Skocz do zawartości

PES 2020


MYSZa7

Rekomendowane odpowiedzi

To drugie. Pogralem w tym roku w obie pilki. Fifa jest strasznie uproszczona ale sa tez tego plusy bo co ma ci wejsc to wejdzie, podania sa ultra dokladne no i jak trafisz na lamusa to po prostu z nim wygrasz. Tyle ze co moge powiedziec jak zagralem ledwo 20 meczow. Za to w pesa 400. Gra jest strasznie irytujaca, pomaga tez jak widzi ze przeciwnik niepotrafi grac, daje handicap no juz nawet to nie denerwuje ale podcina skrzydla w ten sposob ze nie chce ci sie grac bo remisujesz a nierzadko przegrywasz z kims kto jest 3 poziomy nizej umiejetnosciami niz ty. W polu karnym jest patologia w defensywie a bilard to czesta sprawa. Bardzo czesto tracimy bramki nie dlatego ze przeciwnik stworzyl sytuacje a dlatego ze cos sie odje,balo. Jakies nieprzewidywalne odbicie pilki, a to bramkarz kopnie w leb obroncy. Boli tez ze nawet topowi pilkarze potrafia byc nierealistycznie nieskuteczni. A bramkarze co wyprawiaja to jest paranoja. Wyglada to tak ze po prostu gra decyduje czy mamy strzelic bramke czy stracic. Bo bywa tak ze bramkarze bronia takie strzaly ze jest to przesadzone. Wiesz rozumiem obronic jedna czy dwie takie sytuacje ale bywa ze nakur.wiasz jak szalony a on wszystko wyciaga a przeciwnik jakas akcja z doopy i jest brameczka.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Można pograć, ale te wyszukiwanie graczy... - na PC średnio od 2 do 5 minut czekania...

W prywatnych pokojach często nawet nie ma 50 graczy. Gra wytrzymała całe 2 miesiace zanim przeszla we Free To Play, a i tak nikt w nia nie gra xD

Pewnie wystarczyłoby zrobić crosplay i czas siedzenia w lobby trochę by sie skrocił, ale im się nic nie chce. myClub kopiuj wklej z poprzedniego roku, ok, mimo wszytsko nadal gra sie przyjemniej niz w nowa FIFE, drużyna gwiazd do zrobienia w ciągu 2h, wszyscy już biegają z Messim i Ronaldo w składzie, a gra dopiero co dla niektórych wyszła, turnieje? - znowu 2,3 na krzyż, a później czekanie na reset tydzień, by zagrać 1 mecz.

 

Do tego wszystkiego dochodzą ciągle konserwacje serwerów, które często się przedłużają o dzień, no podziwiam ludzi, którzy nadal wydaja na ta gre jakiekolwiek pieniądze.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dalej drewno. 

 

Menusy MUSZO sie wczytywac po kazdej akceptacji, anulowaniu. Osrami nie pomoże nawet SSD z NASY

 

Szukajka to średniowiecze. Jeden mecz na 40 min włączenia tego barachła. 

Darmo i nikt nie gra. 

 

W trakcie meczu nadal te poyebane wciskanie startu po pięknych replayach i cutscenkach. To wszystko nadal musi trwac i musi byc w graniu online.. Na chuy? 

 

Mam wrażenie że Konami dłubie przy grze co roku w obesranych jaskiniach bez światła. 

 

Ktoś może im wyjaśnić, że nikt nie chce PESa w tych czasach? 

 

ŻENADZISKO. 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Kobika kojarzę bodaj z portalu Hiva tj. Konsolowiska. O tyle śmieszna sprawa, że portal upadł lata temu, a więc Kobik będzie sporo po trzydziestce. A popatrzcie na ten post- znajdź dwie różnicę miedzy rozhisteryzowanym 15 latkiem a postem Kobika.

Niestety Panie Kobik, cieżko się pana czyta :/ Do opinii o grze nic nie mam, mi się też nie spodobała

 

ed- chyba, że to inna osoba

Edytowane przez Tarantino
  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zagrałem sobie dziś w wersję Lite. Nawet jakoś niespodziewanie miło się grało. 
Prawie pełna radość gdyby nie to, że bramkarz wykopując piłkę trafił w Lewandowskiego, który lobując tą niemotę strzelił bramkę z przewrotki. Potem już tak mnie cisnął ten Bayern, że ledwo remis. 
Z łezką w oku wspominam te piękne czasy ISS’a.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Ej koledzy bardziej doświadczeni. Mam turniej w ten weekend w pes 2020 z game pass :nosacz3: i mam kłopot. Wczoraj sobie trenuje grając online moi piłkarze szybko się męczyli a przeciwnika nie. Nie nie biegałem na pałę. Turbo prawie nie używałem i nie przesadzałem z x'sem w obronie. Coś w taktyce powinienem zmienić. Może pressing zmniejszyć? Nie chcę aby podczas turnieju mi na druga połowę pary nie starczyło. 

 

P.S. Czemu online mamy tylko drużyny na licencji? np angielska to tylko man utd i arsenal. 

 

Edycja: hehe bez 10 mb pliku aktywacji miałem wersję lite PES. Trzeba to ręcznie dociągnąć

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...