Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, D.B. Cooper napisał:

Panowie zaczynam.

Czy wybór postaci ma duże znaczenie? Wszystkie Soulsy przechodziłem miecz+tarcza, bez magii. Tu też bym tak chciał. Dobry pomysł czy chujowy?

Dobry miecz z dobrym specjalem + ciężka tarcza bardzo dobrze się moim zdaniem sprawdza. 
Warto też od samego początku iść w wigor i celować w 60.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, mozi napisał:

Po nowym patchu już jest info ile dają run. 

O, to spoko, czyli zostaje tylko problem czasu. Jak masz 10 różnych run i każda w różnych ilościach, to 10x trzeba tą animację oglądać. A w sklepie zaznaczasz co chcesz sprzedać i wszystko na raz znika i daje exp. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Kalel napisał:

Jakieś rady na Goldskin Noble? Wkurwia mnie strasznie, nie mogę go ni chuja rozjebac :/

Ja go z tarczą robiłem i niespecjalnie mógł mi cokolwiek zrobić. 

Jedna z najlepszych taktyk to ich uśpić. Albo strzały nasenne, albo odpowiednia broń. 

 

Na YT znalazłem cheese na niego. Nie wiem tylko, z którą wersją masz problem, bo ten mini boss pojawia się w grze kilka razy (chudy, gruby lub oba). 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś się zastanawiał to wg mnie wersja natywna na ps5 chodzi sporo gorzej niż na xsx. Większy pop-up oraz niestety częściej dropi. Loadingi po patchach są mniej więcej takie same. Nie są to dramaty na ps5 że nie da się grać ale po tylu h na obu platformach widzę od razu. 

Jeśli więc ktoś ma obie konsole to sugeruję wersję na xboxa. 

Odnośnik do komentarza

Elden rozjebany i tak, no nie wiem, ostatnie 10-15 godzin to już trochę na siłe grałem. Nie jest to zła gra, ale troche ponowne użycie bossów jak i walka z niektórymi z nich (Elden Beast czy Malekith) były w choy nie fair. W skali fromesoftwareowej? Takie 7+/10, oceniam wyżej niż DkS2 ale poziom DkS3/BB to to nie jest.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.07.2022 o 11:57, mozi napisał:

Jakby ktoś się zastanawiał to wg mnie wersja natywna na ps5 chodzi sporo gorzej niż na xsx. Większy pop-up oraz niestety częściej dropi. Loadingi po patchach są mniej więcej takie same. Nie są to dramaty na ps5 że nie da się grać ale po tylu h na obu platformach widzę od razu. 

Jeśli więc ktoś ma obie konsole to sugeruję wersję na xboxa. 

 

Na samym początku premiery porzuciłem właśnie wersję PS5 bo nie trzymała klatek, widzę ,że się nic nie zmieniło przez tyle miesięcy.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dla mnie też Bloodborne nr 1 z gier od From. Na drugim miejscu natomiast sam nie wiem czy Elden czy DS3, są momenty że bardziej mi się podoba ER a są takie gdzie DS3 ale ogólnie chyba jednak najnowsze ich dzieło bym postawił na 2 miejscu za Bloodborne. Największą wada Eldena jak dla mnie to straszna powtarzalność tych lokacji typu jaskinie, katakumby i powtarzalność pobocznych bossów, wiem, że nie dało się do każdego podziemia dać innego przy otwartym świecie tej skali no ale fakt jest faktem ale to takie jedyne rysy w tej grze dla mnie. Ogólnie jednak tytuł kapitalny z masą zapadających w pamięć lokacji i ciekawym lore. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś zamawiał poradniki od Future Press z Amazona, to sytuacja wygląda następująco:

 

- vol. 1 przeniesiony na jesień, jak mieliście preorder w promocyjnej cenie, to już nie macie, bo zamówienie zostało anulowane, a zamówić znowu wersji angielskiej się nie da :reggie:

 

- vol. 2 nadal widnieje z październikową datą dostawy, ale jak wyczytałem na Redditcie, te 512 stron oznacza, że dostaniemy pół poradnika po angielsku i pół po francusku, oczywiście zawartość zduplikowana, tylko w innym języku. Z resztą sam opis na Amazonie to uwzględnia.

 

Podsumowując - niezła chujnia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...