niedopracowana detekcje kolizji na nierowych powierzchniach, a konczac na skopanym levelowaniu przeciwnikow (gdzie zwykly bandyta w koszulce z kijem moze miec wyzszy level od rycerza w zbroji i stanowic wieksze wyzwanie). W Zelda Breath of the Wild natomiast bardzo irytowala mnie powtarzalnosc walki po 50h, gdy co chwile eksploracje przerywaly albo wyskakujace wilki albo te gluty niebieskie i tak 100 razy. A mimo wszystko, obu tym grom w glebi serca bym dal te dyche, z naciskiem na Zelde.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Po paru godzinach grania takie lekkie meh, takie soulsy 4.  Czyli 4 raz to samo tylko tym razem z otwartym światem. Myślalem na początku, że to może dlatego że znowu rycerzyk i znowu te  same nawyki ale przy innych postaciach mam to samo, w sumie żadnej nowej mechaniki co by definiowała coś nowego, otwarty świat, skradanie się? Spodziewałem się jakiejś rewoulcji po tych 10/10, szukam dalej, może znajdę.

Edytowane przez S_600
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, S_600 napisał:

Po paru godzinach grania takie lekkie meh, takie soulsy 4.  Czyli 4 raz to samo tylko tym razem z otwartym światem. Myślalem na początku, że to może dlatego że znowu rycerzyk i znowu te  same nawyki ale przy innych postaciach mam to samo, w sumie żadnej nowej mechaniki co by definiowała coś nowego, otwarty świat, skradanie się? Spodziewałem się jakiejś rewoulcji po tych 10/10, szukam dalej, może znajdę.

Abstrahując od kuriozalnego skoku, już na wstępie masz konia, który jednak modyfikuje zarówno eksplorację jak i walkę. Otwarty świat sam w sobie tez stanowi powiew świeżości. Ale ogólnie masa recyklingu audio wizualnego wpływa tak a nie inaczej na odbiór gry.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak ktoś nie ograł wszystkich poprzednich gier to może być super osom ale im dłużej myśle o tym co wczoraj widziałem (wiem ze jeszcze nie drasnalem gierki) to jaranka na ten moment nie ma. Jakoś tak genetycznie jest - wpierdol na początku łazimy dostajemy łomot - ognisko - loszka która mówi ze można u niej się podrasować i tak w kółko. Skręciłem w bok jakiś boss na 5 strzałów bez pomysłu i za niego amulet. No nie wiem mnie to nie porywa. 

Dla kontrastu bloodborne od razu łapał za mordę tym co się działo a tutaj Ci npc to nie wiem kto podkłada głosy ale średnio to wyszło. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, easye napisał:

Ale 10 za same problemy na PC/Nextgenach wzżyciu bym nie wystawił! - 10/10 to gra idealnie w każdym aspekcie, a tutaj mamy 48 klatek na Xbox Series X, 50 na PS5 i problemy na PC z rozdzielczością, rozmazańca na nextgenach, stuttering i inne gówna.

 

Jeżeli założymy, że wsteczna kompatybilność to obecnie norma to na następnych konsolach albo nawet ulepszonych wersjach tych co mamy teraz będzie 4k/60 a więc gra idealna jeżeli to jest twoim głównym kryterium :)

Odnośnik do komentarza

 

6 godzin temu, C1REX napisał:

Jeśli soulsy to gry, które zawsze mają problemy techniczne, słabą grafę, bugi, drewno i milion innych wad, ale jednocześnie to gry życia dla masy graczy, to jak je ocenić? 7/10 przeciętniaki, bo nawet grafy nie potrafią, czy 11/10, bo nic nawet się nie zbliży do tej serii? 

 

No za każdym razem od swojej maksymalnej oceny oddać przynajmniej 1 punkt za technologiczne gowno.

 

I nie nie będzie na przyszłej generacji 4k/60, chyba że znowu oddadzą komuś innemu tworzenie Remaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...