Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym chciał 100 świątyń albo! 800, h*j tam po co się rozdrabniać

są pewne rzeczy w grach, wyjątkowe

W BotW taką rzeczą był odgłos sonara w pobliżu świątyni i cały proces związany z odnajdywaniem jej i rozwiązywaniem zagadki

to plus niewidzialna muzyka i po prostu zwiedzanie świata ot tak o żeby gdzieś wejść i zobaczyć

reszta tam h*j

a no i Sidon, musi być Sidon

jak najmniej robotów z laserami w oku co zabijają jednym strzałem też poproszę

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, madhunt3r napisał:

Bez grania w 1 cześć, a raczej odbiłem się po kilku godzinach ma sens zaczynać na nowo 2?

Raczej bez problemu możesz zaczynać od TOTK, nawet lepiej bo mapa w większości bedzie ta sama + nowosci wiec będziesz miał większy fun z eksploracji. To niby kontynuacja, ale fabularnie BOTW nie było jakoś wybitnie rozbudowane więc równie dobrze możesz watki fabularne sobie obejrzeć na YT, choć i to raczej nie będzie konieczne. Dla fanów Zeldy bedzie sporo smaczków, ale jak ktoś nie grał w poprzednie części to sama znajomość BOTW nic tu nie zmieni. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, madhunt3r napisał:

Bez grania w 1 cześć, a raczej odbiłem się po kilku godzinach ma sens zaczynać na nowo 2?

Z jakiegoś konkretnego powodu się odbiłeś?

Formuła dwójki będzie dokładnie taka sama. Gameplay się nie zmieni, dojdą tylko nowe mechaniki.

Odnośnik do komentarza

No ja też trochę pograłem i pomimo tego,że grafiki tam za bardzo nie ma, gra działa średnio z lockiem na 20 albo 30 fps, tak od tytułu standardowo oderwać się nie można.

Dopiero 2 świątynie za mną, a ja mam wrażenie że twórcy poszli o krok na przód jeżeli chodzi o kreatywność i pomysły.  :notbad: Niby proste mechaniki, wydaje się, że pare rzeczy dodane, a pewnie przez najbliższe miesiące ludzie będą odkrywać możliwości jakie daje rozgrywka.  Zdecydowanie jest na co czekać!

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daffy napisał:

Czytam właśnie, że potwierdziło się o obszarze

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Pod mapką, faktycznie jest pjerdolny Underground nazwany w gierce The Depths 

 

 

Spoiler

Czyli dostaniemy 3 mapki, jedną wysp w powietrzu, którą widać na previews, drugą podziemi i trzecią „starą” na lądzie z jakimiś zmianami.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...