Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Homelander napisał:

To nie wiedziałem. Ja w każdym razie składam preorder

PlayStation Portal remote player will launch in select markets on November 15, 2023 and is now available for pre-order at direct.playstation.com in the U.S., U.K., France, Germany, Austria, Belgium, Luxembourg, Netherlands, Italy, Spain, and Portugal. Starting on September 29, 2023, PlayStation Portal remote player can also be pre-ordered from other select retailers in these countries, as well as Canada and Japan. Additional regional availability will be announced at a later date.

Odnośnik do komentarza

Na szczęście samo Sony nas chroni przed niekorzystnym rozporządzeniem naszym majątkiem.

 

Osobiście bardzo chętnie korzystam z remote play kilka razy w tygodniu, kiedyś na Vicie, teraz na Steam Decku i to urządzenie nie wydaje mi się takie kompletnie bezużyteczne. Sam streaming przez Chiaki jest super, ale program jest zdecydowanie desktopowy i słabo się wpisuje w sposób korzystania z decka. Tutaj z pewnością będzie o wiele wygodniej z łączeniem/rozłączaniem/usypianiem. Niepotrzebny mi następny grat w domu, więc się nie skuszę, ale gdybym nie miał decka to kto wie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Amer napisał:

Panowie, jak aktualnie wygląda sytuacje z dostępnymi wersjami DualSense? Tj. który (z tych kolorowych, dostępnych w promo obecnie) można brać by nie trafić na bubla? O ile faktycznie istnieje jakiś klucz co do tego.

 

Nie słyszałem, żeby konkretne ubarwienie pada miało jakiś defekt. Z moich obserwacji wynika, ze częściej siadają pady dołączane do konsoli a jeżeli te kupowane osobno.

Odnośnik do komentarza

Zdaje się że były jakieś różnice między modelami (tzn. SONY rzuciło na rynek rzekomo usprawnione modele), jednak sam nie siedzę w temacie (nie mam PS5), więc wolę dopytać. Były nawet jakieś różnice w oznaczeniach, jednak te są możliwe do sprawdzenia dopiero po wyjęciu pada z pudełka (chyba).

Odnośnik do komentarza
Cytat

W ciągu ostatnich paru lat gracze coraz częściej grają w gry na Steam za pomocą kontrolera, a nie tylko myszy i klawiatury. Właściwie to od 2017 roku

Steam odnotował ponad 87 milionów użytkowników, którzy przynajmniej raz zagrali przy użyciu kontrolera

. Większość spośród tych graczy (około 69%) korzystała z jakiejś wersji kontrolerów Xbox, a pozostała część to mieszanka kontrolerów PlayStation, Nintendo Switch Pro i całego mnóstwa innych urządzeń.

Jednak ostatnio zaobserwowaliśmy największy wzrost wśród graczy korzystających z różnego rodzaju kontrolerów PlayStation. Na przykład w 2018 roku kontrolery PlayStation stanowiły około 11% wszystkich sesji z kontrolerami. Przewińmy datę do dzisiaj i mamy już 27% sesji z kontrolerami rozegranych za pomocą tych od PlayStation.

https://store.steampowered.com/news/group/4145017?emclan=103582791433666425&emgid=3684558162504860650

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry. Przedwczoraj grając w GOW zauważyłem, że lewy analog się obraca. Wiecie o co mi chodzi. Po prostu mogę sobie nim kręcić. Nie chodzi o kręcenie nim w różne strony, po prostu można nim kręcić jak korkiem od butelki. Mam drugiego pada, więc mam czym grać i tym tez w jakieś spokojniejsze gry pewnie można, ale czy ktoś spotkał się z czymś takim kiedyś? Da się to naprawić ? Nie gram tez jakoś bardzo dużo. Konsole kupiłem jakos rok po premierze z tym właśnie padem.

 

Edycja. Dobra. Okazuje się, że tylko ten grzybek się kręci. Da się to ściągnąć czy coś?

Edytowane przez Donbaggio
Odnośnik do komentarza

Znowu mam problem z ładowaniem Dual Sensa. Jakiś czas temu miałem podobnie ale reset pada pomógł. Teraz nie dość, że przy próbie podłączenia go do konsoli od razu się rozładowuje to dodatkowo nie chce się ładować mimo, że miga na pomarańczowo.

 

Jeszcze jakbym grał na tej sonce często to byłbym w stanie zrozumieć, że bateria siada bo sama w sobie jest tragiczna, ale nic z tych rzeczy. Pad jak nowy praktycznie.

 

Oczywiście sprawdzane wszystkie porty USB. Nie mam już pomysłu co z tym zrobić oprócz tego by wyjebać to gówno na śmietnik.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Oczywiście że chodzi o tą zjebaną baterię. Wszystkie porty ujebane mimo, że ładuje wszystko co można oprócz dualbezsensa? No chyba nie.

 

Na chwilę obecną po raz trzeci zmieniłem kabel, wypiąłem dongla od słuchawek i pad od 4 godzin niby się ładuje. Zostawię to dziadostwo na noc ale spodziewam się po odłączeniu jednej migającej kreski.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...