Skocz do zawartości

Gran Turismo 7


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ENFOX napisał:

Czy dobrze rozumiem ze kupując w wersji fizycznej Gran Turismo 7 - 25th Special Edition na PS5 otrzymam płytę z gra na PS5 i kod fo pobrania wersji cyfrowej na PS4 z możliwością upgrade?

 

czyli w tej wersji otrzymam 2 niezależne gry, z których jedna mogę odsprzedać?

 

Coś za pieknie to wyglada… hmmm?

Na to wygląda jeśli wierzyć opisowi.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, łom napisał:

Jeśli te 90 torów to 82 przeniesione z GT Sport i 8 'nowych' to niech się wypchają, bo to oznacza że trafi tylko parę klasycznych miejscówek i nie ma co liczyć na Nowy York, Seattle, Tokyo R246 itd. Najwyżej kupi się za dwa lata jak rozbudują tak jak GT Sport.

A to nie lepiej poczekać, aż będzie w Plusie?:lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
On 1/1/2022 at 9:25 AM, Square said:

GT to nie DriveClub aby była masa chętnych na wspólne ściganie.

Miałem dokładnie to samo napisać. Driveclub idealnie wstrzelił się w potrzebny graczy, wydana darmowo dla posiadaczy Plusa na PS4 była świeża, nowa, prosta. Rewelacyjnie wspierana przez developera, oferowała kluby i wyzwania. Coś co po prostu załapało i było odmienne od skostniałego już dawno Gran Turismo. 

 

Pamiętam że ostatnio dobrze bawiłem się grając w Piątego GT, szósty mnie rozczarował swoją łatwością. Natomiast GT5 właśnie swojego czasu wymęczył niesamowicie. Dlatego liczę że w Gran Turismo 7 będę grać jak poyebany i też dołączę do tej społeczności ponieważ od premiery GT 5 do GT 7 minie 12 lat O_O to dużo czasu żeby wygłodzić gracza. 

Gran Turismo sport mi mocno nie podeszło przez to skupienie się na online, więc porzuciłem grę zanim zaczęto dodawać wyzwania dla jednego gracza. Ale po premierze GT 7 zobaczymy co będzie oferować gra. :hi:

Odnośnik do komentarza

Mnie z kolei w GT Sport multi wciągnęło jak bagno. Na tym tygodniowym wyścigu przejechałem chyba ze 20h, startując z czasu 1:38, kończąc na 1:32 i wygrywając przy tym kilkanaście razy. 

 

Ciekawe, na co faktycznie będzie ukierunkowane GT7, ale wychodzi na to, że chcą zapewnić odpowiednią ilość contentu dla miłośników multi i kariery. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedyne czego chciałem w GT7 to powrotu ciekawych, oryginalnych tras ze starszych części bo sam gameplay, fizyka jazdy czy oprawa były bardzo dobre już w GTS. I jak na razie jest mega lipa bo zamiast pokazać jakieś trasy miejskie (Tokyo R246, Hong Kong, NY, Seattle) czy Autumn Ring to pokazują realistyczne tory które wizualnie są tragicznie nudne.

Odnośnik do komentarza

Jestem trochę zaskoczony opiniami tutaj. Na internetach ludzie pieją z zachwytów, ze najlepsza prezentacja GT7 póki co i rewelacja. Graficznie... trasa na wiele nie pozwala ale techcznie widać, że jest świetnie. Rewelacyjne oświetlenie, w końcu dobre cienie (pierwszy raz od czasu GT5: Prologue z 2007/8 roku na PS3!) i trawka na poboczu, do tego ray tracing na replayu. Jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądać na innych trasach i np w deszczu.

A te animacje rąk mimo, że idealne nie są... to też nie są takie złe i chyba i tak są najlepsze na rynku w samochodówkach (jeśli ktoś kojarzy lepsze to chętnie zobaczę z ciekawości).

 

ps. Mimo, że będę grać na PS5 to jestem strasznie ciekaw jakie będą w praktyce różnice graficzne między wersją na PS4 i PS5. W replayach wiadomo... brak RT na PS4, ale jak np, będą wyglądać cienie na PS4? W GT: Sport to jedyna, ale za to duża bolączka w kwestii grafiki (no... plus mizerna ilość trawy 3D lub jej brak na poboczu na większości tras).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najlepsza prezentacja jaka była do tej pory to ta z Deep Forest Raceway, bo przynajmniej na trasie coś się działo i tam widać było podmianę modeli i cieni na dalszym planie (co też widać w 1:50 na trybunach w Daytonie). I chyba odbicia w karoserii przeciwników są w 30 fps-ach. Niech dadzą ciekawszą trasę to nikt wtedy nie będzie się czepiał pierdół. Z takim oświetleniem Hong Kong by robił mega wrażenie.

 

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak @Emet mam jaranko.

 

Podoba mi się to, co zrobili z dźwiękiem i kamerą. Graficznie wygląda bardzo ładnie, zwłaszcza to oświetlenie. Ciekawi mnie jeszcze, czy pochylą się mocniej nad FFB, bo GT Sport kiepsko wypada pod tym względem.

 

Nadal jednak nie podoba mi się AI. Na tych filmikach wszyscy jadą jak pipy.

Odnośnik do komentarza

Po prostu zmiany względem GTS są marginalne i nie wpływają znacznie na doświadczenia płynące z gry. To co widzę to identyczny interfejs, identyczne assety dźwięku, ogólnie graficznie bez znaczących zmian. Nic nowego. O AI nic nie mogę powiedzieć, ale nie spodziewam się niczego więcej niż jazdy po sznurku i przeciwników, którzy zawsze najłatwiej dają się wyprzedzić na zakrętach, co jest żenujące. Szczerze to nie wiem i nawet nie chce mi się sprawdzać, ale Forza chyba się bardziej zmienia z odsłony na odsłonę? Niech ktoś napisze w sumie jakie są różnice między GT7, a Sport. Bo ja nie widzę nic tak szczerze powiedziawszy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...