Skocz do zawartości

Co było pierwsze - Senior czy Premium?


Premium, Senior, a może Gold?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Za czym głosujesz:

    • Grupy Premium i Senior bez zmian
      22
    • Tworzymy jedną grupę dla wszystkich wyróżniających się userów
      40

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mejm napisał:

Tak, od maja kiedy zostal utowrzony temat nic na forum sie nie dzieje tylko ludzie gadaja o rangach i ilosci postow. I jak pozniej z typami sadzacymi takie teorie DYSKUTOWAC?

no jeśli taki argument do ciebie nie przemawia, to chodzi też o to, żeby każdy myślał co czyta, jak to odbiera i co on sam na ten temat sądzi, a nie "o, widzę że post ma 3 plusiki to pierdolnę czwartego, mądrze mówi", albo gdzie jakiś post zostanie zminusowany, a niekoniecznie nie ma w nim grama prawdy, tylko nie został dobrze przyjęty przez stałych bywalców danego tematu i wtedy mało kto się wyłamie popierając taką wypowiedź, chociaż tak naprawdę zdanie ma podobne

 

ja bym zostawił tylko reakcję "dziękuję" dla konkretnego posta nie wliczającą się w jakąś ogólną sumę, żeby nie było przez to spamu.

jeśli to za mało, to dla odpowiedzi z którą się zgadzamy reakcja "zgadzam się" zamiast plusika, ale też nie wliczająca się w ogólną sumę reakcji na profilu, a jeśli się nie zgadzasz to piszesz posta co i jak. minusowanie postów bez argumentacji jest słabe.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, dee said:

Jakby ktoś nie zauważył, to fora internetowe w ogóle umierają, pożerane przez FB.

Na ilu forach się faktycznie udzielacie? Ja poza forumkiem na żadnym już :dunno:

Nie udzielam się za bardzo, ale lurkuję czasem fora tematyczne. Np. z translatorem przeglądałem hiszpańskie forum, mające szybko informacje o nowym sofcie do mojego auta. FB to lipa w porównaniu, ludzie komentują jakiś post przez klika godzin, a potem dyskusja się kończy, bez sensu coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Wymaganie danej ilości postów jednoczesnie blokując licznik w działach czy tematach. Głupie to. 

Jak ktoś gustuje akurat w tych blokowanych, seniora nawet nie powącha mimo stażu i aktywności.

 

i w tym cw powinno być odblokowane bo czemu nie? 

Ostatnio przy premierze nowych konsol czasem tam zaglądałem i srogo popierdolone jest to miejsce.

Dwie strony tego tematu i łeb kwadratowy. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pupcio napisał:

ec1.png

Miałem 14 lat jak zarejestrowałem się na tym forum, senior memberzy to byli moi bohaterowie. 

Teraz sam nim jestes. Jak czlowiek czegos pragnie, poswieca sie dla sprawy, nie poddaje sie i przede wszystkim gleboko wierzy w cel moze osiagnac wszystko. Podążajmy za marzeniami

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale że Dudka na mundial nie wzięli...

Nie no, posiedzę trochę wśród plebsu. Ciekawe urozmaicenie.

Mejm tyle lat wytrzymał, to nie może być tutaj tak źle.

Zresztą Pupcio mnie godnie zastąpi w tym zaszczytnym gronie.

6 minut temu, Mejm napisał:

Tokar, blaber,

Tokar wciąż ma, ale bluber tak, powinien, tylko on ma pewnie na to wyjebane.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, kanabis napisał:

No ale jak post ma 9 minusow to nie trzeba go czytac zeby wiedziec ze zasluguje na 10tego. Klikasz. Nie czytasz. Zapominasz. Idziesz dalej. Życie

Taa, szczególnie jak ircowe pedaly wala sobie do swoich postow w betoniarni plusikami, albo w cw jak ktos napisze zamknij morde. 

 

Reguła 'po co czytac, plusiki to zrobia za mnie' nie zawsze po prostu dziala. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...