Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Po ujawnieniu PS5 inaczej się patrzy na konstrukcję XSX. U niektórych może się teraz nawet wzmocnić hype na konsolę MS. Dopiero teraz można naprawdę docenić tę prostotę designu, gdzie konsola przy całej swojej mocy okazuje się być mniejsza i MS otwarcie zapewnił, że kwestia kultury pracy była ważna przy projektowaniu i XSX jest równie cichy jak XOX. Dobrze, że obie konsole to dwa różne podejścia w tej kwestii, nawet tutaj jest wybór.

Odnośnik do komentarza

Ja dodalbym jeszcze że nowy Xbox mimo mocniejszych podzespołów jest mniejszy niż ps5, co na pewno stanowi duże osiągnięcie konstruktorow z Redmond. W końcu wydawało się że to raczej Sony zjadło zęby na projektowaniu konsol, a jednak można powiedzieć że zostali tym razem w tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli wezmę jakąś konsolę na premierę, to raczej będzie to XSX, ale możliwe też, że nie wytrzymam i kupię XOX, a wtedy ciśnienie na nowy sprzęt całkowicie spadnie i spokojnie będę sobie obserwował rozwój wydarzeń. Masę gier mam jeszcze do nadrobienia, a XOX spokojnie da radę przez najbliższe 2 lata i konsola jest obecnie tania.

Odnośnik do komentarza

Już sam design PS5 budzi sporo kontrowersji, a to wciąż tylko rendery i na żywo może być tylko gorzej pod względem wykonania, bo nie wierzę, że po tym jak przykładają się do produkcji PS4, nagle PS5 będzie mega dobrze wykonane, zwłaszcza, że na premierę będzie się liczyła ilość wyprodukowanych sztuk. Jeśli nowoczesny design nie pójdzie w parze z jakością wykonania, będzie odpustowo.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ASX napisał:

Ja dodalbym jeszcze że nowy Xbox mimo mocniejszych podzespołów jest mniejszy niż ps5, co na pewno stanowi duże osiągnięcie konstruktorow z Redmond. W końcu wydawało się że to raczej Sony zjadło zęby na projektowaniu konsol, a jednak można powiedzieć że zostali tym razem w tyle.

 

MS od czasów ONE SLIM/X wie jak zrobić cichą i przemyślaną konsole to oni dyktują warunki zwykła 4 i pro przy tym to dziadostwo, szczerze to PS5 też nie przekonuje wyglądem, że będzie ciche obym się mylił. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

Sony wcale nie zaorało tak jak miało zaorać moim zdaniem. Microsoft wciąż ma szansę wyciąć jeszcze większy kawałek tego tortu. 

Mam głęboką nadzieję że na swój pokaz oprócz Halo przygotują coś jeszcze. 

 

 

Ja bym powiedział, że było bardzo przeciętnie o nowej jakości nawet nie ma mowy,  wszystkiego można było się spodziewać, czekamy na pokaz gier w lipcu. 

 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No są w końcu asety z PC, daleki draw distance ale to nic nadzwyczajnego, choć tak na konsolach to nowość, wybacz od PS5 i gier na wyłączność wymagam więcej ;) 

Aczkolwiek wiem, że przez pierwsze dwa lata tak właśnie u obu będzie wyglądać nowa generacja. 

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, aph napisał:

Nie dziel skóry na niedźwiedziu Paolo. Bedzie CoD, minecraft, forza, plotkowane rebooty, multiplatformy.

 

Nie dzielę, raczej śmieję się z tego jak przerwotną okazała się wczorajsza prezentacja. :) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...