Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, balon napisał:

Series X i tv 1080p? Trochę śmiesznie wygląda takie zestawienie...

Zupełnie nie rozumiem co w tym śmiesznego :) też mam tv full hd, którego nie zamierzam teraz wymieniać, tylko w przyszłym roku, albo później. A konsole na te cztery pięć lat się kupuje jednak. Mam czekać z konsola czy z tv?

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, kudlaty88 napisał:

No niestety jestem biedakiem i nie stac mnie na dobry tv z 4k w tej chwili,sam zakup sX stoi pod znakiem zapytania. Pozdrawiam covida i przerwe w robocie od lutego do koncowki lipca.:whyyy:

 

To nie lepiej wziąć w takiej sytuacji  XsS? Konsola idealna pod tv fhd i jeszcze 1k zostanie tobie na niepewności covidowe.


No śmiesznie w kontekście tego, że jest konsola idealna pod FHD, prawie 2 razy tańsza. Wg mnie dobry wybór szczególnie jak ktoś ma niepewną sytuację covidową, tak jak pisze kolega kudlaty88. 
 

@MichAelis a ty już byś mógł w końcu ten TV UHD kupić :sapek: 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Też tak myślałem zanim się zdecydowałem na S-kę, ale gry od lat i tak już kupuję wyłącznie cyfrowo, a poza tym gram w 1080p i jeśli dojdzie do przesiadki to co najwyżej na monitor z 1440p i wysokim odświeżaniem.

 

Dodatkowym plusem jest to, jak bardzo kompaktowa jest to konsola. 

A za tego zaoszczędzonego tysiaka kupi się Cybera, Valhallę i co tam jeszcze ciekawego wyjdzie. ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, C1REX napisał:

Chyba nikt tego jeszcze nie wrzucał, ale m$ nawiazało partnerstwo z gamestop - chyba największą sieć sklepów z grami w USA. 

Co prawda sieć miała poważne problemy, ale teraz akcje szybują w górę. 

Nie znam się, ale ludzie twierdzą, że do duży deal. 

 

 


moze wyjść z tego coś fajnego, jeszcze niedawno gamestop był na skraju upadku, może to kolejna inwestycja MS.

Odnośnik do komentarza

Też mam tv 1080p o biorę XSX, gdyby S-ka miała napęd napęd to i może bym się zastanowił. Telewizor pewnie wymienię prędzej czy później, bo wiem jaką robotę VRR aka Fresync oraz chętnie zobaczyłbym u siebie gry z HDR. Jednak na tę chwilę dostęp do biblioteki Xboxa i płynniejsza rozgrywka przekonuje do zakupu XSX. Liczę że postoi u mnie dłużej niż rok i pozbawianie się możliwości obsługi płyt jest wystarczająco odpychające.

Tak btw, ostatnio dołożyłem sobie taśma LED za TV, efekt lepszy niż kilka pikseli więcej których i tak z dwóch metrów nie policzę. Jak ktoś korzysta z TV wieczorami i nie lubi jak mu się źródła światła odbijają w ekranie to takie podświetlenie ściany z tyłu jest świetnym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, krzysiekp392 napisał:

O, jeszcze jedno pytanko mam. XSX i PS5 będą odpalać gry w podstawowych wersjach starych konsol, czy jeśli przykładowo na pudełku jest dopisek "Xbox One X Enhanced"/"PS4 Pro Enhanced", to nowe konsolę uruchomią najlepszą możliwą wersję z płyty?

Tak, tylko XSS nie odpali wersji XOX Enchanced.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe ploty:

Cytat

 

The "all-digital event" Xbox teased on their FanFest tweet might be an all-digital X020

*The event is called "X020: Celebrate Together", said to be held on November 9th at the Amway Center in Orlando

*It will be televised live at 8pm EST on FOX and streamed on social media platforms
*New game reveals and updates from Xbox Game Studios
*EA will announce a new licensed game (not Star Wars or a sports game) at the event; said to be codenamed "Olivia"
*Event will run about 90-100 minutes

 

 

Na wczorajszym trailerze power your dreams przewija się halo, ac valhalla i podobno nowa gra sci-fi.  

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, C1REX napisał:

Chyba nikt tego jeszcze nie wrzucał, ale m$ nawiazało partnerstwo z gamestop - chyba największą sieć sklepów z grami w USA. 

Co prawda sieć miała poważne problemy, ale teraz akcje szybują w górę. 

Nie znam się, ale ludzie twierdzą, że do duży deal.

 

Jakiś czas temu przewinęła się informacja o tym, że M$ rezygnuje ze swoich stacjonarnych sklepów min. w związku z covid-19 więc ich rolę może przejąć sieć tych sklepów. Dla nas to chyba nic nie zmieni, chyba, że ktoś ma akcje gamestop ;)

 

Ktoś jeszcze pamięta jak to było przy starcie wcześniejszych generacji z zestawami na święta (konsola+gra/gry)?

Miałem poczekać z zakupem konsoli rok albo dwa lata aby przy okazji świąt wyrwać jakiś zestaw konsola + gra ale może skuszę się wcześniej na sprzęt. Nie wiem czy jeszcze czekać czy brać na premierę z AC:V choć ciekawiej prezentuje się Watch Dogs 3. Do tego gwarancja na 3 albo 5 lat gdyby miała się powtórzyć historią x360 ;)

Obecnie mam xone i ps4 przy czym ten pierwszy tylko do GP, a drugi do całej reszty. Wygląda na to, że w nadchodzącej generacji xbox będzie do multiplatform, a psa kupię dla exclusivów i ogrania kilku tytułów z ps4 w lepszej jakości. W takim układzie tylko XSX biorę pod uwagę choć moc w nim drzemiącą da się pewnie poznać dopiero za dwa albo trzy lata.

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Elitesse napisał:

Ja nie wiem. Oglądam te filmiki z różnymi porównywaniami i nie jestem w stanie dostrzec różnicy pomiędzy 30 a 60 klatkami na sekundę. Ewentualnie jest to tak mała różnica na granicy placebo ;)

 

Zawsze mnie bawi to oszukiwanie się. XDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...