Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Dobra, jako że dzięki koledze wyżej, odpaliłem pierwszy raz 120hz to mogę się wypowiedzieć. Najlepiej krótko.

JE BAĆ.

Jak ktoś nie miał styczności z monitorami 144hz i mocnym pc, to może i się tym podjara, ale na konsoli nie ma to totalnie żadnego sensu. Warzone w tym trybie raz, że jest solidnie zgwałcony graficznie, a dwa, i tak nie trzyma tych 120fps. Więc dla mnie to jest totalny przerost formy nad treścią.

 

Zupełnie się nie zgodzę, gram 1440p w 120 hz z vrr i gra chodzi 100-120 fps, wrażenie płynności to zupełenie inna bajka niż w 60 fps. Co do grafiki to mam porównanie jedynie z PS4 Pro, na którym wcześniej grałem i z pakietem tekstur wygląda to 2x lepiej niż na Pro (mimo, że w 120 fps).

Odnośnik do komentarza

No ja mam porównie do ustawień ultra 1440p na pc i 144hz. I zdecydowanie wolę tutaj opcje 4k/60 fps. I pc i konsola pod ten sam tv podpięta. Żeby było jasne, ja nie mówię, że różnicy nie ma, jest. Ale kosztem dużo gorszej grafiki, a bez stabilnej płynności. Niestety jestem z tych wrażliwych na spadki. Wolę stabilne 60, niż pływanie 70-120.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, thx87 napisał:

U mnie FH 4 gdy ładuje się z QR to po minucie jazdy wywala do głównego ekranu, dzisiaj również po tym patchu. Gdy odpalam standardowo bez QR , nie ma tych objawów.

Caly system Xboxa jest mocno jeszcze zbugowany, mi wczoraj Apex nie chciał się wcale włączyć, polecam wyłączyć konsole całkowicie i odpalić ja ponownie i wszystko się naprawia to co nie działało.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Ale grasz z vrr? bo nie bardzo rozumiem o jakich spadkach mówisz, bo z vrr są one tylko teoretyczne, bo w czasie gry ich zupełnie nie czuć, a tez mam hopla na punkcie grafiki i płynności i zazwyczaj zauważam kążdy szczegół :) no i w 120 hz mam input laga 3ms, praktycznie jak na monitorze, także to tez robi robotę, a co do fps to w czasie samej rozgrywki minimalnie mi spada to 95 fps, zazwyczaj jak sprawdzę trzyma przedział 100-120

Odnośnik do komentarza

Tak, z vrr. No stary, jak nie odczuwasz w grze spadku ze 120 do 90 to co ja mam Ci poradzić? To czuć od razu, zwłaszcza jak są krótkotrwałe i zaraz wraca do normy. Przy 60 jest elegancko. Nie czarujmy się, te konsole nie są stworzone do 120 klateczek w dobrej jakości i bez spadków, i nie ma sensu zakrzywiać rzeczywistości.
Ale każdy gra w takim trybie jak mu pasuje, więc luzik

Ogólnie w porównaniu do one x to i tak jest przeskok w kosmos, tam spadki były dramatyczne, na tyle, że przestałem grać jak wróciłem do konsol z pc i odpaliłem warzone kilka razy...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Tak, z vrr. No stary, jak nie odczuwasz w grze spadku ze 120 do 90 to co ja mam Ci poradzić? emoji848.png To czuć od razu, zwłaszcza jak są krótkotrwałe i zaraz wraca do normy. Przy 60 jest elegancko. Nie czarujmy się, te konsole nie są stworzone do 120 klateczek w dobrej jakości i bez spadków, i nie ma sensu zakrzywiać rzeczywistości.
Ale każdy gra w takim trybie jak mu pasuje, więc luzik emoji41.png

Ogólnie w porównaniu do one x to i tak jest przeskok w kosmos, tam spadki były dramatyczne, na tyle, że przestałem grać jak wróciłem do konsol z pc i odpaliłem warzone kilka razy...

 

Przy VRR czuc spadek ze 120 do 90? Nawet na PC tego nie czuć przy G-Sync, nie potrafię tego wskazać w żaden sposób. Myslę, że przesadzasz, w Warzone zagrałem kilka meczy na XSX i gralo się przez cały ten czas zajebiście płynnie i fajnie - ale mam VRR w telewizorze.

Odnośnik do komentarza

Pytanie trochę z innej beczki - jak Wam działa netflix na konsoli? U mnie jakość jest wręcz katastrofalna, rozdziałka oscyluje w okolicach 480 i nizej... po prostu patrzeć się na to nie da. 

Neta mam 60 mega, NAT konsoli otwarty. 

Na innych urządzeniach problemu nie mam i netflix tam chodzi w full jakości. Na PS4 też zawsze była żyleta. 

W samej apce na konsoli nigdzie nie widzę zadnych ustawień dotyczacych jakości obrazu itp. 

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Michał102 napisał:

Pytanie trochę z innej beczki - jak Wam działa netflix na konsoli? U mnie jakość jest wręcz katastrofalna, rozdziałka oscyluje w okolicach 480 i nizej... po prostu patrzeć się na to nie da. 

Neta mam 60 mega, NAT konsoli otwarty. 

Na innych urządzeniach problemu nie mam i netflix tam chodzi w full jakości. Na PS4 też zawsze była żyleta. 

W samej apce na konsoli nigdzie nie widzę zadnych ustawień dotyczacych jakości obrazu itp. 

 

Sprawdzę dzisiaj, ale odpalałem już ze trzy filmy przez AppleTV i było bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hanza71 napisał:

Mam pytanko sciagnalem gearsy 1, w czasie gry net mi padl I nie zaliczylo mi trofikow, czy jest jakas opcja zeby to recznie odblokowac bo glupio wyglada jak mam trofika z drugiego I trzeciego rozdzialu a z pierwszego brak.

Odblokuje się samo po jakimś czasie. A przynajmniej tak było na x360 i one xD

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Odblokuje się samo po jakimś czasie. A przynajmniej tak było na x360 i one xD

Mi jak grając w Alien: Isolation wywaliło neta i skończyłem rozdział to do tej pory nie dostałem osiągnięcia a minęło kilka lat. XD 

 

Na X360 osiągnięcia wpadaly od razu jak byles offline. Na XO już to popsuli przez to mocne skupienie się na online. 

Odnośnik do komentarza

Panowie, podłączyłem tymczasowo XSX pod tv TCL z serii PD60. Tv ma 4K i HDR ale konsola tego nie widzi. Nie mogę wybrać 4K na konsoli, bo wywala komunikat, że rozdzielczość nie jest obsługiwana. Probowalem z innym portem HDMI ale mam to samo. Ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...