Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq
15 minut temu, suteq napisał:

Wait, jak mam tylko podstawkę Mafia 3 to dostanę Definitive Edition, które ma w sobie DLC? 

Odpowiadam sobie:

Kupiłem podstawkę Mafii III, wbiłem do Steama i od razu mam Definitive Edition. Supcio. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

W sklepie na konsoli znajduje mi tylko Mafie 3 podstawke, dodatki, Deluxe Edition (jaki jest sens wydawania Definitive Edition skoro jest to samo Deluxe?), Mafia 2 z PS Now za 1 grosz. A ten kafelek z Mafia Trilogy w nowościach... nie działa.

 

Z tym, że Season Passa nie da się kupić, a ceny dodatków jak się w nie wejdzie - poznikały. Chyba coś jeszcze aktualizują i dostaniemy dodatki za darmo.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza
Teraz, - V - napisał:

W sklepie na konsoli znajduje mi tylko Mafie 3 podstawke, dodatki, Deluxe Edition (jaki jest sens wydawania Definitive Edition skoro jest to samo Deluxe?), Mafia 2 z PS Now za 1 grosz. A ten kafelek z Mafia Trilogy w nowościach... nie działa.

 

No nie jest to zrozumiała sytuacja. Ja chciałem pobrać M2 a tu nic .... no chyba, że PL PSN ma jakies opóźnienie...

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
19 minut temu, Ryo-San napisał:

Ciekawe czy tak samo będzie z Mafia 3 na PS4 która była swego czasu za free w plusie. Też poleci update do definitive ed?

Póki co dwa dodatki są darmowe, Faster, Baby! jest w pełnej cenie, ale może zaraz wskoczy za darmo.

Odnośnik do komentarza

Super, że mam jeszcze zafoliowane pudełko trójeczki i jak odpalę przed premierą jedynki to wciągnę sobie odrazu pełną zawartość wraz z DLC. 
Powiem szczerze, że kupiłbym również dwójkę bo to świetna gra była ale jak to ma chodzić jak na PS3 to ja podziękuję za taki interes. Jak przypomnę sobie jak w 2010 koleś grał na wcale nie mocnym PC a ja na PS3 w tą bieda wersję to aż mnie skręca :/

Odnośnik do komentarza

Co do Mafii 3 na PS Store.

 

Jest Mafia III: Edycja Ostateczna za 124, która w opisie ma, że wszystkie DLC są osobno dostępne za darmo, a to jest sama podstawka. Jest DLC Content Pack, który daje dostęp do wszsytkich DLC za darmo jak wykupi się Edycje Ostateczną. Deluxe Edition zniknęła ze sklepu, a podstawka Mafii III dalej jest dostępna za darmo jak ktoś miał to w Plusie. Prawie wszystkie DLC są dostępne za darmo, ale dodatek Faster, baby! cały czas ma swoją starą cenę 63 zł. Dodatki z brońmi czy Pakiet rodzinny też są za free.

Edytowane przez - V -
Odnośnik do komentarza

K#rwa, ludzi odpowiedzialnych za ten rozpiź.dziel to bym maczetami, jak te chińczyki w "dwójce"...:yao:
Robią remake pierwszej Mafii? No i zayebiście, trzeba się było na tym skupić, a nie jakieś remastery, co działają gorzej niż oryginał i gra z aktualnej generacji, którą dorzucają do czipsów - komu to do szczęścia było potrzebne?

Odnośnik do komentarza

No ja tam nie widzę w tym takiego problemu. Ujednolicili nazewnictwo, zebrali wszystkie części razem z DLC w jeden pakiet, który cenowo nie wychodzi tak źle. Kto nie grał w żadną Mafię to ma teraz okazję wyhaczyc fajna kolekcję i tyle. Kto nie chce nie kupuje albo bierze sama jedynkę i też git.

 

Żadna filozofia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...