Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec płyt jest bliższy niż niektórym się wydaje. Kiedyś też byłem zdania, że pudełka fajnie mieć i jakąś małą kolekcję, ale że gier nie sprzedawałem to wolę teraz zdecydowanie Digital. Bardziej nowocześnie, a pudełka mi niepotrzebne.

Jest sporo osób którym pasują pudełka z kilku powodów i rozumiem to, ale patrząc realnie koniec płyt jest bardzo bliski w mojej opinii.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, PanKamil napisał:

Biorąc pod uwagę, że ms ciagle dopłaca do konsoli to jednak oni stracili.

No nie do końca, bo jeśli kupił konsolę to są w plecy tylko powiedzmy 50€, jeśli by nie kupił i leżała by w sklepie czy magazynie to są w plecy powiedzmy 500 €.

 

3 godziny temu, Shago napisał:

 

Jak dla mnie płyty straciły rację bytu w momencie kiedy intsalując grę z płyty muszę pobrać kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt GB patch day one. Poza tym czysta wygoda, nie ma się co czarować.

MFS w gp-asie też miał patcha ok 20 giga na start.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Square napisał:

Jak już to chyba sklep byłby stratny, a nie MS.

Ale to MS wykłada na produkcję każdej sztuki, więc jeśli nie sprzedadzą to zalega na magazynie.

Podobnie była z DC, gdzie po wycofaniu się Segi z rynku hardware,  chcąc coś zarobić sprzedawali konsole za śmieszne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MBeniek napisał:

2023 zapowiada się grubo 

po co wybiegać tak daleko w przyszłość skoro już druga połowa tego roku też nie wygląda najgorzej ;)

 

- Microsoft Flight Simulator

- Psychonauts 2

- dodatek z Piratami z Karaibów do Sea of Thieves

- Age of Empires IV (tylko na PC co prawda)

- Halo Infinite

- Forza Horizon 5

 

było trochę narzekań na M$ za brak gier na początku roku, ale teraz trzeba przyznać że XGS dawno nie miało takiego fajnego okresu,

 

oby w 2022 i 2023 udało im się podtrzymać tę passe

Odnośnik do komentarza

Witam, a ja tak zupełnie z innej beczki za co przepraszam. 

zakupilem monitor SAMSUNG odyssey g5 34 cale, uwqhd pod xboxa jak i pc. Częstotliwość odswiezania moniotra to 165hz, ale tylko na display porcie. Na HDMI 2.0 to 100hz. Tytuły, które powinny działac na 120 fps nie beda ich osiągać.

 

Czy warto zwrócić monitor i skusic sie na inny model czy darowac sobie?

Odnośnik do komentarza

no właśnie czytam o tym wycieku z wewnętrznej bazy danych GeForce Now i w sumie większość tych od XGS nie są żadne niespodzianką. 

 

jedyną nową grą o której wcześniej nie wiedzieliśmy jest ten Oxide, o którym Jez Corden napisał przed chwilą że jest to 

Cytat

We understand Oxide is internally known as "Project Indus," a strategy/simulation title, drawing inspiration from the city-building genre.

źródło: https://www.windowscentral.com/gears-6-and-unannounced-xbox-game-studios-projects-outed-nvidia-geforce-now-database

 

brzmi ciekawie bo raczej rzadko duzi wydawcy biorą się za city builidery. Ale niestety chyba nieprędko o niej usłyszymy, bo  Project Indus wg źródeł Windows Cental znajduje się na wczesnym etapie prac.

 

Inną dziwną rzeczą, taką nie do końca dla mnie zrozumiałą, jest fakt że baza danych normalnie posługuje się nazwą Gears 6, a inne tytuły M$ ukryte są pod nazwami kodowymi jak np. project Holland to Fable, a projekt Tyohoon to Contraband. Trochę to dziwne, ale może za bardzo analizuje, a może uznali że powstanie następnych Gearsów jest tak oczywiste że nie ma sensu ich ukrywać pod jakimś pseudonimem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...