Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, messer88 napisał:

Chciałbym dać tej grze drugą szansę, starego sejwa to nawet nie pamiętam gdzie porzuciłem więc raczej zacząłbym od początku, co jest viable żeby nie korzystać z mimików i innych pierdół typu rotten breath tylko po bożemu przejść solo, bleed? 

Skill + Bleed i w Mistycyzm dla end gameu, albo strength z dwoma huge brońkami.

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

Im dalej tym mniej mi się gra podobała, szczególnie przez otwarty świat zagracony śmieciami i lokacje copy&paste z recyklingiem bossów których design też mocno odbiegał od tych głównych. Niektórzy to wydawali się odrzutami po DS2. 

 

Bo przez pierwsze z 20parę - 30h to byłem zachwycony. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też tak miałem. Otwarty świat zabił wszystko co fajne w poprzednikach. No i kurwa obecność jedynie 9 unikalnych bossów to jest śmiech xD Z resztą bijemy się średnio(!) z każdym ponad 3 razy jeśli robimy wszystko i wszędzie. Wszystko straciło na znaczeniu i zajebistości, bez kitu, miałkie miejscówki, miałcy bossowie, Chalice dungeons wszędzie z bossem na końcu i jedną nagrodą, tak nam potrzebną że łojeju, balans poziomu trudności to żart. Tfu

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
58 minut temu, messer88 napisał:

Znalazłem wszystko poza bossem, myślałem że za homarami będzie a tam ubisoftowe katakumby. Pominąłem jedna ścieżkę w rurze. 

 

Teraz już jestem w zimowej krainie i znowu mi się gra mniej podoba :( 

Boss z kanałów dropi fajny talizman dla bleed builda.

No zimowa lokacja chyba najsłabsza ze wszystkich, gdzie ta reszta i tak jest słaba :Coolface: Ale z zimowej krainy można się dostać do IMO najfajniejszej sekretnej lokacji.

 

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

W Leyndell zabiłem wszystko, te podziemne lokacje typu Nokron i Depths też mam porobione. O to może tak, ile mi zostało w takim razie story bossów? W tym śniegu trochę dopiero pojeździłem i z nikim poważnym się nie prałem tam jeszcze. 

 

i kurde nie dziwię się że respec jest tak wcześnie bo gra po kilkudziesięciu h może zacząć nudzić 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, messer88 napisał:

Jak będą fajne zamknięte lokacje to spoko. Po prostu po zajebistej stolicy i tych wszystkich zakamarkch i sekretach nagle jebła mi ponownie w pysk chujowość tego open worlda. 

No w sumie będą dwie fajne zamknięte jeszcze. Z czego jedna sekretna, ale najlepsza w grze.  I może być, że odczujesz od tej pory dość spory skok poziomu mobów i bossów :D

Edytowane przez Szermac
Odnośnik do komentarza

ta teraz zrobiłem Castle Sol spoko był. Ale takich zameczków w formie fajnego dungeonu jest mało w porównaniu do reszty ubisoftu. 

 

1 godzinę temu, Szermac napisał:

Z czego jedna sekretna, ale najlepsza w grze.  I może być, że odczujesz od tej pory dość spory skok poziomu mobów i bossów :D

 

Jak się nazywa ta lokacja? Obecnie mam 120+ lvl i 40 pkt w hp więc jest spoko momentami to nawet za łatwo, w stolicy fajne bossiki ale szybko poszli. Nie wiem czy nie mam za wysokiego lvl ale nic nie farmiłem jak lamus ani nie zużyłem żadnych run poza zakupami. Brońka +9 i +23. Pamiętasz może jaki miałeś lvl na początku Consecrated snowfields? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...