Skocz do zawartości

The Last of Us - HBO


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Nick Offerman won the prize for best supporting performance in a new scripted series at the 2024 Independent Spirit Awards thanks to his role as the survivalist Bill in HBO's "The Last of Us." During his acceptance speech, Offerman took aim at some of the show's toxic fans who spammed him with homophobic comments after his episode, "Long, Long Time," first aired due to it centering a gay love story.

 

"Thank you so much. I'm astonished to be in this category, which is bananas," Offerman said when he took the stage. "Thanks to HBO for having the guts to participate in this storytelling tradition that is truly independent. Stories with guts that when homophobic hate comes my way and says, 'Why did you have to make it a gay story?' We say, 'Because you ask questions like that. It's not a gay story it's a love story, you asshole!"

 

Offerman's comment earned a huge applause from the Spirit Awards audience. His performance as Bill in "The Last of Us" also earned him an Emmy Award for best guest actor in a drama series earlier this year.
 

 

raf,360x360,075,t,fafafa:ca443f4786.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie w ostatnich dniach rewatch całego sezonu. I chociaż już za pierwszym razem byłem bardzo zadowolony z ekranizacji, tak za drugim razem podobał mi się jeszcze bardziej. 

 

Przede wszystkim można wyłapać więcej smaczków. Przykład? Joel w trzecim odcinku mówi, że grzyby były w mące i cukrze. Czego nie jedli Joel, Sara i Tommy? Naleśników, bo nie było w domu mąki. I tortu, bo Joel zapomniał. Takich małych rzeczy jest w serialu pełno, podobnie zresztą jak w grach. Pewnie całość zobacze jeszcze nie raz. Ogólnie o wiele lepiej się ogląda odcinki po sobie niż raz w tygodniu.

 

Nie mogę doczekać się drugiego sezonu, genialny serial, genialne gry i genialne universium

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • beka z typa 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...