Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Kotletowi zabralo? xD

 

To jest glupie. Ja rozumiem, ze w 2020 zmienily sie reguly ale jak ktos tam 15 lat temu dostal z jakiegos powodu to nie powinno mu sie zabierac.

 

Ci co mieli Seniora bo mieli wczesniej Premiuma -> nowe zasady

Ci co przed zmiana z P na S mieli Seniora - > maja Seniora

 

Ogarnijcie sie ku.rwa w tej administracji bo zle doradzacie Perezowi. xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No trochę sztryms, że kotletowi zabrali. Jak zazwyczaj jestesmy po dwóch biegunach opinii tak szanowałem zawsze za zgrabny styl wypowiedzi i po prostu porządne i merytoryczne posty. Nie chce wymieniać po ksywkach, ale śmiać się chce czasem jak widzę niektórych userów z niebieskim nickiem (a w tym jednego domniemanego pedofila xD - forum PE prawie jak TVN i Top Model) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Mejm, juz o tym bylo - obecnie weszly zasady bazujace na ostatniej propozycji sredniej postow - ot, bezduszny excel. Jesli sa pomysly, kto ewentualnie ma jeszcze zgarnac Seniora, to mozna rozmawiac. Mnie chodzi o to, aby to jednak mialo rece i nogi, a nie jak wczesniej - powstala ranga, kilka lat ktos w jakis tam sposob ja przyznawal, a potem to sie zawinelo. 

Odnośnik do komentarza

A czemu w sumie taki podział? Rozumiem, że senior to ma być coś więcej niż kolorek, ale może jakieś inne bonusy mogą mieć, bo takie ograniczanie i w ogóle limit chyba trochę się mija z celem. Może chodzi o to, żeby ktoś w ciągu dnia nie dostał/rozdał za dużo. No, ale z drugiej strony, jeśli są posty warte reakcji, to czemu jakiś user ma być "poszkodowany", bo nie mogę dać mu plusika? Jeszcze jak ktoś codziennie, a nawet kilka razy dziennie czyta forumek, to spokojnie można rozdać, ale czasem np. w weekend nie ma się czasu i nadrabia później, a reakcji tyle samo. Nieraz nawet w jednym gorącym temacie nazbiera się kilka/naście stron i już tam wszystko pójdzie, a tak jak piszę, szkoda żeby dobre chłopaki nie mogły być docenione. Myślę, że warto to przemyśleć. Może jakaś kumulacja z max kilku dni albo większy limit, ale na np. tydzień?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no ja jestem dokładnie tego samego zdania, co kolega Kmiot: uznaję nowe zasady i jakoś niezręcznie bym się czuł gdyby robić wyjątki, zresztą nie poczuwam się do bycia jakimś zasłużonym userem (Seniora traktowałem bardziej jako "nagrodę" za staż). Ale nie ukrywam, lubię poprawić jakieś babole po wrzuceniu posta. Bez tego będę godnym następcą ogórka w kwestii notorycznych edycji xd.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Wywalmy minusowanie i dajmy specjalną ciemno niebieską wersję seniora kotletowi i będzie OK.

 

No bo serio to szkoda patrzeć, że seniora odbiera się jednemu z najlepszych na forum ( @kotlet_schabowy )   , a daje się ludziom, co sobie punktację alter kontami nabijają lub między kumplami się nawzajem plusują.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Screenshot_20201128-234017_Chrome.thumb.jpg.da4f1c5ee6ffac2ce01b22291b6d6067.jpg

 

:whyyy:

 

 

 

No właśnie j.w, wincyj reakcji please. Btw. dało by radę wprowadzić ich więcej, tzn. nie tylko ilość, ale możliwość zareagowania dodatkową plusową ikonką: :obama: lub :notbad: lub :banderas:lub :fsg:?  Może to bardziej pytanie do tematu "silnik forum", ale już z rozpędu robię to tutaj. To byłby dobry upgrade. 

 

 A z tymi seniorami to róbra co chceta, zaraz mi tu stuknie 18stka i jak dotrwam jeszcze drugie tyle, to chciał czy nie... i tak będę seniorem ;]. 

Odnośnik do komentarza

Bezduszny excel jest trochę kijowy, bo gdzieś kilka (kilkanaście?) lat temu połowa forum została wywalona do archiwum, które już nie istnieje. Więc długoletni stażem użytkownicy trochę dostają po tyłku z powodu tej dość sporej luki w ich aktywności. Tak mi się przynajmniej wydaje, ale nie znam dokładnego sposobu wyliczania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...