Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze Leon wygląda. Bardzo podobny do pierwowzoru z 4 właśnie. Niby gameplay to taki recykling od czasu Remaku 2 ale adrenalinka mi podskoczyła jak zobaczyłem walkę w wiosce. No kurwa to była jedna z najwspanialszych gierek w jakie zagrałem na poczciwej PS2 zaraz obok DMC3 oraz MGS3. Nie odmówię sobie powrotu Panie Capcom bierz mnie wariacie:hype:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Będzie można kupić celownik laserowy u merchanta :lapka:

1 godzinę temu, Josh napisał:

Obczajam ten gameplay już któryś raz i stwierdzam że chyba największe wrażenie robi na mnie animacja włosów Leona. Mega realistycznie to wygląda, zwłaszcza jak kolo biegnie albo wyrywa się spod chwytu nawiedzonego wieśniaka to ma się wrażenie, że każdy włosek został oddzielnie animowany :tokar:

Wiadomo: REngine

Dantewind.gif

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Veronica? Nie rozumiem podjarki tą odsłoną przecież to nudne w chuy było. Biegamy po jakiejś wyspie a potem bezpłciowych laboratoriach i topka cringu w wykonaniu Steva z dwoma złotymi lugerami czy rodzinki Ashford. Zero horroru. Nie zapomnę też irytującej sekcji z respiącymi się ćmami w jednym pomieszczeniu. Revelations 2 o niebo lepsze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Separate Ways szkoda jak by wycięli, tak samo Mercenaries, z drugiej strony Mercenaries z RE3 wywalili. Jeszcze robią jakiś content pod PSVR2. Rozgrywka prezentuje się świetnie, te parry nożem może dobrze zastąpić unik z RE3R. A jeśli chodzi o grafikę to nadal nie podoba mi się oświetlenie, niektóre elementy które nie są w bezpośrednim świetle są praktycznie czarne to może kwestia jakości YT ale w RE2R i RE3R jakoś nie rzucało mi się to w oczy. Najważniejsze że z tego co pokazali wynika że będzie się grało dobrze, jak nic nie skopią to będzie gierka którą ogram te 20 parę razy tak jak oryginał.

Odnośnik do komentarza

Obstawiam, że misję z separate ways mogą wcisnąć w główna fabule. Oczywiście nie wszytskie, mogą to bardziej skondensowac.

50 minut temu, Ludwes napisał:

 

tak, ale pytanie czy do wszystkich broni, czy do jakiejś jednej konkretnej

 

pewnie to drugie

Wydaje mi się, że czytałem, że tym broniom w demie można było dokupić więc obstawiam, że wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...