Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

96083672.jpeg

Ok, wiem że to może głupie rozwiązanie ale udało mi się podłączyć mój zestaw słuchawkowy PS3 Stereo Wireless Headset. Działa. Za jakiś czas zakupie Steelseries 7x, póki co czekam na obniżkę albo na black friday, może będzie taniej. A jak nie to 30 listopada kupuje ten zestaw.

 

Xboxa podłączyłem kablem HDMI do TV. 

TV jest podłączony do amplitunera kablem optycznym więc TV przesyła każdy otrzymany dźwięk do głośników. Ale jak wkładam dongla słuchawek do TV i wyłączam amplituner to mam dźwięk w słuchawkach.

 

Dla mnie to dobre rozwiązanie na na noc gdy pies śpi w swoim legowisku w salonie a żona w sypialni.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, GearsUp napisał:

Pytanko - działa wam tryb Quick Resume również w trybie Energy-saving? Mi działa jedynie w trybie Instant-on.

 

 

 

 

 

Działa ale nie działa QR ze wszystkimi grami obecnie może w tym masz problem. Np AC valhalla działa, Tetris działa a Forza nie dziala

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, blantman napisał:

Działa ale nie działa QR ze wszystkimi grami obecnie może w tym masz problem. Np AC valhalla działa, Tetris działa a Forza nie dziala

 

Nie wyraziłem się jasno do końca. Samo QR czyli przeskakiwanie z jednej gry na drugą na poziomie dasha działa w obu trybach (Energy i Instant).

 

Chodzi mi o wyłączenie konsoli w obu trybach.

 

Pytam dlatego, że się naczytałem w sieci informacji, że to powinno działać nawet po odłączeniu kabla zasilającego od konsoli a w moim przypadku tak nie jest.

 

Samo wyłączenie konsoli w trybie Instant - QR działa.

 

Wyłączenie konsoli w trybie Instant + wyciągnięcie kabla - QR nie działa.

 

W trybie Energy Saving - QR nie działa zarówno przy wyciągnięciu kabla jak i normalnym wyłączeniu i włączeniu konsoli.

 

 

Mógłby mi ktoś to sprawdzić czy u niego jest podobnie bo trochę się zawiodłem po tym czego się w sieci naczytałem a nie chcę zostawiać konsoli w trybie Instant (czyli Standby mode) bo według testów konsola ciągnie wtedy 29W.

 

 

EDIT: ok odpiąłem zewnętrzny dysk podłączony do konsoli i QR zaczęło działać również w trybie Energy saving po całkowitym wyłączeniu. Nie wiem też czy ma znaczenie, że wcześniej klikałem na gry po prostu na pierwszym ekranie w te kafelki a tym razem poprzez to boczne menu z lewej strony.

Edytowane przez GearsUp
Działanie konsoli
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, 20inchDT napisał:

Które gierki na iksboksie maja dobra implementację hdr? Polecacie cos, co was wyrwało z kapci jak zmieniliście odbiornik z sdr?

Ojjjj troszkę tego jest. Hmmm najlepszy gears 5, odyssey i te greckie wyspy , battlefront 2 w singlu chociaż sama gra kupa, metro exodus to tak te co mi przyszły do głowy pierwsze ale no wiele dobrych gierek z hdr bylo na poprzedniej generacji. Za to AC valhalla ma coś zjebane z hdr w pomieszczeniach niektórych więc na razie nie jest to poziom odyssey hdr. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Faka napisał:

No i może w końcu już podadzą dokładne dane sprzedanych konsol. Jestem ciekawy jaka będzie polaryzacja między X, a S.

nie sądze dla nich ważniejsze są inne statystyki niż sprzedane konsole, jak np. liczba graczy czy liczba abonamentów gamepassa. Bo to właśnie z tych źródeł płynie do nich kasa, a nie na sprzedaży konsol które są zapewne sprzedawane ze stratą na każdym egzemplarzu

zresztą Spencer sam dobrze to wyjaśnił:

Cytat

„Wiem, że to wydaje się być manipulacją i przeproszę za to, ale nie chcę, aby mój zespół koncentrował się na [sprzedaży konsol]. Głównym rezultatem całej pracy jaką wykonujemy, jest to, ilu graczy widzimy i jak często grają. To napędza Xboksa. Jeśli zacznę podkreślać coś innego, zarówno publicznie, jak i wewnętrznie, zmieni to nasze nastawienie. Rzeczy, którym brakuje kompatybilności wstecznej, stają się mniej interesujące. Umieszczenie naszych gier na PC staje się powodem, dla którego nie trzeba iść i kupić Xboksa Series X. Będę się tego trzymał. Publicznie ujawniamy liczbę graczy. Chcę, żebyśmy się tym kierowali, a nie tym, ile pojedynczych kawałków plastiku sprzedaliśmy.”

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...