Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, smoo napisał:

Ciekawe czy Luis znów będzie komplementował jej "ballistics" :spicy: Ale pewnie nie, bo pewne środowiska by się zesrały na twitterach.

Już pomijając poważniejszą atmosferę gry, to już zdaje się w wersji VR i nie wiem, czy też nie którejś wcześniejszej to wycięli.

 

Blood&Gore spoko, ale broń boże ktoś zwróci żartobliwie uwagę na kobiece walory... Pieprzone snowflake'i...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielkie propsy dla Capcomu, że gra w rekomendowanych ma RTX 1070 - REngine to nie tylko fenomenalnie skalujący się silnik, ale i jedne z najładniejszych gier na rynku. Jak widać niektórym nie przeszkadza ziemniaczany XSS i nie trzeba serii 4000 w rekomendowanych aby gra wyglądała, ale to trzeba umieć w developing. :reggie:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

W RE6 już było z tego co pamiętam.

Tak, miałem na myśli rimejki gier, w których oryginalnie strzelało się stojąc w miejscu. Do tego zrobili to zgrabnie, bo celowanie w starym stylu daje lekki bonus gdy już celownik złapie focusa, dla każdego coś miłego.

Odnośnik do komentarza

Tlou remake, DS remake, SH2 remake i RE4 Remake, w przeciagu 12 miesiecy...

 

Prawie wszystko już gdzieś ograłem (prócz Dead Space, to będzie nowość dla mnie) wszystko mniej lub bardziej w nowych szatach, ale jednak znane, wszystko biorę (już wziąłem day1) jestem biedny, ale i wzbogacony kulturowo:drakeyeah:.

 

RE4 Remake wygląda zajebiście, dokładnie tak, jak myślałem, że będzie wyglądał. Mam nadzieje, że następny remake to będzie Code Veronica, nie miałem przyjemności tej części ograć, a podobno ma spory potencjał na remake w stylu RE2. Wygląda, że ją ominęli, ale może jednak, kto wie. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał:

Tlou remake, DS remake, SH2 remake i RE4 Remake, w przeciagu 12 miesiecy...

 

Prawie wszystko już gdzieś ograłem (prócz Dead Space, to będzie nowość dla mnie) wszystko mniej lub bardziej w nowych szatach, ale jednak znane, wszystko biorę (już wziąłem day1) jestem biedny, ale i wzbogacony kulturowo:drakeyeah:.

 

RE4 Remake wygląda zajebiście, dokładnie tak, jak myślałem, że będzie wyglądał. Mam nadzieje, że następny remake to będzie Code Veronica, nie miałem przyjemności tej części ograć, a podobno ma spory potencjał na remake w stylu RE2. Wygląda, że ją ominęli, ale może jednak, kto wie. 

 

Aha, ale za brak wersji PL, trzeba ich hejtować, pytanie, co można zrobić, by nas nie olewali... pewnie kupować więcej ich gierek, bo są zajebiste :/. 

Dodatkowo kupować je w naszej podsieci, co nie jest zbyt popularne xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...