Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

Przypomniało mi się coś odnośnie aut używanych. Jak trzeba było czekać aż pojawiła się w used cars Formuła 1 albo Chapparal w Gran Turismo 5 bo nie dało się niczym innym wygrać dwóch takich wyścigów. I bez tych aut postęp w zdobywaniu punktów zatrzymał się aż auta wskoczyły do tego sklepiku. :obama: A potem koszmar podczas wyścigu ponieważ też były trudne i zakupione auta wcale nie gwarantowały łatwego zwycięstwa i nadal trzeba było jechać na kartkę papieru w Monaco :banderas:

Oszzz kurwa ale mi piękne wspomnienia wracają z ogrywania singlowego Gran Turismo 5 :platinum: po cichu liczę na taki sam hardcore w GT7 :woot:

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś tu będzie kupował/grał na PS5? No i czy jest zainteresowany wersją Anniversary? Bo jeśli tak, to można się dogadać i chętnie nabyłbym kod na PS4, który jest w pudełku z płytą na PS5. Dobry sposób żeby zaoszczędzić, bo nie widzi mi się płacić 3 paki za wersję na poprzednią generację:reggie:

Odnośnik do komentarza

z leakniętej zapowiedzi która ukaże się dzisiaj wynika że gra będzie miała 2 tryby, jeden oferować będzie 60fps a drugi Ray tracing w grze, a nie tylko w powtórkach jak zapowiadano do tej pory

Cytat

Of course, the technical part of the title is also important, since it is the first first party racing game that we will see for the PS5. So according to Kaz, the GT7 on the PS5 will have two display modes, one aimed at "the highest possible frame rate", with a ceiling of 60 fps, and one with an improved display where Ray Tracing mode is activated for improved lighting, shading and, above all, reflections on the bodies of vehicles

https://web.archive.org/web/20220202124607/https://www.gameover.gr/2022/02/02/gran-turismo-7-preview/

Odnośnik do komentarza

Raczej nie. W tym artykule też nic o tym nie piszą, tylko ogólnie o 2 trybach,  które najpewniej tyczą się powtórek.

Jak już to szybciej bym się spodziewał trybu 1080p RT, jak np w GT Sport na PS4 Pro, 1080p z motion blurem podczas wyścigu.... ale wszystkiego dowiemy się najpóźniej za miesiąc  ;)

 

E: Wyścigi równoległe 

 

 

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Luqat napisał:

Czy ktoś tu będzie kupował/grał na PS5? No i czy jest zainteresowany wersją Anniversary? Bo jeśli tak, to można się dogadać i chętnie nabyłbym kod na PS4, który jest w pudełku z płytą na PS5. Dobry sposób żeby zaoszczędzić, bo nie widzi mi się płacić 3 paki za wersję na poprzednią generację:reggie:


Prawdopodobnie byłbym chętny do odsprzedaży. Pytanie jedynie czy kod na wersję PS4 nie będzie zawierał też bonusów z pre-ordera i/lub wersji specjalnej.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Chmielinski napisał:


Prawdopodobnie byłbym chętny do odsprzedaży. Pytanie jedynie czy kod na wersję PS4 nie będzie zawierał też bonusów z pre-ordera i/lub wersji specjalnej.

 

Nie wydaje mi się

IMG_20220202_174144.thumb.jpg.00a2e69dd6552702a5badcb1310d0e03.jpg

No, ale w razie co, to dogadamy się jak zakupisz.:ogor: Tylko nie bierz z Euro, bo 4 dychy drożej niż u innych :problem:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...