Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwaliłem wczoraj Malenie i nie było trudno. W sumie za 7 razem ją pokonałem, byłoby wcześniej, ale raz mi sie rozladowal pad w trakcie a ta zajebista gra nie ma pauzy i oczywiście dostalem oklep. Bylo łatwiej niż Królowa Valkirii z GoW na Hardzie. 152lvl plus mimic na dwie halabardy, zostala zaspamowana ciosami, czasem trzeba było odskoczyc czy tam podbiec. Raz w pierwszej fazie nawet potionu nie zużyłem i miałem prawie pełen pasek, ale w drugiej fazie pad padł, jebana suka miała szczescie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

152 lvl :obama: Aż odpaliłem gierkę żeby zobaczyć jaki ja mam poziom. W połowie drugiego przejścia nie mam takiego poziomu a mam już 100%. Nie dziwne ,że łatwo padła. 

To jakoś słabo, ja zrobiłem wszytsko co się dało i po pierwszym przejściu 169lvl.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ukukuki napisał:

Nigdy nie robię całaków ale tutaj właśnie nie ma ciężkich rzeczy do zdobycia jak lizało się ściany. Fajny sposób i przyjemny żeby przedłużyć sobie gierkę a do tego zostały w sumie stworzone osiągnięcia. 

 

Niby tak, ale przyznam, że jestem już trochę zmęczony grą. Na rzecz Eldena odpuściłem na jakiś czas Strażników, a na rzecz Strażników zatrzymałem się z grą w Cybera przed ostatnią misją Xd wiec mam w co grać a kolejne 10h czy 20 w eldena jest chyba nei dla mnie. Teraz mam ponad 115h nabite. W dodatku trzeba sejwy chyba zgrywać na pena, żeby zrobić wszystkie zakonczenia, to też mi sie odechciewa.

 

Z innej mańki to w jakimś z pierwszych zamków w piwnicach byl wielki subboss, jakiś robalowaty taki, pierwszy raz sie go tam spotyka i go zostawiłem na później, a teraz nie moge go znaleźć xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak o tego. Był w podziemniach zamku czy strażnicy zaraz przed Godrickiem chyba. Nie wiem gdzie to na mapie było. Zresztą to chyba nie ważne. I tak pojawia się tego typu potwór w kilku innych miejscach. 

 

Gra według mnie nie jest przyjazna jeśli chodzi o maksowanie, bo nie pokazuje jakie lochy, wiezienia itp. są juz wyczyszczone. 

Odnośnik do komentarza

To prawda, za pierwszym razem to ten ascetyzm jest fajny, bo daje filing starchy gier co się brało poradnik neo plusa do łapy i odhaczało ołóweczkiem znajdzki

 

 

ale po przejściu gry to by mogli dać opcję jakiegoś dziennika jednak

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem wreszcie Eldena

 

1901797879_ELDENRING_20220823164958.thumb.png.d2cb9ee2951de2125a30d397b8e1f1f0.png

 

Ostatnia walka to wielkie XD w ogóle ten

Spoiler

wielki czarny żelek w kształcie kutangi mi tam nei pasował. Japońcy jednak musieli wjebać coś w swoim stylu. Sama walka z nim też była słaba.

 

Wpadlo mi to podstawowe zakonczenie, wybrałem tylko ten motyw ze śmiercią od Fii czy jak jej było. Ogólnie świetna gra, nie pamietam kiedy ostatnio tyle czasu spędzilem przy jakimś tytule. Grać na razie drugi raz nie będę bo jestem troche wymęczony a inne gry czekają w kolejce. Pare trofek mi jeszcze zostalo w tym jeden boss

 

https://psnprofiles.com/trophies/15540-elden-ring/NISZCZYCIELE

 

Śmieszne, że w całej grze nie znalazłem lepszej zbroi niż ta komiczna robiąa z bohatera grubasa XD no, ale naprawdę jest wypasiona

417227937_ELDENRING_20220823164629.thumb.png.a14c8caf390db6ad9a684f6bac6cbc35.png

 

Nieźle się tą bronią zamiatało przeciwników, ale czasami jak tarcza nie miała sensu to brałem jeszcze jedną halabardę, żeby dmg podbić.

699619752_ELDENRING_20220823164641.thumb.png.7cf5c25f817246b578e7541809786902.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czy w tej grze da sie znalezc jakas sensowna zbroje? Czy trzeba sobie zrobic samemu? 
 

Gram juz ze 35h i biegam w najlepszych szmatach, ktore wypadły z przeciwników :D Generalnie moja postac jest jak sleeper pośród samochodów - wyglada jak menel, ale potrafi za*ebac. 

 

Prosze o jakies rekomendacje, to sobie wygoogluje potrzebne rzeczy i znajde materiały. Jezeli chodzi o postac, to Ide w STR.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, falcon87pl napisał:

Czy w tej grze da sie znalezc jakas sensowna zbroje? Czy trzeba sobie zrobic samemu? 
 

Gram juz ze 35h i biegam w najlepszych szmatach, ktore wypadły z przeciwników :D Generalnie moja postac jest jak sleeper pośród samochodów - wyglada jak menel, ale potrafi za*ebac. 

 

Prosze o jakies rekomendacje, to sobie wygoogluje potrzebne rzeczy i znajde materiały. Jezeli chodzi o postac, to Ide w STR.

Skoro idziesz w STR to polecam zbroję Radahna.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kończąc grę pierwszy raz miałem 190lvl, a tuż po platynie i wbiciu trzeciego zakończenia miałem 365lvl. Jednak taka gra to już niemalże samograj ale z drugiej strony fajnie ciacha się większość przeciwników i bossów na co najwyżej kilka machnięć mieczem.

Reasumując było ciężko jedynie na początku. Ale wystarczyło pobiegać w okolicach pierwszego kupca, wyfarmić kolczastą pałkę z mobków w jaskinii, uchigatanę i już było dużo łatwiej. Od razu wiedziałem w jaki build będę szedł. Krwawienie, zręczność, arcane i health to był patent na bezbolesne ukończenie gry.

Z bossów jedynie Fire Giant, Placudisax i Mohg Pan Krwi dali mi lekki wycisk. Cała reszta łącznie z Malenią nie zajęła więcej niż 1-3 podejścia. Samo łażenie, lizanie ścian i eksploracja były wspaniałe. Ogólnie grę oceniam super mega pozytywnie, nawet teraz lubię sobie pobiegać na luzaku w przerwach między błotnymi sesjami w SnowRunner. 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.09.2022 o 15:08, ginn napisał:

Coraz bardziej dojrzewam do rozpoczęcia przygody z ER, ale jedno pytanie do obieganych w tym świecie. 

 

Czy bez problemu uda mi się wykreować postać, która robi siekę mieczem i zarazem unika wszystkich ciosów, mając lekką zbroję? Marzy mi się taki Jin z GoT :ninja:

 

Jak masz świetny refleks i będziesz wszystko parrował, to sie da. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...