Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Na razie ograniczone jaranko, ale jeśli dostarczą dobre, bo dopracowane, a nie dobre, bo "w passie za 4zł" to michałek nabrzmieje krwią. :cool: 

Możemy zostawić w cw teksty typu: "gry na xboxa są dobre bo są w gamepassie"?

 

Nikt normalny nie gra w gra w słabe gry dlatego że można je ogrywać taniej.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Zwykła ciekawość na to jak GamePass będzie rzutował na dalsze plany wydawnicze MSu, żadne pod(pipi)ówki panie kolego @ASX :lapka: Po prostu chciałbym aby tytuły dalej trzymały poziom Ori 2 czy Gearsów Tactics niż The Happy Few czy były niedopracowane na premierę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Zwykła ciekawość na to jak GamePass będzie rzutował na dalsze plany wydawnicze MSu, żadne pod(pipi)ówki panie kolego @ASX :lapka: Po prostu chciałbym aby tytuły dalej trzymały poziom Ori 2 czy Gearsów Tactics niż The Happy Few czy były niedopracowane na premierę.

Gamepass raczej nie będzie miał wpływu na kalendarz, tylko zasoby.

Odnośnik do komentarza

""One of the things I've talked about publicly ... but it's hard to come across, is the way it feels to play games on a box where frame rates are higher, frame rates are more stable," Spencer said. "The fluidity of it, showing that in video form, is just impossible. How do you show how something feels?""

 

Phil byku ale weź już trochę przystopuj bo to się robi nudne i żenujące w świetle wiadomości o assasynie 4k/30fps.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

czy ja dobrze rozumiem xsex odpali gry z original xboxa i z 360?

Cytat

In partnership with the Xbox Advanced Technology Group, Xbox Series X delivers a new, innovative HDR reconstruction technique which enables the platform to automatically add HDR support to games. As this technique is handled by the platform itself, it allows us to enable HDR with zero impact to the game’s performance and we can also apply it to Xbox 360 and original Xbox titles developed almost 20 years ago, well before the existence of HDR.

 

Mnie to zaciekawiło. Jeżeli włożę płytę i będzie działała to :obama:

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, devilbot napisał:

czy ja dobrze rozumiem xsex odpali gry z original xboxa i z 360?

 

Mnie to zaciekawiło. Jeżeli włożę płytę i będzie działała to :obama:

Będzie to działało na tej zasadzie co na One. Wkładasz płytę i konsola pobiera Ci grę. Nie odpali ani nie zainstaluje Ci bezpośrednio z płyty, służy ona tylko do weryfikacji.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, MYSZa7 napisał:

Będzie to działało na tej zasadzie co na One. Wkładasz płytę i konsola pobiera Ci grę. Nie odpali ani nie zainstaluje Ci bezpośrednio z płyty, służy ona tylko do weryfikacji.

Ciekawe, jak to będzie wyglądało w przypadku PS5.

Odnośnik do komentarza

Niejasno się wyraziłem, miałem na myśli gry z PS4. Jeśli będzie to coś na zasadzie "wkładasz płytę i pobierasz skromne 50GB całej gry" to ja podziękuję za taką wsteczną, a to Sony, więc może tak być.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

domyślam się tylko mam nadzieję że zwiększa bibliotekę gier przynajmniej z pierwszego xboxa bo coś mało jest ich teraz

MS dał prawie wszystkie gry swoje gry, wiele gier to takie które już mają wygasłe licencje lub są to IP twórców/wydawców które dawno leżą w ziemi, tutaj już nic się nie zdziała. Może jeszcze jakaś garstka gier z X360 dojdzie do kolekcji i na tym koniec, dla mnie brakuje tylko PGRów w kolekcji ale właśnie przez licencje to już temat zamknięty. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...