Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

NJE! Seniorami mogą być tylko osoby z tajnej listy. Jak ktoś spoza dobije do 10lat, to zmieniamy kryteria hłe hłe.

Ja jestem zarejestrowany od 4 Lutego 2005. Czasami lurkowałem, ale w większości siedziałem gdzie indziej. Ponad 15 lat minęło, konto istnieje, jest aktywne, powoli się rozkręcam ale nie płaczę że nie mam żadnej rangi (chociażby za staż :dafuq:). Jak się zasłuży to się dostanie. Jest fajnie i niech tak zostanie, albo żeby było jeszcze fajniej :sir:

Odnośnik do komentarza

Najlepiej i najprzyjaźniej by było jakby całkiem skasować rangi. Zostawić tylko user, mod, admin. Jak któremuś typowi co siedzi na forum dla dzieci od 20 lat nie pasuje, że ma taką samą rangę to niech usunie konto. Ja bym jeszcze ukrył ilosc postów i plusów, żeby wszyscy byli równi. Wiem, że nikt się na to niezgodzi, bo dla większości wyższa ranga na forum to wyższa stopa życiowa. 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Oki, panowie, temat zamykam. Tym, którym Senior zniknął pod osłoną nocy, proszę mi wybaczyć nadgorliwość z poprzednim przyznaniem. 

 

Finalnie zostawiamy jedną grupę zgodnie z pierwotnym zamysłem. Rozumiem weteranów, że im Seniora rozdają "młokosom", ale niech to będzie zachęta dla tych, którzy są minimum te 5 lat i są naprawdę aktywni. Tak więc:

  • Senior dla stażu minimum 5 lat - średnia 50 postów/miesiąc - obecnie 12 osób w tym kilka ze stażem 8-prawie 10 lat, więc zaraz zmienią grupę
  • Senior dla stażu minimum 10 lat - średnia 40 postów/miesiąc - obecnie 44 osoby
  • Senior dla stażu minimum 15 lat - średnia 30 postów/miesiąc - obecnie 18 osób

Po ponownym sprawdzeniu doszedłem do wniosku, że nie ma sensu tworzyć nowej grupy (Junior czy jak by się zwała) dla kilku osób. Obecnie staż 5+ to 12 osób, niebawem zostanie ich kilka, a potencjalnych nowych, którzy zbliżają się do 5 lat i mają średnią 50 postów/miesiąc, jest... 1. 

 

W kwestii weryfikacji każdy może sobie sprawdzić swoją średnią. Wystarczy liczbę postów podzielić przez liczbę miesięcy na forum i dopasować to do swojego stażu. 

 

Dzięki za aktywną dyskusję. 

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Paolo de Vesir said:

Random to jakiś poroniony pomysł, bo random to nie status. Random to przegryw niezależnie od statusu.

random to na polskie losowy takze ma konotacje negatywne.  Losowym nie ma co przyznawać żadnych rang bo co to za nobilitacje gdy nie wiadomo czy typ nie ucieknie z foruma(tak jak to czasem bylo w przeszlosci).

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Faka said:

Gdzie można sprawdzić ile postów na miesiąc sobie człowiek natrzaskał?

 

1 hour ago, Perez said:

W kwestii weryfikacji każdy może sobie sprawdzić swoją średnią. Wystarczy liczbę postów podzielić przez liczbę miesięcy na forum i dopasować to do swojego stażu.

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Boomcio napisał:

Forum hermetyczne, to i nowi userzy odbijają się na starcie i mało który zostaje na dłużej. 

 

Art forumingu wymiera, młodzież wychowana na facebookach i instagramach nie potrafi zdania sklecić po polsku, a nawet z pojedynczymi wyrazami ma problem, ciągle stosując dziwne skróty typu "cb" i "nwm". 

Do tego dodaj ogólny umysłowy niedorozwój, brak wiedzy na jakikolwiek temat i mentalność typu "snowflake", przez którą wszystko odbierają jako atak/hejt/...sizm i masz jakiś obraz sytuacji. 

Na tym forum (mimo, że największym w Polsce) dzisiejsza młodzież się nie odnajdzie, bo to nie jest ich "safe space". 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, szejdj napisał:

Najlepiej i najprzyjaźniej by było jakby całkiem skasować rangi. Zostawić tylko user, mod, admin. Jak któremuś typowi co siedzi na forum dla dzieci od 20 lat nie pasuje, że ma taką samą rangę to niech usunie konto. Ja bym jeszcze ukrył ilosc postów i plusów, żeby wszyscy byli równi. Wiem, że nikt się na to niezgodzi, bo dla większości wyższa ranga na forum to wyższa stopa życiowa. 

to już dawno powinno się stać, największy rak na forach DYSKUSYJNYCH, gdzie zamiast na DYSKUSJI uwagę skupia się na reakcjach, rangach, kto ile postów najebał i kiedy się zarejestrował, jakby to było wyznacznikiem czy ma coś mądrego do powiedzenia w bieżącym temacie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...