Skocz do zawartości

Mafia: Trilogy


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że na Steamie można zagrać zarówno w wersję klasyczną i zremasterowaną Mafii 2.

 

No i save'y są ponoć kompatybilne pomiędzy nimi, więc będę mógł kontynuować aktualną rozgrywkę w nowszym wydaniu.

A w razie problemów wrócę do starszej wersji. :reggie:

 

edit:

 

Kto się pisze? 

 

 

edit:

 

Na oficjalnej stronie można wyczytać, że nad zrimejkowaną Mafią pracują oddziały Hangar 13 z Brna, Pragi, Brighton i Kalifornii.

 

ChicagoOutfit_700.jpg

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ryo-San napisał:

Ok to skoro mam Mafie 3 (z plusa) to czemu Faster Bejby jest za hajs? Ten dodatek nie wchodzi w skład DE czy Mafia z plusa jest jakaś trędowata?

Nie, właśnie ściągam Mafie 3 i przekształciła się ona w Mafia 3 Definitive Edition, a to że jeden z tych dodatków jest dalej płatny to ewidentnie jakiś błąd. Czekam aż pobierze mi się całość i może wtedy będzie się dało kupić ten pakiet darmowych DLC dla definitywnej edycji.

 

1 minutę temu, MaZZeo napisał:

Ale nie rozumiem tych pojazdów po Mafii 2 DE, nie mówcie mi że lepiej to ogrywać w wersji PS3 640p bez trawy?

Hah, yep trawagate do dzisiaj w pamięci. Jeszcze do tego dochodzą przyklejone ubrania. Tyle, że patrząc na to co wydali dla samego ogrania DLC nie mam zamiaru kupować tego jeszcze raz z nowym zestawem trofeów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi
4 minuty temu, - V - napisał:
8 minut temu, Ryo-San napisał:

Ok to skoro mam Mafie 3 (z plusa) to czemu Faster Bejby jest za hajs? Ten dodatek nie wchodzi w skład DE czy Mafia z plusa jest jakaś trędowata?

Nie, właśnie ściągam Mafie 3 i przekształciła się ona w Mafia 3 Definitive Edition, a to że jeden z tych dodatków jest dalej płatny to ewidentnie jakiś błąd. Czekam aż pobierze mi się całość i może wtedy będzie się dało kupić ten pakiet darmowych DLC dla definitywnej edycji.

Nie będzie się dało, ewidentny błąd jest z tym dodatkiem. Może jutro naprawio.

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, MaZZeo napisał:

Ale nie rozumiem tych pojazdów po Mafii 2 DE, nie mówcie mi że lepiej to ogrywać w wersji PS3 640p bez trawy?

Lepiej to ograć na byle jakim pc'cie/laptopie albo nawet Xboxie we wstecznej. 10 letnia gra która się krztusi no bez jaj xddd

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Godzinę temu, MaZZeo napisał:

Ale nie rozumiem tych pojazdów po Mafii 2 DE, nie mówcie mi że lepiej to ogrywać w wersji PS3 640p bez trawy?

Najlepiej to ogrywać na PC bo najlepszą jakość oraz PhysX. :banderas: 

Odnośnik do komentarza

Rozpocząłem od nowa, bo jednak save'ów nie wykryło.

 

Od razu widać lepsze tekstury, cieniowanie, oświetlenie też chyba dostało lekkiego usprawnienia. Nie są żadne wielkie różnice, ale ostatnie kilka dni spędziłem przy zwykłej wersji M2, także pamięć mnie nie zawodzi. Wydajność gry bez zarzutu. Na bugi, tym bardziej takie jak w filmikach z wersji PS4, się nie natknąłem.

 

DaKU6Sc.png

d8A3N9G.png

jMfrx8q.png

gWhOe9S.png

eUlOCHk.png

yKYH7Vr.png

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Redmitsu napisał:

Skoro Mafia I bedzie chodziło na silniku Mafii III to już dwójki tez nie mogli zrobic na tym nowym silniku? Wtedy to mozna byloby nazwac edycja kompletna a tak nic mnie nie zacheca do powrotu do dwojeczki ;c 

 

W sumie każda z tych gier jest na tym samym silniku tylko zmodyfikowanym więc mogli ale pewnie się nie kalkulowało. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...