Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Wiolku napisał:

Graj w Eldena. Znacznie więcej ognisk i jakoś tak mniej boli jak się zdechnie. Sam jako tatuś (...) ogarniam bez problemu, ale to zazwyczaj po 21. Tylko się szykuj, że skończysz na zimę xd

 

Po 2 miesiącach spedzonych nad cyberem nie wiem czy chce kolejnego (hehe) kolosa na setki godzin, ale spoko obadam temat.

Odnośnik do komentarza

Jak przeszedłeś bb to dasz sobie radę w każdej. Co do pauzy to w każdych soulsach (inc elden) jak trzeba odejść to się robi quit game. Zapisuje to grę i jeśli jesteś w trakcie walki z bossem ponowny game load ładuje nas przed mgle - przydatne szczególnie w bb gdy wpadało się na bossów w trakcie eksploracji a szkoda było dusz jak flaszki puste

anyway - ja bym jednak Red zaczął od demonów. Bierzesz klasę maga i masz no stres run xd

Edytowane przez mozi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś nie będzie celowo unikał grania online, to gra jest dość przystępna i nawet nie musi być długa. 

Co-op tak mocno ułatwia grę, że wielu uważa to za cheatowanie i wcale nie bierze tej opcji pod uwagę. Przyfarmienie na kurczaku w 30min do lvl150 też mocno trywializuje sporą część gry. 

Odnośnik do komentarza
Nasrane ognisk co pare kroków,  jeszcze są te figurki przy ktorych tez sie mozna odrodzić.
Akurat posągi Mariki są spoko.
Nadal są miejsca gdzie biegnie się 2/3 min do bossa np wąż za rydwanem.
Ogniska faktycznie czasem miałem wrażenie że bez sensu nasrane jedno obok drugiego.


Wysłane z mojego MI 8 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Akurat posągi Mariki są spoko.
Nadal są miejsca gdzie biegnie się 2/3 min do bossa np wąż za rydwanem.
Ogniska faktycznie czasem miałem wrażenie że bez sensu nasrane jedno obok drugiego.

 

Dwa z trzech rydwanów w grze można zniszczyć.  

Wąż/smok za pierwszym rydwanem ma Marikę przed wejściem, ale gra czasami ma jakiś problem i jej nie aktywuje. Raz miałem ten bug w innym miejscu. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Shen napisał:

Marika to chyba działa jak chce albo ja coś zle robie, jak się meczyłem z jednym bossem z tych kamiennych kręgów, to czasem miałem mozliwosc wyboru czy ognisko czy figurka, innym razem z automatu mnie do ogniska wypierdalało.

To samo mam, może coś zrobiliśmy że na  lore wpłynęło i Marika nie działa :D

Odnośnik do komentarza

Ja dzis pobiegalem po Palace Ledge Road tam gdzie sie farmi na ptaku. 

 

140lvl 50 w wiare, init min aby miecza uzywac. Miecz nocy i ognia od kiedy znalazlem. Inkarnacji duzo uzywam. I kizwa przelecialem jak przecinak :) Teraz eksploruje zamek Sol i jest w pytke. Stolice cala zwiedzilem z kanalami wlacznie Ta sniezna kraina odstaje designem od reszty. Troche pobladzilem i latalem w kolko. Hehe zreszta wszedzie bladzilem ale jakos zawsze do przodu. Ale ta gra jest przeogromna. Codziennie po 2,3h. Kuzwa znowu bedzie smuteczek po skonczeniu.

Ng bedzie zajebiste bo juz sobie wyobrazam ile ominalem i co stracilem :) 

Żadna gra mnie już nie bedzie cieszyć i znow dzien powszedni :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza

Mam to samo. Ja nawet doszedłem do ostatniego bossa dwa razy i go oszczędziłem. Teraz po raz trzeci gram od nowa nowym buildem z lizaniem ścian aż pod tynk i bawię się wciąż świetnie. Zabijanie w tej grze sprawia mi tyle frajdy co Ukraińcom ubijanie ruskich. Chcę w to grać jak najdłużej bo wszystko inne będzie do doopy.

Edytowane przez anarom_pl
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, anarom_pl napisał:

Chcę w to grać jak najdłużej bo wszystko inne będzie do doopy.

Ja już nie mam wyjścia i gram tylko w Elden Ring, bo wszystko inne jest do doopy. 

 

A tak przy okazji dyskusji INT vs Melee to myślę, że sporo ludzi zapomina, że Melee ma L2. 

Niektóre specjale są tak OP, że głowa mała. 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co to za boss w kanałach? Daje coś cennego? Osiągnięcie/trofeum? 

Tak czułem, że coś tam przegapiłem no i mam :reggie:

Otwarłem już wszystkie drzwi w okół ogniska, kopnąłem jakąś drabinę i ciągle błądzę jak we mgle. 

BTW momentami mam wrażenie, jakby przy tej grze pracowało pół Japonii. 

 

E

 

znalazłem, jest achievement i dużo dusz, także warto :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...