Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jeśli pojawi się jakiś pomysł uhonorowania konkretnych userów Seniorem (za zasługi, wkład w rozwój forum etc.), to jak najbardziej można przegadać. Rangi są dla Was. 

 

Mnie zależało, aby temat Seniora ożywić (bo nowych nie przyznawano od dawna) i trochę go sformalizować. Wiem, że to excelowe, nie ma "ducha" starych czasów, ale przynajmniej teraz każdy wie co i z czym. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam się nie znam, ale wg mnie takie regulaminowe przyznawanie rangi jest słabe trochę. Co z tego, że ktoś będzie miał 50k postów, jeśli połowa to będą teksty typu "xD", zm czy jakieś jednolinijkowce, które nic nie wnoszą, a jest/było takich niemało. Ja wolę jak użyszkodnik ma stosunkowo mniej postów, ale merytorycznych i wartościowych. Wiem przynajmniej, że to co będę czytał ma jakąś wartość i nie stracę czasu czy rigczu.

 

Ja np. przeglądam forumek regularnie, w działach które mnie interesują, ale jeśli nie mam nic mądrego do napisania, to nie nabijam byle pustych cyferek, byle by licznik się kręcił. Chyba nie o to chodzi, żeby była ilość dla ilości, a raczej jakość. Ludzie tu się raczej kojarzą i wiedzą czy ktoś jest wartościowym userem, czy forumkowym zerem i myślę, że powinna być możliwość docenienia kogoś za wkład, nawet jeśli nie spełnia oficjalnych wymogów, ale wnosi wartość dodaną. No i dobrze wg mnie, że w niektórych miejscach liczniki są zablokowane (jest gdzieś jakaś lista tych działów?) jak np. PT, czy CW (działy zakupowe też?), bo tak to można by lecieć z plusami czy postami na ostro, a wartości jako takiej by to nie przynosiło raczej, a tylko wzajemne głaskanie się po jajkach.

 

Także tl:dr - proszę o kolorek dla altera-blubera, mimo że go nie lubię, bo wszyscy wiedzą, że to on, nawet jeśli to klon, a także dla lidera opinii Pana Kuta...Kanabisa, oraz last but not least człowieka, któremu dobro forumka leży na sercu tak mocno, że rozdaje wszystkie swoje gierki dla dzieci starym koniom-przegrywom, byle tylko rozchuśtać tą umieralnię, czyli Panu Papieżowi Polakowi Kmiotu I (później pomyślę nad innymi propozycjami)

 

Dzienkuje za uwagę i pozdrawiam 4umek :kiss:

P.s.Nie chcę żadnego juniora...nigdy:bad:

P.p.s. Proszę Pan @Perez o zwiększenie limitu reakcji, bo właśnie nadrobiłem kilka stron tematu i nie mogę pochwalić mądrych treści, a do jutra pewnie zapomnę i pójdzie jak wódka w asfalt :frog:

Edytowane przez Luqat
babole
  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, bluber napisał:

30 tysiecy postów, ponad 10k plusów, konto 15 lat - czyli lider napier,dalających przegrywów :cool: :lapka:

 

(w sumie w grudniu było by już 16 letnie konto :obama:

I konto usunięte, bo... przypomnij mi. Premiera Cyberpunka w kwietniu Cię pogrzebała?

 

Nie no, dziękuję Panowie za lobbowanie mojego Seniora, ale dla mnie ważniejszym od samego Seniora jest fakt, że według Was na niego zasługuję.

 

21 minut temu, grzybiarz napisał:

Kmiot konto założone w 2004 i tylko 3200 postów. Jak tak można?

Chyba że głównie pisujesz w WKP i CW

No tak jakoś wyszło. Niektóre lata miałem dość liche, bo różnie się w życiu układało. Poza tym spamowało się kiedyś, ale całe zawartości poleciały wraz ze skasowanymi działami, a i nie ukrywam, że z wiekiem zacząłem preferować dłuższe posty. W WKP jest mnie trochę, ale CW raczej unikam i pewnie napisałem tam raptem kilka postów (w dodatku w tych starszych edycjach).

Odnośnik do komentarza
On 11/22/2020 at 5:05 PM, Perez said:

Szanowni userzy, dzisiaj kolejna część zmian na forum. Dwie kluczowe to:

 

a) cenzura - wyłączyliśmy ją dla wszystkich grup poza Nowy Użytkownik. Tak że możecie już skończyć gimnastykę z omijaniem cenzury, jednocześnie prosimy, ekhm, przeklinać z głową. Od święta przekląć nie będzie problemem, ale jeśli ktoś zacznie stosować niecenzuralne słowa w ramach przecinków to będą normalne ostrzeżenia. 

 

b) Seniorzy - w zasadzie ten temat temu służył i chciałbym poinformować, że w tym zakresie trochę zmian. Niektórzy z Was właśnie Seniora dostali, niektórzy stracili. Celem tej dyskusji było stworzenie ram, które w jasny sposób pozwalałyby "awansować" na Seniora. W gronie administracji ustaliliśmy takie kryteria:

  • minimum 5 lat na forum (obecnie liczymy dla rejestracji najpóźniej 31 grudnia 2015)
  • pojawienie się na forum przynajmniej raz w roku (obecnie liczymy od 1 stycznia 2020)
  • napisanie na forum przynajmniej jednego posta (obecnie liczymy od 1 stycznia 2020)
  • ogólna liczba minimum 2000 postów napisanych na forum

Na podstawie tych ustaleń co jakiś czas będzie można sprawdzić, czy ktoś do grupy trafi lub z niej wypadnie (bo np. przestał na forum zaglądać). 

 

PS Kilkanaście osób z grupy Be fit or die tryin' również trafiło do Seniorów. Oczywiście jeśli uznacie, że wolicie pozostać w swojej grupie - nie ma sprawy, proszę o informację na PW. To tyczy się również osób, które trafiły do Seniorów - jeśli ktoś nie chce, nie ma sprawy, wystarczy info. 

 

O ranga mi znikła. Zaciekawiłem się dlaczego. I znalazłem ten temat. Poczytałem pomyślałem i doszedłem do wniosku że to nie pierwsza zmiana w rangach userów, i nie ostatnia. 18 lat już jestem na forumku, od początku prawie. I jedno wam powiem. Silnik forum ogarniajcie koncertowo :lapka: żeby sprawnie działał i nie kaszlał jak stary diesel. Bo super przyjemnie jest logować się tu tyle lat i ciągle wracać. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Perez napisał:

 

No jaki problem - jest 74 "niebieskich", zwolaja Konwent Seniorow i niech glosuja! 

Konwent odbył się przy wutce na timsach, ustalone, że Kmiotowi się należy. Składam na ręce władzy wykonawczej wniosek o pokolorowanie go na niebiesko.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

No ja nie przyjmuję. Zasady to zasady.

Poza tym nie chcę, żeby mi potem wypominano i ciśnięto, że dostałem PO ZNAJOMOŚCI. Tyle lat pracowałem na swoją renomę, to wszystko co mam i nie mogę tego teraz skalać jakąś szemraną transakcją. 

Uprasza się o zamknięcie tematu mojej nominacji. Dziękuję.

Podpisano: Użytkownik4life.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...