Skocz do zawartości

Resident Evil 8 Village


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

NIE MA OFICJALNEJ ZAPOWIEDZI!

 

re8village-1024x576.png.webp

Ale już dosyć tego przekopywania tematu o innych RE, a leakow i plot o ósemce jest od zayebania więc zakładam temat bo gra nadchodzi wielkimi krokami.

 

Dzisiejsze info - powrót incentory z 4, wersja 3.5 z lalkami i duchami jest mocno na tapecie

https://www.biohazardcast.com/new-rumors-arise-about-resident-evil-8/

 

Edytowane przez XM.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Leaków było tyle, że nie wiadomo nawet, którym warto poświęcać uwagę :yao:

Najbardziej obiecująco brzmiały te o rzekomo powstającym od kilku lat RE: Revelations 3, które jednak w zeszłym roku postanowiono zaorać, a na szczątkach zbudować właśnie RE8. Podobnie miłe wydają się pogłoski o osadzeniu akcji gdzieś w Europie (coś było o zombie-rycerzach, zamczyskach i wilkołakach)

Pre-order day1 :lapka:

Odnośnik do komentarza

Jednak kamera powinna być trzecioosobowa. Mimo wszystko jeśli gra oferuje elementy walki, strzelania i starć z bossami to zdecydowanie lepiej jest kiedy perspektywa ulokowana jest za plecami bohatera. Jasne, ktoś powie, że widok z oczu daje dużo lepszą wczówkę i jest to prawda tylko jak sobie przypomnę te bossfighty z VII to aż mi się cofa. TPP niech sobie zostanie w Outlaście i jego podobnym a RE niech pozostanie RE. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No siódmy Resident fajnie wjechał, chociaż też jakiś strasznie długi nie był. Ale jeśli miałaby być do eksploracji jakaś ośnieżona wioseczka, jakis górski kompleks czy cuś, no to jednak widok TPP byłby lepszy. 

Do tego zgadzam się że jakoś do walki tez bardziej pasuje 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Sorry, jedno Blair Witch mi wystarczy. Rozumiem, że gostki z Capcom muszą eksperymentować z tą serią i wprowadzać nowe patenty, ale wątki paranormalne to już przegięcie i ni ch*ja nie pasują do RE. W REVII popłynęli zdrowo, obawiam się, że tu będzie podobnie. A jeżeli Chris "rozdupiam wielkie skały gołymi rękoma" Redfield ma grać pierwsze skrzypce, to będą musieli go mocno znerfić, a i tak jakoś sobie nie wyobrażam, żeby taki kozak miał przestraszony uciekać po lesie przed jakąś wychudzoną zjawą. Co do Ethana, to wolałbym, żeby go w ogóle nie było w tej grze. Wiem, że Residenty nie słyną z jakichś wybitnie dobrze napisanych postaci, ale taki Chris czy Leon są na swój sposób charakterystyczni i jakoś zapisują się w pamięci, a ta sierota z REVII nie dość że nie ma żadnej osobowości, to jeszcze wygląda jak losowo wygenerowany Sims. A sio mi z nim. 

 

Czekam na konkrety i mam nadzieję, że jednak w grze zostanie coś więcej z RE niż tylko roślinki do uzdrawiania i maszyny do pisania. Rimejki dwójki i trójki pokazały w czym tkwi największa siła tej serii i moim zdaniem na tym powinni się skupiać przy produkcji nowych odsłon. 

 

 

 

Edytowane przez Josh
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chwała Capcomowi że eksperymentuja. Chyba bym się zrzygal jakbym miał dostać 8 część z zombie i RC, bo tak by wyglądały części gdyby ortodoksyjni fani serii odpowiadali za te IP. Dopiero co dostali RE2 remake w starych klimatach i trochę unowoczesnione Nemesis i basta, niech się bawią- wiadomo że może wyjść sraka jak RE6, ale na razie od 2017 roku co gra to perełka i ufam w jakim kierunku to idzie.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ambasadorzy RE potwierdzają leaki dot. wioski, wiedźmy, wilków i goryla :yao: w grze. Będzie FPP,  będzie Ethan

Premiera w styczniu 2021, jeśli korona jeszcze bardziej nie namiesza

 

Źródło: https://www.relyonhorror.com/latest-news/sources-resident-evil-8-village-test-demo-details-leak

Odnośnik do komentarza

Ja jestem na tak. Numerowane Residenty można umownie podzielić na trzy trylogie (oryginalna, opierająca się na zombiaczej apokalipsie, przetrwaniu w środku samego nieumarłego (pipi)nika i rozwiązywaniu zagadaek połączonego z eksploracją klimatycznych miejscówek; 4-6, gdzie zombie i horror porzucono na rzecz akcji i strzelanka, wybuchów jak w filmach Baya i efektownych wydarzeń celowanych w odbiorcę bardziej masowego; wreszcie FPP-survival-eksperyment, zapoczątkowany przez siódemkę). Jeśli wydadzą nową odsłonę i spróbują w niej czegoś nowego to przywitam to z otwartymi ramionami. Dwa rimejki mi wystarczą, teraz czekam na nową odsłonę i będę kontent, jeśli uda im się stworzyć coś świeżego, a jednocześnie zachowującego ducha serii - takim czymś była imo siódemka.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Myślę, że nawet jeśli nie szarpną się na rimejkowanie Code Veronica, to prędzej czy później odgrzebią Revelations 3 w formie, która bardziej powinna trafiać do ortodoksów. Także raczej dla każdej grupy fanów coś się znajdzie :lapka:

Odnośnik do komentarza

no pewnie nie szarpna, skoro wiekszosc graczy nie lubi/nie rozumie tej gry o fundamentach serii, bo #steve, #backtracking, #tranzwestyta. wszystko idzie w latwy sposob naprawic i dopracowac, dac tej odslonie ujawic sie w dojrzalej formie. pewnie troche czasu minie, wyjdzie 8, wyjdzie jakies revelations, moze jeszcze jakis coop/multi i dopiero pomysla o kolejnym rimejku.

 

 

a co do 8 to fajny ten concept. zdaje sie capcom troche sie zainspirowal Bloodbornem w tej materii. jak zgapiac to od najlepszych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...