Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak średnio mi leżą otwarte miasta w wyścigach. Wolę coś na kształt starych części albo Need for Speed: Underground. Wybierasz wyścig i jedziesz. A wyścigi traktują otwartą mapę jako sztuczne wydłużenie rozgrywki. Masz wyścig w jednym miejscu i musisz spędzić chwile aby dojechać do następnego. Dużo bardziej wolałbym to w formie menu i wybierania wyścigów albo chociaż niech dadzą wybór. Tak mnie to denerwuje ,że nie mogę się w takie gry wkręcić. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Yap napisał:

Moze sie zle wyrazilem - z dwa razy wiecej atrakcjami niz e BP i BSI razem wzietymi. Moim ulubionym Burnoutem jest Revenge.

Revenge był fajny, ale przez próbę urealnienia filtrami map wszystkie wydawały mi się podobne i nijakie. B3, to jednak mój ideał jeśli chodzi o ścigałki. Nawet dłuższy czas po premierze PS3 odpalałem b3 i quick race. Wybierałem mapę, samochód i jazda. To co teraz oferuje mi Modern warfare. Pół godziny zabawy i odchamienia. 

Teraz, Czezare napisał:

A ja chciałbym nowego Ninja Gaiden, takiego o którym można by śmiało powiedzieć, że jest najgodniejszym z godnych następców mesjańsko-legendarnego POTĘŻNEGO Ninja Gaiden Black:banderas:

Tak:touche:

Odnośnik do komentarza

Przeglądając jakie gry wymieniliście, to tak: Mercenaries - wątpliwe, ale nie totalnie niemożliwe, Criterion robi nowe IP, więc kolejny Burnout jest bardzo mało prawdopodobny, Bioware może kiedyś wróci w jakiś sposób do Jade Empire, przynajmniej EA nadal zachowuje trademark*, Ninja Gaiden -  KOEI pewnie kiedyś wróci do IP, tymczasem kują Nioha, póki gorący, hehe. Sleeping Dogs? Zero szans raczej, samo UFG jest [*], IP też ma skomplikowaną historię.

 EA w w najbliższej przyszłości planuje kilka rzeczy: odświeżenie swoich IP, nowe IP oraz kontynuacja gier-usług (i dalsze korzystanie z praw do SW, Fallen Order 2 był klepnięty jeszcze przed premierą).

Odnośnik do komentarza

Jeśli jesteśmy już przy życzeniach, to mi marzy się powrót:

- Fable z tym charakterystycznym baśniowym klimatem i wyspiarskin humorem

-  PGR tak jak koledzy piszą, bo xboxowi nie zaszkodziłaby dla urozmaicenia 3 seria wyścigowa

- stary dobry Mass Effect, to chyba jedyna gra której jesten pewny że powróci bo z tego co wiemy Bioware pracuje nad nową odsłoną.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

- Fable z tym charakterystycznym baśniowym klimatem i wyspiarskin humorem

99% szans na to, że się potwierdzi. MSowi brakuje open world'a w portfolio gier. Sens marketingowy i biznesowy jest, na pewno dłubią przy tym.

Zaś co do wykupywania gier na wyłączność, to obecne trendy są takie, że raczej rok eksluzywności, niż pełen exclusive. Z drugiej strony, kupno studiów wskazuje, że MS woli opierać się na własnych siłach w tej materii.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, aph napisał:

99% szans na to, że się potwierdzi. MSowi brakuje open world'a w portfolio gier. Sens marketingowy i biznesowy jest, na pewno dłubią przy tym

Brakuje im openworlda w stylu gier sony, zgadzam się bo kilka innych gier w otwartym swiecie mają.

 

Co do kupowania exów, to Spencer kilka lat temu jasno powiedział że nie zamierzają kupować czasowych exów bo to antykonsumenckie i jak do tej pory dotrzymuje słowa.

Odnośnik do komentarza

No i poza paroma wyjątkami przez ta z dupy wojnę na rozdzielczość trzeba grać w 25 fpsach z wyłączonymi efektami i grafiką. No ale podobno "tego chcą gracze". (pipi) że taki Control prezentuje się 10 razy lepiej gdy chodzi w niższej rozdzialce, ale za to w 60 fpsach, dajmy skalowane 4k w 15!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, ASX napisał:

To samo pisali forumowi eksperci przed premierą KOXa, wtedy czytalem że 4K będzie co najwyżej na YT i przy patrzeniu w podłoge, że będą musieli ciąć detale żeby osiagnąć 4k itp. teksty.

 

A potem wyszła weszedł xbox one x i zamknął usta niedowiarkom

Chodzi o to, że producenci gier będą specjalne ograniczać gry żeby pójść na łatwiznę z tekstem "no przecież chcieliście 8k".

Ja mam na to wywalone, przy zapowiadanej mocy nowych konsol to ja chcę płynnej rozgrywki, dużych map jeżeli taką przyjmują koncepcję i (pipi) fizyki minimum jak w Breath of the wild.

Odnośnik do komentarza

No to musisz miec ewentualne pretensje do producentow gier, bo chyba nie będzie żadnego zewnetrznego nacisku na robienie gier w 8k. Developerzy tak jak teraz będa mieli wolna ręke co zrobią z mocą konsoli.

 

A o 60fps jestem spokojny, przynajmniej jesli chodzi o gry first party, kto jak kto ale MS udowodnił w tej generacji że jest chyba jedynym wydawcą obok Nintendo ktory przykłada uwage do wysokiego klatkarzu, czesto kosztem dodatkowych wodotrysków graficznych. I nie zapowiada się żeby w przyszłej generacji coś się zmieniło, bo nawet Halo Infinite - tytuł startowy zapowiedziany jest jako gra w 60fpsach.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...