Skocz do zawartości

Resident Evil 3 Remake


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.01.2020 o 19:36, ListuniO napisał:

 

I kurde cały czas mam obawy co do jakości skoro wychodzi rok po RE2R. Niby mówią że produkcja szła prawie równolegle ale coś mi się w to nie chce wierzyć bo niby mieli skasować gdyby 2 się nie sprzedała?

 

 

 

Nie wiem ile w tym prawdy, a ile PR'owego pierniczenia, ale podobno Capcom tworzyło jednocześnie RE2 i RE3, żeby wydać te gry w tym samym czasie w formie pakietu, tylko produkcja trójki tak się przeciągnęła, że nici z tego wyszło, więc... zamiast tego na otarcie łez dostaniemy Resistance w pakiecie z RE3. 

 

Cytat

Te wybory mnie w 3 niespecjalnie kręciły w sensie to że ich nie będzie raczej mnie grzeje. Bardziej się obawiam że gra bezie krótsza i że faktycznie wpierniczą więcej strzelania i akcji (ktoś wcześniej pisał że takie ma być nastawienie). RE4 troche zniszczył serie (sama gra super ale słaby RE) i mam obawyy że teraz też bardziej w tą stronę pójdą. 

 

Tak jak napisał Nyu - już oryginalne RE3 było bardziej strzelankowe od oryginalnej dwójki, tak że nie powinno być absolutnie żadnego zaskoczenia jeżeli teraz sytuacja się powtórzy. A wybory były spoko pod tym względem, że wpływały na to gdzie i kiedy pojawiał się Nemesis, czyli mogłeś przechodzić grę kilka razy i za każdym podejściem miałeś niezłego zonka jak bestia Cię zaskoczyła. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Popi napisał:

Pomijając słabego Nemesisa, jego cieńki jak dupa węża krzyk to po co mu ten miotacz ognia?

No i oczywiście Capcom jak zwykle ma tendencje do kombinowania, nie ważne jak genialną grę by wydali, nie byliby sobą gdyby nie zaczęli kombinować (na gorsze oczywiście)

a po co mu byla rakietnica w oryginale? z tego kombinowania powstaly dwa najlepsze remaki ktore stawia sie innym za przyklad jak to nalezy robic.

trailer dobry, licze na hattricka

Odnośnik do komentarza

Alez kozak trailer, juz nie mam najmniejszych watpliwosci co do za(pipi)istosci designu Nemesisa

 

etbakvy.jpg

 

8q5l9P0.jpg

 

QSYyZDu.jpg

 

Fajny smaczek:

g2b9ugkyvra41.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Ten moment na koncu trailera jak N wstaje z gleby po rozjechaniu samochodem i wchodzi motyw z oryginalu "du du dududu" (oczywiscie inspirowany Terminatorem). No ciareczki i włosy na jajkach na baczność. :banderas:

 

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, bartez85 napisał:

Moją ulubioną była Dwójka.Z wyjątkiem Komisariatu Policji, gdzie chodziłem, chodziłem, szukałem,szukałem przedmiotów.Trójka, wesoła rozwałka w Racoon City niespecjalnie mi podeszła.Mimo to kibicuję,żeby tej gry nie skrzywdzili.

Czyli ... większa część RE2. Jeżeli lubiłeś laboratoria i kanały to dziwie się, że nie stawiasz CV najwyżej.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

to dziwie się, że nie stawiasz CV najwyżej.

CV w ogóle mnie odrzuciła.Nie miała w sobie klimatu, czegokolwiek co by mnie zainteresowało.Natomiast w Resident Evil 4 grałem bardzo długo.W z wyjątkiem Zamku, inne lokacje przypadły mi do gustu.Irytowało mnie ,,niańczenie córki prezydenta,,Help Help Leon.Oraz ekwipunek, ile pauzować trzeba by rzucić granatem. Wciągnął mnie od początku design hiszpańskiej wioski.Na końcu tego rozdziału boss Mendez. Gdy pierwszy raz to zobaczyłem walkę w tej szopie w programie z grami w 2005 roku krzyknąłem WOW! 

Edytowane przez bartez85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...