Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Sedrak napisał:

A gdzie można polepszyć by więcej uzupełniały? Też przy ognisku? 

Zgadza się. Ilość estusów i ich moc zwiększa się ręcznie przy ognisku. Nie wiem dlaczego nie dzieje się to automatycznie i trzeba ręcznie aktywować. 

Oba upgrade'y aktywuje się w opcji "Flasks" przy ognisku. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.04.2022 o 21:44, Sedrak napisał:

W grze podobno można też respec zrobić? Chciałbym też inne style gry zobaczyć, a nie za bardzo chce od początku zaczynać. 

Musisz poszukać odpowiednich itemów o nazwie "larwalna łza". Leży to w niektórych miejscach, leci z kilku przeciwników i jest do kupienie od NPC.

Następnie gonisz do Akademii i po walce z bossem, będziesz miał w tej samej komnacie dostęp do opcji ponownego przydzielenia statystyk.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, smallv86 napisał:

Ma ktos na ta KURWE sposob? Moze byc nawet jakis glitch, jestem kilka minut od rozjebania plyty o sciane....

Wezwij sobie pomoc, stoisz z boku i ktos zabija za ciebie.

Swoją droga, to opcjonalny boss, nie wiem co to za satysfakcja zabic ją z pomoca albo glitchem.

 

masz i ucz się

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra rozwalilem qrwe cheese sposobem, wskoczylem na niedosiegalna polke i stamtad naqrwialem czarami, ta gierka jest wspaniala nie dziwia mnie oceny 10/10 ale to moja ostatnia souls like gra (no chyba, ze wyjdzie bloodborne 2) nie na moje nerwy a i tak od polowy gry jechalem z poradnikiem cogdziekiedy/cheese boss strategy/ a raczej to nie o to chodzi w tej grze. 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, spedzilem w tej grze 120 godzin, dobilem do 170 levelu, zwiedzilem wszystko co bylo do zwiedzenia i gdzies tak od polowy gry gra przestala byc jakimkolwiek wyzwaniem. Melania zostala rozjechana jak walec przy trzecim podejsciu, wiekszosc innych bossow nawet calego moveseta nie zdazyla uzyc, bo juz gryzla piach. 

Co prawda korzystalem z mimica, ale nawet bez niego mysle nie byloby szczegolnie trudno.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Dahaka napisał:

Ja nie wiem, spedzilem w tej grze 120 godzin, dobilem do 170 levelu, zwiedzilem wszystko co bylo do zwiedzenia i gdzies tak od polowy gry gra przestala byc jakimkolwiek wyzwaniem. Melania zostala rozjechana jak walec przy trzecim podejsciu, wiekszosc innych bossow nawet calego moveseta nie zdazyla uzyc, bo juz gryzla piach. 

Co prawda korzystalem z mimica, ale nawet bez niego mysle nie byloby szczegolnie trudno.

Brzmi jak dobrze zrobiony build. 

Jaką masz postać? Jaka broń? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...