Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Spencer mówił że nie będzie dużo gier first party na start, pewnie Halo i dwie lub trzy inne gierki maksymalnie.

 

Ale zamiast tego mają skupić się na tym by bardziej regularnie wypuszczać gierki (celują w jedną dużą grę na kwartał), aby nie było okresów przestojów

 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.06.2020 o 08:09, czarek250885 napisał:

Teraz mamy takie czasy, że i dla Polaka wydać 4tys to nie probem

Wydatki konsumentow w PL spadły o 40% w ostatnim czasie. Nie wiadomo czy dudowe 1400 czy iles tam to nie bedzie max dla wielu przez jakis czas.

Poza tym mediana w PL to 2 z kawalkiem.

Godzinę temu, ASX napisał:

(celują w jedną dużą grę na kwartał), 

Marzenia.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, aph napisał:

Wydatki konsumentow w PL spadły o 40% w ostatnim czasie. Nie wiadomo czy dudowe 1400 czy iles tam to nie bedzie max dla wielu przez jakis czas.

Poza tym mediana w PL to 2 z kawalkiem.

Marzenia.

Wiadomo co jest przyczyną. Tak czy inaczej przed wybuchem korona-wirusa w Polsce nie było tak źle. Z resztą jak słyszę, że tu ludzie kasy nie mają to przypomina mi się okres, gdy Sony w Polsce zrobiło promocje przy starcie ps3. Dobry tv wraz z konsolą teraz nie pamiętam dokładnie, ale kosztowało to około 8 tysięcy, kupa kasy w tamtym okresie i wiecie co, gdy pojechałem do salonu wszystko było wyprzedane, mówię do gościa "a niby Polska taki biedny kraj", a on na to, że "tak się mówi, ale ludzie mają tu gotówkę, tylko my w mentalności mamy zapisane by mówić, że jest źle i że nigdy pieniędzy nie mamy ". I wiecie coś w tym jest. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

2-3 tytuły 1st party na start to raczej standard branży

No to może tym razem będzie jeszcze mniej. Na pewno będzie mniej gier startowych niz w 2013 na premierę Xbox one

 

55 minut temu, aph napisał:

Marzenia

Moze. Przekonamy się. Myślę ze z tym potencjałem studiów first party który mają są w stanie to osiągnąć.

Odnośnik do komentarza

Czemu? Zakładając że cykl produkcyjny trwa trzy lata. Oczekujemy 12 dużych premier.

The Coalition, 343, The Initiative, Rare, Obsidian, dwa zespoły u Playground. Dodalbym do tego jeszcze Turn 10. Osiem zespołów zdolnych wypuszczać reguralnie duże tytuły. Plus sporo mniejszych zespołów, po których też można się spodziewać dobrych rzeczy. Patrząc na takie Hallblade, można śmiało napisać iż to produkcja AAA, mimo że klepania przez stosunkowo niewielki zespół.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Już wiadomo że w lipcu pokażą tez inne gry first party, nie tylko Halo.

 

Moim zdaniem prezentacja PS5 była dobra, dużo ludzi jest zawiedzionych, bo po długim okresie ciszy oczekiwania graczy bardzo urosły i ludzie spodziewali się nie wiadomo czego. Nie było może żadnych "bomb" ale solidny pokaz mieszanki first party, czasowych exow i multiplatform.

Odnośnik do komentarza

No były dobre dwie gry które się ogra na XSX w lepszej jakości ;) 

Sorry ale to była pierwsza ''impreza'' soniacza od dwóch lat i taki odpowiednik E3 z prezentacją next gena a tutaj wizualnie gry w których nie czuć next gena, gameplayu tyle co na inside xbox no i gry indycze kolorowanki, Kena wygląda fajnie i mam nadzieje że później wyjdzie na Xa. 

Nie sprzedało mi to plejki a MS główne show ma jeszcze przed sobą + konsola to nie jakiś gigantyczny 40cm router.

No chyba że Spencer wywinie numer i premierę XSX będzie u nas później jak z XO to nie będę czekał  :reggie:

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tych zapowiedzianych na PS5 gier w dwie zagram na pewno: GT7 i nowy Horizon. Oprocz tego być może sprawdziłbym Sackboya i Spidermana. Jeśli te cztery gry wyjdą w pierwszym roku konsoli to będę zadowolony, ale nawet dodając do tego R&C i Soulsy liczę na to, że Microsoft może temu dorównać. Halo to nie moja bajka, ale jakby w ciągu roku dali: Halo + Forza Motorsport + Fable + jakaś platformówka (najlepiej nowe Banjo lub Conker) + dwa inne konsolowe exy to może być ciekawie 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...