Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, mozi napisał:

W skrócie gra czyta wciśnięcia przycisków pada lub same ruchy i na podstawie tego algorytm działa tak abyś dostał karę. Przykład?  - zaczynasz się leczyć -> wciskasz x na padzie -> w tej samej chwili boss rzuca ci czarem w ryło.

We wcześniejszych soulsach ruchy bossów oparte były na pozycji gracza względem bossa co umożliwało exploitowanie i prowokowanie a tym samym karanie ich ciosów. W eldenie niestety jak się do tego dołoży to co pisałem to robi się irytująco a nie trudno. 

Zobacz 30 sek tutaj:

 

 

ale to chyba logiczne, żeby się oddalić a nie leczyć pod doopą bossa jak jakiś noob?

 

Mi się to akurat podoba

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, gekon napisał:

ale to chyba logiczne, żeby się oddalić a nie leczyć pod doopą bossa jak jakiś noob?

 

Mi się to akurat podoba

To nie chodzi o leczenie przy bossie - sprawdź jak goodskin Noble się zachowuje jak się leczysz nie zależnie od odległości. Ale co kto lubi. 
Na pewno na plus checkpointy przed bossem lub blisko ogniska. Nawet jak jest dużo podejść to nie irytuje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, o co chodzi z tymi jakby pękniętymi posągami matki boskiej eldeńskiej? Raz spotkałem takie coś leżące z jarzącą się szparą :) i wyskoczył tekst, że tu potrzeba wielkiej siły. Waliłem z halabardy mocnym atakiem,ale nie pękła. Innym razem znalazłem taką, ale stojącą i dalej nic mimo wiekszej siły niż przedtem. Plus mi sie skonczył i gram teraz bez podpowiedzi :/

Odnośnik do komentarza

Wleciała aktualizacja

 

pięknie gra dostała busta. Szybsze logowanie, szybsze włączanie. Loading to teraz kilka sekund. Wcześniej byłem przyzwyczajony, że schodziłem do lodówki po coś do jedzenia xD

 

FS dodał  wreszcie opcję zamykania gry na PC! Wcześniej to było tylko wychodzenie do ekranu tytułowego, ponowne czekanie na loading, potem na logowanie do serwera, a dopiero można było zamknąć grę. Głupota i szaleństwo! Drobiazg, ale jakby to było od początku to pewnie oszczędziłbym łącznie kilkanaście godzin życia:lapka:

  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś lubi to Future press zapowiedział i odpalił preordery na poradnik do Elden Ringa dwa tomy po 512 stron twarda oprawa tylko cena wysoka 49.99$/44.99Ojro ale ich poradniki mają zajebista jakość i aż miło na półce postawić.

Elden Ring – Books of Knowledge, Volume II

Na amazonie jest teraz promka 29.99 dolców/35 funtów :cebula:

Edytowane przez kudlaty88
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś kupowałem takie poradniki do RPGów, ale dziś bym nie brał. 
Dopiero co wyszedł patch 1.05 i tego nie ma w poradniku. Nawet nie wiadomo, czy jest uwzględniony patch 1.04 i jak mocno „out of date” jest taki poradnik. Nie mówiąc już o planach na DLC. 
 

Jako kolekcjoner bym pewnie wziął ze dwa - jeden do czytania, a drugi do trzymania w folii. No, ale kolekcjonerem nie jestem. :obama:

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, kudlaty88 napisał:

Jak ktoś lubi to Future press zapowiedział i odpalił preordery na poradnik do Elden Ringa dwa tomy po 512 stron twarda oprawa tylko cena wysoka 49.99$/44.99Ojro ale ich poradniki mają zajebista jakość i aż miło na półce postawić.

Elden Ring – Books of Knowledge, Volume II

Na amazonie jest teraz promka 29.99 dolców/35 funtów :cebula:

143 zł, bo brałem chwilę temu.

Za taką cenę nie ma się nawet co zastanawiać. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2022 o 22:29, anarom_pl napisał:

Witam, ostatnio bawię się dwoma mieczykami Bandit's Curved Sword w bleedzie. Sprawia to ogromną frajdę, polecam bo zabawa przednia. Niesamowita szybkość a z wyskoku atak wchodzi za grubo ponad 6k !!!!, co widać na załączonym filmiku.

 

 

wygląda nawet lepiej niż z katankami:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

udało się ale oczywiście zapomniałem dotknąć site of grace, za kombinowałem z sejwami by zrobić zakończenia i muszę znowu męczyć się z bossem to jest jakiś koszmar :frog:

 

No drugi raz już go nie pokonam, za pierwszym to był jakiś cud. Wyłączam zanim tv rozwalę

Edytowane przez Czoperrr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...