Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Pupcio napisał:

Życie jednak ma sens. Urodziliśmy się żeby zagrać w residencika bożego  :banderas: coś wspaniałego 

Ta walka poszła mi lepiej niż tutaj na filmiku (chociaż mniej efektownie: D), jeden dymny + może z 2 naboje z shotguna :P. 

 

EDIT: nvm, to nie ta walka :D

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Rtooj napisał:

A co z ada: assignment?

Liczę na rozbudowany mocno wątek Ady i przez to płatne dlc. 

AA nic nie warte - godzinny tryb w takich samych lokacjach co og, na dodatek niekanoniczne. Niech się skupia nad SW i będzie MEGA latać ta słodką dupcią Ady 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2023 o 10:32, giger_andrus napisał:

Nie mogę dojść do optymalnych ustawień wizualnych : /

HDR, jasność …

Może ktoś gra na PS5 i LG oled C9 i podrzuci gotowca ?

Spróbuj manualnie zmniejszyć jasność i kontrast w opcjach HDR, mi trochę pomogło. Mleko mniejsze i poświata niebieska też minimalnie mniejsza. Możesz też wyłączyć w TV opcje oszczedzania energii. Najlepiej grać bez HDR ale wiadomo za słabo świeci.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Szermac napisał:

Kogucik w recenzji wspomniał, że w oryginale w zamku w tej sali z czarną wodą, przeciwnicy się respili bez przerwy. Dobrze mi się wydawało, że musiał być w og jakiś taki moment

To tam gdzie się Ashley ochrania kiedy podnosi 2 mosty? Też nie pamiętam momentu gdzie wrogowie wciąż wychodzili. Zwłaszcza, że tak mógłbyś farmic pesety i amo bez końca. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, kiseki napisał:

To tam gdzie się Ashley ochrania kiedy podnosi 2 mosty? Też nie pamiętam momentu gdzie wrogowie wciąż wychodzili. Zwłaszcza, że tak mógłbyś farmic pesety i amo bez końca. 

Tak no niby tam. Ja już nie wiem sam xd Miałem kilka momentów podczas rimejku typu 'hmm coś za szybko ich wykosiłem, zdaje mi się, że wcześniej to wychodzili i wychodzili xD'

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, XM. napisał:

Wyskakiwali z sufitu, ma rację - wstyd mi że zapomniałem :pechowiec:

 

Ja tam zawsze biegnę od razu z Ashley do tego pomieszczenia, zostawiam ją przy ścianie w kącie i wybijam wszystkich, większość wchodzi drzwiami, kilku wypada przez sufit, ale na pewno nie trwa do bez końca. 

  • This 2
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, XM. napisał:

Wyskakiwali z sufitu, ma rację - wstyd mi że zapomniałem :pechowiec:

Ale oni nie respili się bez końca. Wyskakiwało z 4 (w odstępach czasowych) i tyle, tylko że to się dzieje z 5 minut po wejściu do sali więc w tym czasie można było wybić wszystkich, zacząć kręcić korbką i być zaskoczonym że niby wszędzie się biegało a tu jakiś mnich się pałęta.

Z tego co pamiętam nawet w pomieszczeniu z kulą na łańcuchu nie respili się bez końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...